Kristianux & lawra par moderatoru un foruma mantinieka nostāsti

@Kristianux, neesi domājis par moderātora amatu? Man patīk kā tu stimulē tautu veidot smukas tēmas. :D

Skatos tev visiem pēdējā laikā patīk piedāvāt šo amatu. :D

Naaa, I was pushy oitside my comfort zone, because it’s activity I’ve been happily been partaking in

Es kādam vēl piedāvāju? :joy: Es simts punkti neesmu nevienu randomā iecēlis, cerams.

Nu redz, ar moderatora uzrakstu pie sava nika tu būtu drošāks.

@lawra ? :D

vai tad man moderatora amatu konkreti piedavaja?


image

i mean??

bet vai tad komanda tikai moderatori ir? :D

Ar to flairu - jā. Ja Danielam ir cita nozīme komandai, tad ??

Tu ko, mums pat vienu brīdi komandā bija karoga nesējs. xD Komandas statusu var dabūt par visu lietderīgo un pastāvīgo darbu.

Skaidrs, tad @lawra par karoga nesēju. Deal done.

Ja viņa izveidos karogu un brauks ar mums ar to uz pasākumiem, mierīgi. Sekojot tradīcijai leģendas vēsta, ka gana aktīvs biedrs pat var mantot forumu. :D

Tu pat neuzdrīksties par to jokot! :D

Tas ir visai nopietni un tā bijis kopš pašiem pirmsākumiem. Vajag tikai kādu, kas te varētu iegrūst vairāk laika par visiem pārējiem un acīmredzami nepalaistu vējā komūnu. Tā nu, skatiens uz jaunajiem lietotājiem. :D

Nē, es vienkārši aizbēgu no pienākumiem un uzmetu to visu tev virsū. :D Tā nav laba vēsture.

Tādos tempos man komūna būs jāaudzina līdz pilngadībai. :D Kādas citas alternatīvas… Diez vai man kāds piedāvās tādu ciparu par forumu no kura es nevaru atteikties.

Es piedāvāšu 10 eiro un 2 roltonu pakas, gaidam nākošo piedāvājumu līdz uzsitīsim cenu. :sparkler:

Man šodien mazliet prāts klejo sazin kur. :face_exhaling:

Viennozīmīgi lielākais piedāvājums kādu līdz šim esmu saņēmis. :D

WDYM izveidos? Kas notika ar oriģinālo?

Kurš viņu zin, es nebiju karoga nesējs. xD

1 Like