Kur/kā jūs skatāties anime?

Mums visiem ir sava pieeja un vietas kuras apmeklējot uz mūsu cietajiem diskiem mistiski materializējas pilnīgi legāla anime.

No kurienes jūs iegūstat savu anime devu un kā to patērējat?

1 Like

Agrāk intensīvi skatoties anime izmantoju kissanime, tagad to aizvietoja HorribleSubs.
Agrāk mēdzu arī skatīties uz telefona, nu jau tikai uz datora.

Tikai velku no torentiem, parasti izvēlos x265/HEVC 1080p ripus, ja ir, mazāk sver par AVC ripiem saglabājot labu kvalitāti. Blu-Ray Remux Anime gan neesmu testējis kā izskatās.

Un protams skatos japāņu valodā ar angļu subtitriem.

1 Like

Atskaitot HorribleSubs, nyaa.si ir klasiska vieta priekš anime meklēšanas.

Priekš straumēšanas šobrīd labākā vieta varētu būt Crunchyroll. Man ieteica masterani.me kā alternatīvu mirušajam Kissanime, bet man tā lapa nekad īsti labi nav strādājusi.

Sen neesmu eksperimentējis ar H.265. Iepriekš izmērs, protams, bija mazs, taču kvalitāte mazliet piekliboja salīdzinājumā ar plaši izplatīto H.264.

Mirušajam?

Personīgi skatos animefreak.tv vai crunchyroll… Un protams ORĢINĀL valodā ar subtitriem angliski …

1 Like

Simboliski mirušajam, zelta laiku Kissanime ir miris. Tā kvalitāte ievērojami nokritās un tam parādījušies kloni.

2 Likes

Kur pagadās un kā pagadās.

Seasonwar.ru
Anidub
Kissanime aplikācija… un ļaunie torrenti utt. Īsumā tā… bet pēdējā pusgadā nevaru vairs attast ko intresantu vai neparastu…

2 Likes

Vai nu mēs esam kļuvuši veci, vai arī anime industrija kļuvusi pliekanāka.

Varbūt abi? :D

2 Likes

Ugh, smaga dzīve.

es skatos šeit https://anilinkz.to/

Es esmu kristietis un anime neskatos vispār :/

Horriblesubs + masterani.me - kas jau pieminēti - best grils. HS, kad gribas ko on the go un masteranime, kad uz vietas.

Kissanime vai arī youtubē :D

Senāk vilku no šejienes rutracker.org un tgd vnk skatos online te https://www.anilibria.tv un https://yummyanime.com tikai ar ru dub vai vnk ru fanu tulkojumu, bet ja iznāk kādai animeškai bd rips, kas tipa ņem nost cenzūru kaut kurām animēm tad torrentoju.

1 Like

kadreiz tureju uz Dvd velprojam 3 kasiites stav ar pares 10gb anime vecajiem krievu valoda.Tagat http://animevost.org/ pilnigi pietiek dazreiz animespirit ieeju paskatos vai nesmu ko palaids garam vinem forsi ka ir savakti vairaki ru tukotaji.

1 Like

Gogoanime.io vai kickassanime.io

Es domāju gan - gan. Drīzāk tā - mainās intereses un rozā punķīšu animes vairs nav tik kārdinošās. Bring me real life - no sērijas.

Bet par to, ka anime pasaule kļūst aizvien pliekanāka ir pats fakts, par kuru vienu mirkli ļoti daudz dzirdēju - drīzāk lasījis biju. Principā autori aizvien vairāk baidās riskēt un darbojas pēc vienas formulas kura jau sāk sevi izdzīvot un pa retam parādās kāds jaunievedums, bet to momentālisāk kopēt līdz nelabumam, ka ātri vien šķiet - kaut kur esmu to rdzējis…??!

Yep! Reizēm tieši pilnos metrus. Nesen beidzot tādā veidā nosaktījos afro samurai.

Yes das is good! Kā pamata traktoru izmantoju arī freetorr.org Seriālu netrūkst no dažādām dub savienībām.

1 Like

Pārsvarā skatos yummyanime.com un animevost.org RUS dub tikai. Bet ielienu arī anidub.com, animedia.tv un animespirit.ru.

Vel joprojam pie kissanime palieku pagaidam esmu ar viņu apmierinats tpc citus variantus nemekleju

1 Like