Kādi ir tavi mīļākie MCU varoņi?

Hello!

Es te tgd bindžoju “What if…?”, Guardians of the Galaxy un Fantastic 4…un izdomāju uzcept šo topiku!

Nosaucat savus TOP 10 MCU varoņus, un paskaidrojat, kāpēc :relieved:

1 Like
  1. The Watcher - he sees everything! How cool is that??
  2. Spider-man - zirnekļcilvēks ir vislabāk polišotais supervaronis MCU. Viņa stāsts ir tiešs un perfekts. Visam ir sava cena un būt varonim nav viegli. Man liekas šis tēls viscilvēcīgais no visiem.
  3. Venom - varonis, kas veic varoņdarbus ļaundaru stilā. Tas man liekas tāds +16 koncepts, and me like some horror.
  4. Miguel O’Hara - that ass :smirk: bet ja pa nopietno, čalim ir nenormāli bad ass kostīms un intriģējošs stāsts. Nevaru sagaidīt nākamo Spiderverse filmu!
  5. Corrupted Dr. Strange - traģisks varonis ar labu sirdi…im a sucker for sad love stories.
  6. Blade - čalis ir bad ass. Galināt vampīrus Ņujorkas ielās…ufff hell ye.
  7. Carnige - tik kruts dizains…wow.
  8. Star-Lord - he is just wholesome
  9. Vulture - kruts kostīms
  10. Drax - I could quote this dude 24/7

Honorable mentions - Mr. Fantastic ( he is such a dork, loving it)

3 Likes

esmu lielāks DC fans atklāti sakot, bet nu anyways
in no particular order and with no particular source in mind:

Sandman - relatīvi piezemēts zirnekļcilvēka ļaundaris neskatoties uz OP spējām kurš pievērsām noziedzīgajai pasaulei savas meitas dēļ. Turklāt tēli kas pārvēršas substancēs ir vienmēr tuvi sirdij dēļ tā cik šīs spējas ir radoši izmantojamas

Ghost rider- Vienkārši sakot - čalis ir metal AF. Tik sasodīti edgy kas viņš atkal kļūst kruts

Tors - sākotnējais iemesls bija man pusaudžu vikingu fāze, bet ar laiku es novērtēju cik salīdzinoši reliable viņš ir kā tēls( tas gan mazāk ir attiecināms uz MCU toru). Ja ir ogromnij pizgec, Tors tiks galā ar to ogromnij pizgec

Venoms(tavu brīnumu) - Man vienkārši patīk Edija un Venoma dinamika, vienalga vai tā ir vairāk komiska kā filmās vai vairāk šizofrēniski agresīvā kā citur.

Deadpool - slepkavniecisks šitposteris ar vieglu “Notice me senpai” enerģiju pret zirnekļcilvēku. Whats not to love

Johhny storm - Es gan jau dzīvē tāda tipa cilvēku ienīstu, bet viņam ir tik daudz harismas…ka viņu ienīst ir grūti. Kā arī viņam ir ļoti svarīga viņa ģimene, kas ir relatable. Also sick fire powers, bro

Beast no X cilvēkiem - sasodīts akdēmiķis bet varētu salauzt tevi kā sausu zaru ja gribētu. ļoti patīk kad tēliem ir gan smadzenes gan fiziskais spēks. Kā arī, no visiem mutantiem, viņa mutācijas tehniski runājot būtu iespējamas arī mūsu realitātē. Varbūt ne gluži ar zilu vilnu, bet…jā

Rouge no X cilvēkiem - Jāizjauc beidzot šitas sardeļu saiets ar kādu dāmu… dāmu ar traģisku stāstu. Also emo girls rock. Konkrēti X men evolution versija, oh boy

Wasp - pa lielam kompetentāka ant man versija. Also emh versija bija tik sasodīti hot un animatori to sasodīti zināja

Blade… Līdzīgs iemesls kā ghost rider. so edgy he is cool again

5 Likes

choice :raised_hands:

Tops ieskaitot arī pārējos, ne-MCU gabalus? Vai tai skaitā būtu arī komiksi?

Tikai MCU un droši var pieminēt arī tēlus, kas ir tikai komiksos :)

Okei MCU vulture izskatās iespaidīgi. Citur viņš vairāk atgādina Mr. Burns no simpsoniem bet ar spārnien

like…

eb0d2ada2edb0314b19a77c7e49035b9

1 Like

MCU jau kādu laiku neesmu sekojuši līdzi, tā kā šeit būs kišmiš no visiem Marvel darbiem. Lielākoties izvēlēti pēc trīs parametriem - labas action ainas, cringe fail personalitāte un attēlojums ar humoru

  1. Foggy - Netflixa Daredevil
  2. Hawkeye - Matt Fraction komiksi
  3. Daredevil - Netflixa Daredevil
  4. Jessica Jones - Netflixs, bet tikai pirmā sezona :'D
  5. Spiderman Noir - Into the Spiderverse
  6. Blade - Blade. Nevaru sagaidīt kad iznāks jaunā spēle :disguised_face:
  7. Nightcrawler - vecās X-Men filmas
  8. Thor - solo filmu versija, Avengeros pārāk woobifajots
  9. Bob - Deadpoola sidekicks
  10. Doc Oct - Raimi Spiderman’s
4 Likes

Kas tas pa jaunvārdu

1 Like

Barbarisms ne jaunvārds :pensive:


Varbūt precizāks būtu teikt flanderizēts. Kad tēls tiek karikatūrizēts un zaudē nianses

2 Likes

Ooo nopietni?? Būs jāpaskatās internetā, vai ir kāds treiler :star2:

1 Like

Okay, now it makes sence. Man vsp MCU tors baigi nepatika. Manā skatījumā pirmo filmu krustojums ar Taikas filmām būtu ideāls.

3 Likes

Treileris riktīgi badass. Mazliet atsit Daybreakers kur cilvēkiem vampīru eksistence ir zināma

3 Likes

It kā man kādreiz patika Iron Man un Spiderman, ar to mans top 10 laikam beidzams. :joy: Es liku cerības uz Doctor Strange, bet kaut kas tur līdz galam nav.

1 Like

Man ar top 10 tapa grūti…nu patik man DC vairāk.

1 Like

Sorry to be this guy “:nerd_face: :point_up:”, bet palasot minētos supervaroņus, tas nav MCU jeb Marvel Cinematic Universe, bet gan vienkārši Marvel, jo daļa no tiem supervaroņiem nav iekš MCU.


Man supervaroņi tā BAIGI neinteresē. Bet nu paskatīt kādu no to filmām un paspēlēt kādu no to datorspēlēm jau ir labi. Bet nu ļoti daudz jau neesmu redzējis un spēlējis ar tik pāris.
Pārsvarā esmu redzējis jau tik tās 2000’s Marvel filmas, bet ne visas.
Tobija Zirnekļcilvēks, tās vecās X-Cilvēku filmas, un Iron Man ir foršas.
Un jāsaka, ka man savā ziņā likās tīri laba tā Daredevil fima un tās divas Fantastic Four filmas, laigan citi heito tās.
Bet piekrītu ka tā 2003. gada Hulk filma un Elektra bija garlaicīga.

Pats MCU neinteresē, bet ir interese noskatīties Deadpool filmas un Logan filmu.
Laigan jau ar varētu vienkārši izskriet cauri visām Marvel un MCU filmām. Tik ne seriāliem, tajos man nav intereses.


Bet nu ja tiešām kas izcēlies no Marvel, tad tas ir The Punisher.
Why? Because dark, gloomy badass, who’s shooting badguys.

Bet nu tas pārsvarā ir tik no 2004. gada filmas un 2005. gada datorspēles.
Thomas Jane as Punisher :ok_hand:

Esmu arī redzējis Punisher: War Zone (2008), ar Ray Stevenson (rip :pray:) galvenajā lomā.
It kā komiksiem tuvāka filma, daudz vardarbīgāka un asiņaināka, bet man kaut kā tomēr nepiesaistīja.

Bet nē, neesmu redzējis Netflixa Punisheru.


Bet nu diemžēl tas arī viss, nespēju dot nekādu topu.
Ja vienīgi vēl ieminēties ka 2005. gada Ultimate Spider-Man datorspēle ir nice :+1: … but damn you Activision for cancelling USM 2 video game :rage:.


Edit: Un vēl varu minēt vienu faktu, ka vienīgā Marvel filma ko esmu redzējis iekš kinoteātra bija Spider-Man 3.

Vēlviens Edits: jo tiko atcerējos. Ka bērnībā laikam patika 90’s Iron Man un Fantastic Four multfilmas, kuras rādīja pa LNT. Laigan diži neko no tām neatceros, ja vienīgi vienu no Iron Man intro dziesmām.
Diemžēl citas, kā Zirnekļcilvēka un X-Cilvēku multfilmas neredzēju, jo tās laikam rādīja pa TV3 un mūsu antena to neuztvēra.
Ar jāmin, ka mid 2000’s Fantastic Four multfilma pa Cartoon Network ar bija nice.

UN atcerējos vēl. Es tak esmu noskatījies to Blade animi, ko veidoja Madhouse.
Blade - MyAnimeList.net … It was boring as f**k.
Viņi ar veidojuši Iron Man, Wolverine, X-Men, un vēl vienu otru Marvel animi. Savā ziņā gribētos uzmest aci, bet ja viņas ir tik pat garlaicīgas kā Blade anime, then no thank you.

2 Likes

bet viņš… ir vnk dusmīgs fujaks ar ieročiem. Pilna amerika ar tādiem

Es like… vsp biju aizmirsis par to filmu… es atceros ķip to ka viņa bija kip daredevil meiča un viss

1 Like

Bet viņi jau apšauj skolas un lielveikalus, nevis mafijas bosus un citus noziedzniekus :frowning:

Laigan, ja nemaldos, tad vienā no komiksiem, Punisheram aizkrīt širmis un viņš sāk apšaut un spridzināt visus un visu pasauli, par pašiem sīkākajiem pārkāpumiem. Nometi papīrīti zemā = headshot. Un beigās šis sev ar padara galu, jo beigās jau pats lielākais ļaundaris sanācis, ja jau visus noslaktējis.

1 Like

Make one for that “DC” then.
A new topic i mean.

Jau pie draftiem stāv XD. Negribu vienā dienā ar marvel topiku vnk bliezt augšā

1 Like