Kingdom Two Crowns

Kingdom Two Crowns ir 2D, pikselēta izdzīvošanas tipa spēle

Spēles apraksts: Būvē savu karaļvalsti viens vai ar kādu citu, un kopīgi aizsargājiet to no ļaunuma uzbrukumiem.

Par šo spēli uzzināju skatoties kā brālis spēlē kopā ar brālēnu un man ieinteresēja bet netaisījos spēlēt jo pašai šīs spēle nebija nopirkta, un viena es arī negribu spēlēt, bet ohohoho… var spēlēt ar kontrolieriem un split screen :partying_face:

Spēles officiālā interneta lapa kur ir arī citas Kingdom tipa spēles → Kingdom

Spēle piedāvā 3 dažādas mapes kur spēlēt, tā kā brālis izspēlēja parasto mapi ņēmām tā saucamo fantāzijas mapi, kurai bija nosaukums, kuru es neatceros. Spēlējām uz otrā grūtākā līmeņa lai spēles baigās secinātu ka bija jāņem pats grūtākais līmenis, pat man kā cilvēkam kas neko par šo spēli nezina, un kuram tika bļauts virsū par katru kļūdu jo tam, redzot, bija jābūt pašsaprotamam, likās par vieglu.

Iecienītākais zirgs? bija šis:
deadlands_ktgwebsiteBG_walk_golem

2 Likes

Hm, tur kartes ir dinamiski/nejauši ģenerētas?

Tā kā katra pasaule tika spēlēta pa 1 reizei nezinu pat īsti :D Bet katrā pasaulē tu ceļo pa dažādām salām un katra sala ir savādāka, uzvari tad kad visās salās esi monstrus uzveicis, un kad esi atklājis visas savas vari brīvi ceļot uzbūvējot kuģi :D

Skaidrs. Forši, ka ir split screen.

Uspēlēju kādu laiku atpakaļ saucamo samuraju tēmas mapi un man ne īsti patika, kā arī nepalīdzēja tas ka es uzsprāgu alā :D