Marvel kinovisuma ceturtā fāze

Originally published at: https://d6.lv/t/marvel-kinovisuma-ceturta-faze/1465

Aizvadītajā nedēļas nogalē, Sandjego, norisinājās Comic-Con, kura ietvaros tika prezentēta “Marvel Cinematic Universe” jeb MCU ceturtā fāze. Protams, tuvākajās dienās uzpeldēja daudz citu nianšu. Tāpēc visu pēc kārtas! Ceturtajā fāzē neskaitot filmas ietilpst arī seriāli, kuri būs ekskluzīvi pieejami “strīmošanas” servisā Disney Plus. Ja agrāk Daredevil vai Agents of S.H.I.E.L.D. bije netieši saistīti ar filmām,…

1 Like

wha wha wha waaaaaaaaaa

p.s. Andy Serkis būs Venom 2 režisors.

Edit: ok, tomēr nav vēl viss apstiprināts un notiek sarunas starp Disney and Sony par spider-menu.

2 Likes

Yeeep. Par to ar biha raksts. Tomer tad vins bins ja tikai ka kandidats…

Es info neesmu normāli pētījis, bet tā arī kārtīgi nezinu kas ar Spiderman notiek. Vai ir ārā vai vēl notiek pārrunas vai kas. It kā manu video par to kāpēc būtu ok, ja Zirneklis būtu ārā no MCU vai ka ir ārā, bet tai pašā laikā neesmu manījis info, kas konkrēti minējis ka pa tiešām ir ārā no MCU.

Bet papildus Disney+ seriāli nesen tika paziņoti.

p.s. Ms. Marvel ir par pakistāniešu meiteni ar kaut kādām spējām, kura pārņem to titulu, jo īstā Ms. Marvel pārtop par Captain Marvel.

Ir arī baumas vai kas par A-Force filmu. It kā Avengers kas sastāv no sievietēm.
Captain Marvel, She-Hulk, Dazzler, Queen Medusa, Singularity. - šāda komanda ir komiksos.
Kā filma būtu ok, bet kā nākošā Avengers filma? idk, Tur vajag zināmākus varoņus, laigan CM un SH ir jau zināmi tautai.
Varbūt ar tad supervarones tiktu ņemtas no jau esošajām mcu filmām, jo vienā komentā minēts ka end game filmas beigās tur bija baigā grupiņa ar supervaronēm.

1 Like

Spidey is back.

hE! Kas to būtu domājis…


Izskatas jau okey, tik baigi pa velu prieks Black Widow filmas, it ipasi ja ar ta ir vinas solo filma bez citiem avengeriem.
That trailer music nice tho.

Ja godigi izskatas ta meh…

Savukart ir paraditi kadri no wandaVision un falcon and winter soldier.

Nuuu VandaWision pagaidam apstiprina vienu teoriju.

Es tik nezinu vai sis skaitas pie MCU, man liekas ka ne, jo to veido Fox, pat ja Disney nopirka mutantus no fox vai pasu fix vai kā tur.

1 Like

Pašlaik neskaitās. Bet cik ir lasīts, tad baumo, ka ir doma to visu pasākumu apvienot. Kā nekā daži mutanti jau ir parādījušies iekš MCU.

Bet kopumā jā - negaidīti, ka tomēr projekts ir dzīvs.


Šis it kā ir MCU iespējams, bet tai pašā laikā nav, jo tas ir Sony.

Kas tad šeit notiek?


New Mutants - August 28, 2020 - well that failed. (Laigan šis nav iekš MCU)


Black Widow - June 29, 2021 (world premieres) / July 9, 2021 (United States) - Cik izskatās, tad filma esot laba, bet nekas pamatīgi baigs un savā veidā nofeiloja.

Pēdējais traileris bija iznācis aprīlī.

Bet arī pāris faktori noraka filmu zemāk:
Kovid-19 pandēmija.
Nemitīgās pārcelšanas.
Tas ka Disney pēdējā brīdī izlēma filmu vienlaicīgi rādīt gan kinoteātros gan iekš Disney+ streamošanas. (Šis pat izraisīja strīdu un tiesāšanos starp Skarletu un Dinsey. Laigan es nezinu vai beigās tur notika kāda tiesāšanās vai nē)
Bet visvairāk noraka, tas ka filma par šo tēlu iznāca par vēlu. Jo tai vajadzēja drīzāk iznākt pa vidu 3. MCU fāzei, nevis iesākt 4. MCU fāzi, ņemot vēl vērā to kas ar šo tēlu notika iekš Endgame filmas.


So what’s next?

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
August 16, 2021 (Los Angeles) / September 3, 2021

Eternals
November 5, 2021

Spider-Man: No Way Home
December 17, 2021

2:27 - 2:45 - daaaaamn.

And then …

2021-08-24 16_01_49-Marvel Cinematic Universe_ Phase Four - Wikipedia

Re kā, Marvel paši beidzot veidos Fantastic Four filmu.

Bet lielās filmas nav vienīgais iekš 4. fāzes. Arī būs ir jau un būs vairāki seriāli un kāda animācija iekš Disney+ streamošanas servisa.


Un kas tad vēl tālāk? 5. fāze?

Seriālos:

Filmās:
Blade, Deadpool 3, Captain America 4, X-men (oho, tad šo ar beidzot Marvels paši veidos).


Bet nu pieminēšu vēl Sony Marvel filmas.
2021-08-24 17_24_16-Sony's Spider-Man Universe - Wikipedia

VENOM: LET THERE BE CARNAGE


p.s. Jāmin ka šis info ir ņemts no Wikipēdijas tik, tad nu citur lūkojoties info var atšķirties.


Dažviet liekas par skarbu, bet sava taisnība jau tur ir.

1 Like

No visa pašlaik pieejama, ja runājam par D-Marvel, tad Zirneklītis tomēr izskatās viens no interesantākajiem. ShanChi un Eternals kaut kādi garlaicīgi…

ShangChi kalts pēc tipiskā “pierādi sevi, ka esi cienīgs”, bet Eternals - kādi mēs visvareni, tomēr iejaukties mums nav tiesības. Ļoti viss rāmjos izskatās, varbūt ar kļūdos un filmas būs daudz interesantākas.

Tai pat laikā Zirneklītis daļēji apstiprina vairāku mēnešu baumas par “crossoveriem”. Kas zina, Tobijs un Gārfilds ar iespējams tomēr atgriezīsies. Kā arī pati atmosfēra ir interesantāka.

Godīgi - pēc End Game, Marvel priekš man pārstājis interesēt. End Game noslēdza dekādi, kuru biju sastapis vēl kā pusaudzis un tai dzīvoju līdzi un līdz ar EG man noslēdzās arī viss stāsts. Gaidīt nākamos 10 gadus - neesmu droš.

Tomēr, pašlaik viss, kas rēgojas horiznotā izskatās pārāk vienādi un ar izteiktu girl power atdevi. Marvel sākumā vismaz eksperimentēja, bet tagad… vienīgi uz Toru lieku lielas likmes, Tomēr Vaititi ir viens no tiem mūsdienu režisoriem, kurš tomēr parāda, kā jāfilmē izklaidējošais materiāls.

Venom - gaidu, pirmā filma patika un gaidu otru. Jāskatās ko Endijs būs sagatavojis.

Manas garšas kārpiņas ir stirpi pārsātinātas ar supervaroņu filmām. Šo to noskatos, kas parādās manā redzes lokā, taču lielākoties vairos no visām super varoņu izpausmēm. :D Kad tikko sākās super varoņu vilnis, bija baigi labi. Tagad apnika.