Spider-man prom no MCU

Jau kādu laiku notiek lielas sarunas par to ka Zirnekļcilvēks pamet Marvel. Cik saprotu, radās domstarpības starp Sony un Disney. Vai kāds lūdzu varētu pastāstīt sīkāk, kas un kā?

Nuu pa lielam vini nesadalija kases pelnu, jo D pieprasija bezmazvai 50% no peļņas uz ko Eony protams nepiekrita. Vobšem nesadalīja… ja īsumā.

Taču palasot vairāk avotus, problēa arī krietbi dziļāka un nadas aspekts vien puse no monētas.

Ironiskajā kārtā. XD

Kādā ziņā - ironiskajā kārtā?

Faktiski - bija sagaidām, ka agru vai vēlu viņi nesadalīs, jo tomēr Zirneklis ir viena no nesošākajām franšīzēm Sony. Pie tam, pateicoties šim darījumam Sony atcēla un nepabiedza iepriekšējo triloģiju, kur pēc visas spriežot bija gaidāma “super ļaundaru komanda” pret zirnekli. Neatceros kā viņiem bija nosaukums…

Pie tam ņemot vērā, ka viņi nolēmuši attīstīt Venom - dzīvosim redzēsim kas ar otro filmu būs, Andijam nevajadzētu pievilt principā, domājams Zirneklītis viņiem pašiem ļoti noderētu.

Es vēl neesmu redzējis Far From Home, tāpēc man pašlaik grūti spriest par viņu tālāko lomu iekš MCU, pie tam skatoties nākamo fāzi - vienīgi, kā uzaicinātais viesis, bet ne vairāk, taču baumas klīst, ka Toms Holands būšot itka nākamais Iron Man… es hz.

Jautrākais, ka Holandam arī nozuda režisors Uncharted ekranizācijai. Karoč čalim visa nedēļa bijusi interesanta.

Sinister Six ??