Kissmanga un kissanime saites ir aizvērtas pavisam?

Šodien ieeju kissmangā palasīt iesāktās mangas un saitē uzmet šo tekstu:

All files are taken down by copyright owners. The site will be closed forever. Thank you for your supports.

Paskatījos kissanimē arī ir tas pats, it kā kaut kad jau bija tas gaidāms bet es neatceros noasaukumus visām manhwām ko es lasīju un cik tālu esmu tikusi :owocry:

Kāds var ieteikt kādu mangu un webkomisku saiti kur stils ir kā kissmangai jo pārsvarā sēdēju tajā saitā jo man patika cik parocīgi tur viss bija Q.Q

Par cik online saitus nelietoju, tad mani tas neskar.
Bet viens saits pazudīs, vietā parādīsies cits. Vienmēr kādi saiti pazūd un parādās jauni. :smiley:

rest in pepperoni my teenage memories.

Starp citu izlasīju, ka ar 2021 gadu Japānā būs kaut kādi stingrāki likumi un visādas citas saites arī medīs, arī torrenti var tik apdraudēti.

nekas neaptures mani no ta lai dabutu anime for free!

2 Likes

Es pat biju mazliet pārsteigt par to cik ilgi Kissmanga eksistēja šķietami bez problēmām, jo pārējās Kiss lapas saskārās ar dažādām grūtībām.

Nevaru ieteikt alternatīvas, jo nelietoju šādas platformas.

Nez cik daudz ietekmes ir Japānai globālajā internetā. Principā pirātisma situācija rietumos pasliktinās proporcionāli anime vai manga iegūtajai popularitātei.

Tā kā parādība nav izskaužama. Ja viss būs galīgi slikti, dalīsimies ar vienu crunchyroll kontu un mainīsimies ar BlueRay diskiem. :D

Piekrītu, tikai paskatieties cik daudz TPB proxy netā grozās…

Vakar manīju pāris video par šo, šodien manu vēl pāris video, bet nekā baigi sarežģīta tur nav.
Vienkārši notiek tas ko @Kanade min - Japāna sāk stingrāk apkarot anime un mangu pirātismu.

Es pats jau sen sen vairs neizmantoju kissanime un kissmanga.

Jo “i got burned out of anime”, depresivitāte, nomāktība utt (tāpēc īpaši neskatos vairs animes), problēmas ar pašu adresi kā tie pop-up adds un problēmas ar video atskaņotāju, un arī mēģinu drīzāk lejuplādēt no nyaa si.
Katra no šīm adresēm ir svarīga, jo ne visu atradīs torrentos un ja atrod daudzreiz nav seedu un nevar lejuplādēt. Bet arī kā kurā adresē, jo meklēju vienu specifisku special epizodi vienai animei un tik vienā adresē atradu, kura kāda švakāka, nezināmāka.

Jo bija mangas kurām tika izņemtas lapaspuses cenzūras dēļ, visi tie pop-up adds un citi sviesti.
Tagad parasti mangu lasu šajās divās saitēs mangakakalot .com manganelo .com , laigan tās ir viena un tā pati, jo dažreiz lasot vienā tevi pēkšņi aizmet uz otru xd
Bet ir kāda reize kad nākas uzmest aci citām adresēm kā mangadex vai kur citur, jo ir specifiskas mangas kurām es citās adresēs nemanu turpinājumus vai uploadus vispār.
Tāpēc mangām un īt īpaši mangām vairāk nekā animēm katra no šīm adresēm ir svarīga. Katra no tām var uziet kaut ko kas citur nav pieejams, kāds nezināms randoms one-shots vai kāda indie manga. Toreiz tas labi bija ar Batoto, bet to aizklapēja, bet es nezinu cik laba tagad ir atjaunotā adrese. MangaShare ar bija labs, jo tur bija normāli visi chapteri pāris mangām, kurus es nemanīju iekš kissmangas un tām kuras tagad izmantoju, bet this one is dead, ciet jau sen.

Bet nu jā - RIP , F .

3 Likes

sen atpakal saits bija tiri labs, pectam palika par reklamam piesatinatu suudu.

1 Like

Sweet, sweet ad revenue!

1 Like

To ko Emphase min ar vakar manīju kādā video. Ka pāris animācijas studijas veido Youtube kanālu kurā pa velti varēs lūkot animes. Bet nu nevajag sapriecāties, jo tur var negadīties jūsu mīļāka anime un tur var būt daudz vecu animju iespējams, kuras daudzi negrib skatīt (laigan tas tik un tā būtu lieliski ka ir vieta kur tās legāli būtu pieejamas), utt.
Pagaidām tas laikam būs pieejams Japānai, laigan tur nekas vēl nav postots, bet kaut kad ar pie tā tikšot pārējā pasaule.


Bet nāku minēt ka manu jau pāris komentārus iekš facebook un ar iekš youtube ir kāds švaks video par šo, ka viss pa lielam ir atpakaļ tik zem bišk savādākas adreses, nevaru galvot ka tas tiešām ir oficiāli, bet tā vismaz izskatās - kissanimex .com
Par kissmanga gan neesmu neko manījis.

@Jua
Bet šeit ir reddit treds vai posts vai kā to sauc par to kā dabūt tos kissmanga bookmarkus.


Tik es nezinu cik palīdzošs un derīgs tas beigās ir.
1 Like

NOOOOOOOOOOOO, my milfs :(

3 Likes

Ahhh… paldies, es jau dabūju savus bookmarus atpakaļ :D

1 Like

Ir jau .WS man liekas kas tikko uzpeldēja.
Es labprāt skatītos pa maksu, bet vai ir kāds saits kas visas animes strīmo?

Cik man zināms nav. Tā pat kā nav servisa kas vienuviet piedāvātu visas filmas un seriālus.

2 Likes

Itkā saka ka funimation esot tīri okey… U know anything?
Also, what’s the catch behind Opera GX giving free VPN? ';D

Pie mums ir tik atsaldēta situācija ar izplatīšanu, ka bez VPN neiztikt kā bez skābekļa.

1 Like

Cik google rāda tad kiss-anime .ws un kissanime2 .ws , bet vai tie īsti vai vieni no tiem proxy vai mirror vai kā tos sauc??? … bet es tos un citus esmu manījis jau senāk, tie nav jauni. Bet ja pamēģina kissanime .ws tad tur ir tukšums ar rakstu ka drīzumā kaut kas būs.

Neesmu skatījies. Viņiem ir dublējumi, taču bibliotēka tā pat nav visu aptveroša. Negribas iet cauri čākaram ar reģiona ierobežojumu.

Priekš vislabākā pārklājuma vajadzētu abonēt Funimation, Crunchyroll, Netflix un Amazon. Vai arī migrēt starp šiem servisiem. Cik esmu skatījies visos servisos atradīsi kaut ko kas trūks, bet varbūt gribas paskatīties.

Kā minimums ievāc un pietirgo tavus interneta lietošanas datus. Ātrums arī var nebūt tas labākais, bet to būtu praksē jāpārbauda, varbūt pietiek priekš straumēšānas.

neviens www.crunchyroll.com nelieto?