Vai pēc Endgame būs vēl kādas Marvel filmas?

Lūdzu ATKLĀTI nespoilerot Avengers: Endgame!

Kā mēs zinām, tad nesen iznākušais Endgame ir filma, kur visi Marvel supervaroņi savācas kopā, lai cīnītos pret vienu kopīgo ienaidnieku. + Marvel izlaidīs paku ar visām 22 Marvel supervaroņu filmām, kas liek domāt, ka Avengers: Endgame ir pēdējā Marvel filma. Vai tas tā tiešām ir?

image

Vai jau esi redzējis Endgame?

  • Plānoju noskatīties
  • Neplānoju skatīties

0 voters

2 Likes

Tad insane. Marvel dzīvos mūžīgi

Pat nenoskatoties Endgame tak skaidrs, ka Marvel filmas ir pārāk ienesīgas, lai pēkšņi pārtrauktu to ražošanu.
Un arī Endgame beigās ir visai tieši norādīts, ka vairākiem stāstiem būs turpinājumi.

3 Likes

nuuu. tā Spiderman filma bija jau paziņota pirms Endgame, laikam.

Nu it kā jā, būšot jauni Avengeri, bet ar citu komandu, un noteikti pāris vecie parādīsies tajā komandā. Bet noteikti arī būs vēl solo filmas vai kādas kopīgās filmas, kas nav Avengers filma šiem pašiem palikušajiem tēliem un noteikti ar jaunajiem tēliem.

It kā jau ar ir zināms ka Guardians of the Galaxy 3 būšot kaut kad.

Disney+ streamošanas platformā būšot šādi seriāli:
Falcon & Winter Soldier
WandaVision
Hawkeye
un laikam arī Loki
(un arī citi marvel seriāli kas nav saistīti ar MCU ;d)

Nav vēl teikts ka būs, bet ir doma ka varētu būt all female marvel filma. Laikam komiksos to sauc par A-Force.
Ir iespēja ka to varot viedot Brie Larson.

Man pa lielam ir vienalga, pats esmu redzējis tik pāris pirmās solo filmas.
Es vienīgi gribētu redzēt The Punisher filmu un reāli nopietni R rated lielisku filmu un pat iespējams bez mcu klātbūtnes. … jā ok, ir netflix punishers, neesmu skatījies un tas īpaši neinteresē arī.

1 Like

Id love this to happen :drooling_face:

1 Like

Pēc tā end marvela taisīs marvel filmas par viss viss vecākajiem marvel varoņiem, kuri radās pirms Kapteiņa acīmredzamības.

Pēc Kevina Feiga vārdiem, Otrā dekāde esot izplānota un turpināsies, protams detaļas nav precīzi zināmas, taču kautkur varēja atrast sarakstu no oficiālas prezentācijas par gaidāmajām filmām.

Pacik James Gun tika atgriezsts, tad noteikti būs. Bet filmas tapšana ir novirzījusies par kādiem 2 gadiem ja nemaldos.

Noteikti būs! Feminisims, rasisms un tolerance utt., ir sasodīti naudas nesoša lieta. Captain Marvel to pierādīja kārtējo reizi. Lai gan filma ir tukša un garām ejoša, vien ķekša pēc var noskatīties. lai gan jāuzsver: ne visas filmas šajā tematikā ir garāmejošas, pareizajā manierē un veidā filmas pat interesantas var sanākt, piemēram: Green Book, Get Out.

Dzīvosim redzēsim kur tas viss ievedīs un kā attīstīsies.

Taču ņemot vērā Disney stream platfomu, noteikti daudz ko varēs ieraudzīt tur un nešaubos, ka pat filmas un seriāli varētu tikt saistīti.

Nu re kāda sakritība xD

New trailer for spiderman ;d

1 Like

Noskatījos Endgame un es piekritīšu Tas, ka viņa parādījās filmas sākumā un beigās filmas stāstam vispār necik nedeva. Ieradās, parādīja to, ka viņa ķip ir vislabākā un pazuda. Pat feministiski apgrieza matus, tikai lai izrādītos

Gribu bilst - viss ir tieši par pozicionēšanu. Kā tiek bīdīts, parādīts un attīstīts stāsts/personāžs. Nav svarīgi, matu griezums, stils vai neskūtas paduses. Nevar taču teikt, ja vīrietis nokrāso matus - viņš gejs? Protams, ja viņš uzvedīsies un liks noprast ko tādu - galvenais auzskaru pareizajā pusē iecirst…

Wonder Women - spēcīgs un neatgrīgs sieviešu personāž, arī pati filma bija laba. Bet par viņu kaut kā femint aktīvisites nekliedza un necīnījās. Un ir jāievēro - visi neataisnības cīnītāji kā fakts sāk bļaut par diezgan un pat atklāti sliktām un vājām filmām - bet tas tā, pārdomām.

Bet paskatīsimies un Dzeimsu Ganu - Mikij Mauss saprata, ka neatkarīgi to kā filma tiktu uzfilmēta un reklamēta, tai draudēja izgāšanās. Tāpēc viņi piemirsa par “sliktajiem” tvītiem un teica: “Labs ir, kam negadās!?”. Tāpēc - kāmēr nauda plūdīs, tikmēr tēma būs aktuāla, bet ja neplūdīs - nekas, nākamreiz uzfilmēsim kaut kādu neveiklu drāmu, iedosim pāris statuetes un nomierināsies. Brēka liela… Bet labi - tas tā offtopic žanrā un plaša liela tēma kurā negribu līst… !! Tēma slēgta!

P.S. Iztiekam bez

1 Like

@Onii_chan @Kadiljaks Tas matu griezums ir daļa no tā feminisma un pārējā bīdīšanas.
Tas viss sākās ar 2010’s komiksiem 2012. gadā, kad īstais Captain Marvel jeb Captain Mar-vell nomira (who was a man). Viņa no Ms Marvel pārgāja uz Captain Marvel.
Daudziem visi šie jaunie CM komiksi nepatīk, jo tajos tiek iepīts feminisms un pārējais, un viņa pati kā tēls esot nejauka vai iedomīga.
Un re kā šo filmu Captain Marvel tēls ir ņemts pēc šiem komiksiem, nevis vecākiem no senas pagātnes vai 2000’s kur viņa ir kā Ms Marvel.

Un komiksos jaunā Ms Marver ir 16 gadīka pakistāņu/amerikāņu meitene. Un kas šāds ar notiek ar pārējiem tēliem, it īpaši vīriešu tēliem.
Lielākajā daļā komiksu viņu vietās parādās meitenes, sievietes un ar no citām rasēm, un ka tik ne ar pēkšņi lgbtq … visa šī dēļ Marvel komiksiem sāk švakāk būt ar pārdošanu.

Iron-Man vietā ir Iron Heart, jauna melnādaina meitene kura ir tik pat gudra kā Tonijs, Thors ir sieviete, utt. Un ar uzmetot aci šodien uzzināju par tādu America Chavez - tā teikt Kapteinis Amerikas, tik kā sieviete, latina, un pietam LGBTQ.

Nav tā ka visi to heitotu. Viens otrs tēls nesaņem tādu heitu, jo noteikti tāpēc, ka ir uztaisīts tīkams, pat ja kas šādi tiek mainīts. Piemēram sākumā bija nepatika, bet re visiem tīk melnādainais Spidermens jeb Miles Morales. … diemžēl var manīt, ka nevis izdomā jaunus tēlus, bet ņem esošus un pārveido. Un tad redz viens otrs ir tīkams, viens otrs daļēji tīkams un cits nīstams.
Šī Captain Marvel pa lielam laikam nav tīkama.
Bet ja filmā parādītos kā Ms Marvel tad noteikti naids būtu no otras puses - pārāk atkailināts kostīms, tas un tas un viss kaut kas.

Wonder Women.
Es vairāk esmu manījis info, video utt par Marvel komiksiem, jo ar tiem esot problēmas, DC it kā negrūžot feminismu, sjw savos komiksos. Ja vienīgi kaut kas tomēr esot bijis manāms jaunajos Batgirl komiksos. Bet pa lielam pārējos gan nav, ne ar Wonder Women komiksos.
Tā kā feministēm šis tēls nav bijis ar ko asociēties.

Bet ir viena interesanta lieta. Kamēr viņi grūž feminismu uz Captain Marvel, tikmēr Wonder Women neiztika, bet re ka Alita gan neizbēga no viņu naida. Ja pameklēsi, tad daudzi swj’s heitojot Alitu tikai tāpēc ka viņa ir uztaisīta pārāk seksīga xd … pilnīgs sviests.

2 Likes

Tu nu gan biji šo postu ilgi rakstījis, legit uzliku uz viena no monitoriem forumu, un uz cita spēlēju OW un konstanti čekoju. Worth it

Bet vai tiešām feministēm ir tik liela ietekme pār šo visu? No kurienes viņu ir tik daudz, ka tās sāka tik ļoti ņemt vērā?

Short answer: Jā, būs vēl daudz MCU filmu. Far from Home noslēgs šo fāzi un sāksies nākamā. Kas mūs sagaida? Nezinu. Disney atpirka no FOX X-men, Fantastic Four un citas franšīzes. Redzēsim, ko viņi izlems darīt ar to visu.

2 Likes

@Onii_chan tāpēc ka es šo to izdzēšu, šo to pārrakstīju, utt. ;d
shrug. daudziem vienkārši domāšana aiziet uz to pusi un daudzi no viņiem ir tā teikt pie varas - holivuda, ziņu kanāli gan tv gan internetā, gan arī augstāko amatos. Bet kāpēc to visu pacieš un pat atbalsta … es nezinu.

Man pašam pazīstamajos ir viena feministe un viņa izskaidroja visa tā ideju un būtību… tie bija ilgi vakari ^^ jā lietas kurās samērā kategoriska ir attieksme taču galvenā būtība ir pilnība citā - nevis es varu būt kā vīrietis un izskatīties kā vīrietis. Uaaaaa!!!

Taču tas, kas noteik mediju telpā - tā ir plika izrādīšanās un sava tukšā talanta bīdīšana. Tas pašlaik ir tas žanrs kurā tu vari uztaisīs jebkādu mēslu, kurš būs sociāli nozīmīgs, tēmas ceļoš un problēmas attainošana, teorijā, un tad tevi slavēs un godinās, bet tīklīdz uzradīsies kāds ar smadzenēm lielākas par valriekstu, pff - aiz muguras nikns bars cilvēku kuri gatavi saplosīt par sociālu netaisnību. Taču cīnoties par vienu taisnību gūstam citu netaisnību…

Bet kā jau minēji šie cilvēki nonāk pie varas, diemžēl ne tie gudrākie un tad sākas ķīselis vēl lielāks. Beigās nonāk pie tik lieliem absurdiem, ka tu būdams aziāts vari atklāti draudēt cilvēkam un viņa tuveniekiem, un tavā ataisnojumā pateiks, ka tev bija stress. Bet pateiksi ko tādu aziātam - RASISTS! Nosodīt! Gaiņāt! Uh cik nelabs cilvēks.

Atbilde vienā vārdā: NAUDA. Šī tēma ir piiiii**** cik naudas nesoša un diemžēl vairums šedevru to pierāda. Sveiciens Melnajai Pantērai. Taču tolerance savā būtība ir tik aktuāla cik izklaides industrijai un ne tikai tas ir izdevīgi - tas pats par Džeimsu Ganu bija.

Nevis atpirka, bet nopirka Fox ar visām iekšām. Nenopirka tikai ziņas un citus crap, kas nav īpaši peļņas nesoš. Taču kā pats Kevin Feiga stāstīja, tad plānā nav iesaistīt X-Men iekš MCU, kurš esot bijis izplānots vēl pirms FOX darījuma. Taču atkal - tas pars horror type New Mutans - esot atcelts cik atceros.

Tur kā nekā parādīja jaunu personāžu. Misterio vai kaut kas līdzīgs…

Noteikti redzēsim viņus vai daļu iekš viņu stream servisa. Kā viens no bossiem minēja, neatceros kurš, ka esošais darījums neitekmēs 18+ filmas, kā piemēram Deadpool - yeee right!!! Nosaucat kaut vienu no pēdējā laikā, pieņemsim - 5 gadus, filmu no Disney ar 18+ reitingu, kas ienesa baigo piķi. Vismaz divas reizes lielāku. Disney PIRMĀMKĀRTAM ir ĢIMENES SATURA nodrošinātājs. Nē, protams, nešaubos, ka kaut kur plašajā pasulē ir vecāki, kas savai piezgadīgajai meitai pirms gulēt iešanas uzlika Deadpool. Hei meitiņ! Saldus sapņus!
Protams, viņu Deadpool Christams edition bija eksperiments, kurš tomēr par laimi izgāzās - cik atminos.

2 Likes

well said
Mēģina visām minoritātēm izpatikt, bet beigās redz viena minoritāte ienīst otru minoritāte. nu un ko tagad xd !?

yeaah. Kā tik protestēsi pret kādu no viņiem, vai pat izteiksi viņiem netīkamu domu, tā uzreiz - nazi, nazi, he’s a nazi. Tas pats jau ar notiek EU ar “bēgļiem”. Kā vienkāršs ļautiņš iesi protestēt pret izdarītajām nekārtībām un uzbrukumiem, tā tevi pat medijos nosauks par neo-nacistu un islamafobu.

Tomēr būšot it kā. Mēnesi veca ziņa.

1 Like

Will this be the future of MCU :d ?


okey okey okey. Nekas netiek paziņots un jau nolemts. Galu galā šajā rakstā tik izsaka savas domas, vēlmes. Bet īstenībā ir liela iespēja, ka kaut kas no tā varētu būt manāms.

Tik diemžēl viņi nesaprot, ka cilvēkiem pa lielam būtu vienalga, ja tādi būtu jauni tēli, kuri ir izveidoti normāli, nevis pēkšņi paņemti jau labi zināmi, eksistējoši tēli un tiek pārveidoti.

@Kadiljaks New Mutants delayed to 2020.

šeit vispār ir saraksts ar visām Disney ieplānotajām filmām.
2019 - 2027. Laigan pēdējos gados tik viena otra filma, nevis vesels saraksts kā šajos pirmajos gados, tātad tajos noteikti ar laiku kas parādīsies klāt.

Tur arī ir citi raksti par MCU tik ripiniet uz leju vai augšu, bet tur arī ir citi raksti tā kā tur varētu beigās būs sazin kas pa vidu.


https://marvelcinematicuniverse.fandom.com/wiki/Marvel_Cinematic_Universe
Dažviet tie Other tiek saukti par Phase 5, bet cik izskatās ka tie tomēr ir daļa no Phase 4. Tā kā īsti nesaprotu.

Tie Disney+ ir seriāli, Disney streamošanas servisā.

Pats nekā neesmu lasījis un baigi pētījis, tik to ko padzirdu no pāris youtube kanāliem.

Some of character will be turned gay or something.

Thor will be a lady.
Jane Foster has also appeared in various media adaptations of Thor. Natalie Portman portrays the character in the Marvel Cinematic Universe films Thor (2011), Thor: The Dark World (2013), and Avengers: Endgame (2019) and will continue in the upcoming film Thor: Love and Thunder (2021), in which she will become Mighty Thor .
Šis varbūt nav baigais pārsteigums, jo tas jau tika izdarīts komiksos.

New Blade. Mahershala Ali.
Daudzi laikam esot sad, jo Wesley Snipes bija Blade, bet nu tas jau nav pārsteigums, ka ņems jaunu aktieri. Un viņš ar tīkami līdzīgs ir, tik vajag tos muskulīšus vairāk dabūt.

Edit: Snipes esot atbildējis par šo lietu ;d https://boundingintocomics.com/2019/07/23/wesley-snipes-responds-to-mahershala-ali-cast-as-blade-in-upcoming-marvel-movie/

Interesanti ar redzēt ka veidos Fantastic 4 filmu. Cerams ka izdosies, jo iepriekšējās neesot bijušas labas. (man tās 2000’s gan patika ;d)