Kur/kā jūs skatāties anime?

Pa lielam tikai crunchyroll, nekur citur sen neesmu skatījies. Bet agrāk aktīvi kačāju no HorribleSubs. Kissanime un gogoanime ir bukmārkos, bet tur tikai atsevišķas animes, kas uz doto brīdi nekur citur nebija atrodamas (pirms es atradu cr-unblocker).

Sākumā izmantoju torrentus kā pirātu līci un kickasstorrents (KAT).
Tad sāku izmantot Kissanime, bet pārsvarā tām animēm kuras nevarēju dabūt tajos torrentos.
Tad gan torentu saites sāka slēgties ciet un zust un arī pati kissanime saite sāka mirt un zust, tad es laikam izmantoju 9anime.to.
Tad atkal kissanime sāka labi strādāt.
Bet tad gan kissanime un 9anime sāka bāzt savas reklāmas visur, bet nu es tik un tā tās turpināju izmantot.
Bet nu tagad vēl izmantoju kissanime, bet ar uzmetu aci tam nyaa torrentiem un tur var atrast dub animi, man likās ka tik sub tur bija, bet tākā ar ar dub, tad tagad ar izmantošu to.
Es labāk lejuplādēju un skatos nekā skatos online, laigan ir bijis besis un es vienkārši nečakarējos un skatos online.

What? Why? @Jua ;d

Youtubē ir ērtāk :D

i guess so, bet vai tad tur ir tik tīkamā kvalitātē ;d?

Viņa arī skatītos 240p, ja tas nozīmētu, ka nevajag iet online saitos vai izmantot torentus. :D

1 Like

Ye var pat atrast labā kvalitātē tikai nebūs openingu un endingu :D

@DiviViens yeeee :D

:confused::expressionless:

1 Like

kāds no jums netflixā anime skatās? tur tagad smuki pildās saraksts :3

Reiz būtu jāizmēģina Netflix, bet līdz šim vēl neesmu to izdarījis.

pirmais mēnesis par brīvu, ir vērts izmēģināt

Sirdsapziņa sāka mocīt no tā ka skaties Anime nelegāli? :smile:

tas arī :D bet netflix ir baigi labā kvalitātē, nav reklāmu, visas epizodes smuki pēc kārtas (es anime sāku skatīties, kad youtube viena sērija bija sadalīta 3 daļās un kvalitāte, dunno, 360p) :D

1 Like

Par cik es online nelietoju absalūti, tad nav intereses :smile: Bet gan jau Netflix ir labāks kā parastie online saiti.

Personīgi, es lietoju WatchCartoonOnline :slight_smile:

Nekad neesmu sapratis kāpēc izmantot kissanime. Ir taču daudz labākas alternatīvas.

Netflix sakarā latvieši parasti žēlojas, ka piedāvātā bibliotēka ir mazākas nekā USA. Nezinu cik ļoti tas ietekmē anime klāstu.