Ko Tu šodien darīji?

Pamocīju vēl nedaudz to nolāpīto serveri, uztaisīju cron skriptu, kas atsūta man uz Slack pēdējo statistiku par procesiem, pirms restartēt to, ja nokritis nginx (restartē nginx - dzīvo 3-5 minūtes, restartē visu serveri - nginx dzīvo 5.5 - 6.5h; labā ziņa, ka, ja nginx ir nokritis, tad klientu pieprasījumi netiek apstrādāti un attiecīgi viņi nemaz nepamana, ka serveris restartējās).

Atbildēju ar baigo palagu AWS, kuri man bija sarakstījuši baigo palagu ar diemžēl pilnīgi bezvērtīgu info atbildē uz manu help request.

Aizgāju uz Forum Cinemas uz Vasaras Kino Jaunumu Sezonas Prezentāciju, pēc kuras mums no Netflix strīmoja

Jolly good fun, Kino Guru auditorija, kā vienmēr, is something else, we had a blast, 9/10. Blakussēētājs novērtēja kā 8/10.

Pēc filmas izgāju no kinoteātra, iegāju Origo, un atskārtu, ka savu telefonu esmu atstājis zālē…
Aizskrēju pie kinoteātra izejas (jo ieeja jau bija slēgta, 22:50), un baigi paveicās, ka viens čalis vēl nāca lejā pa trepēm; šis izgāja, es iegāju, aizgāju līdz zālei un telefons vēl bija uz vietas. Goddayum that was a bit of a stressful situation, amirite?

Nācu mājās, uznāca gāziens. Paveicās, ka man bija lietussargs, knapi purngali samirka.

Uzliku uz pannas sildīties pupiņas, sāku browsot lietas, tikko saodu deguma smaku…

Fukken rollercoasters, man.

Ā un vēl tagad pilnai laimei pasūtīju čupu ar ļoti skaistiem krekliem + vienu feinu hudiju no https://freshhoods.com/ (šodien viņiem 50% off visam, jo 4th of July, 'Murrica fuck yeah!)

(ar Honey vēl dabūju discount kodu M15, kas iedeva VĒL smuku atlaidi)
(Aaaaand actually I forgot I also wanted some pants and shorts…)

4 Likes

Manā galā ar uzgāza kārtīgi. Tēloju ka esmu eiropiešu drāmā - sēdēju uz palodzes, lēnām dzēru ledus tēju, un vēroju kā lietus lāses dejo ielu apgaismojuma gaismā, un paukšķ pa netālu augošā vītola lapām

3 Likes

Press Conference Kermit GIF

1 Like


more lik dis

1 Like

Combine the two, kermit with rain in background.

Vakar saliku autiņam bremzes un izmetu loku. Bez liekas informācijas varu teikt ka varēju aizbraukt šodien uz savu pirmo haltūru.

3 Likes

Redzu tramvajs pieturā, māju, lai pagaida, sāku skriet, tas sāk braukt prom un es kaut kur aizķeros un pakrītu, ceļi sāp, plaukstas netīras, divi cilvēki bija jauki, piegāja un pajautāja vai viss labi, vai nav nekas lauzts, viens no tiem ārsts, jautāja vai nav lauzts, vai varu pakustināt, sāpe ir ellīga

7 Likes

22 posts were split to a new topic: Mazliet par idejām kā aizceļot uz Japānu un brīvdienu darba vīzu

Uz manis šodien no rīta tika kārtos osteopātijas eksāmens. Stresaina padarīšana, bet ne man. :D Uj, varēja just gaisā meitenes saspringumu, kas kārtoja eksāmenu. Man stāstīja vakar 2 no 6 cilvēkiem nenokārtoja teoriju. Visu vēroja un pierakstīja 2 sirmi onkas un jaunāka sieviete. Cerams nolika.

4 Likes

Back to the topic: laptopam lādētājs nobeidzās, un steidzami jāmeklē jauns. Par cik braucu no laukiem ieskrēju origo. Rd electronics garlaikots čalītis vnk pasaka" nuuu pie mums tikai ar pasūtījumu tādus dabūt " biki īgns devos uz euronics- tur čalis uzteiz parādīja kur kas ir, paņēmu visai normālu ar dafiga adapteriem komplektā. Stāsta morāle Eutonics>rd electronics

1 Like

Atnāca apdeits no FreshHoods:



feelsgoodman~1

1 Like

šodien taisot rīsus ar dārzeņiem un garnelēm, iemēģināju arī fish sauce, sriracha un soy sauce pievienot. nuuu, laikam par maz pieliku, jo man liekas, ka labi garšo, bet te viens ēdājs komentē, ka atšķirību nejūt. ;D also, lai garneles būtu galīgas un foršas, tās pamērcēju sālsūdenī - worked wonders! :3:

3 Likes

Kādas garneles? tās mazās saldētās?

tīģergarneles no lidla, bija uz atlaidi

28 posts were split to a new topic: Kam jābūt lietotā geimeru datorā un cik daudz kodoliem ir jēga

Šim prasās jaunu tému, gan jau IT pūlis izdomās foršāku tēmu.

Šorīt pamodos kaķim pelnot savas maltītes.

Pāris stundas pavilku kabeļus un nu atkal esmu mājās un nosacīti mazāk finansiāli izputināts.

4 Likes

tas ir labāk nekā pamosties, jo kaķis tevi modināja, lai, tu, 6 no rīta satīrītu uz paklāja atstāto kaķa vēmienu XD

3 Likes

Ar muteri bijām uz Melo-M koncertu Mežaparka lielajā estrādē. Bildes un video sekos, kad būšu mājās. Bija baigi feini.

2 Likes

No rez daļām saliku testēšanas “stendu” analogiem sensoriem

5 Likes

Displejā rāda sensoru izejas strāvu?

P.S. Tas wago din profils nāk jau gatavs vai pats uztaisīji?