Mīļākie DC komiksu tēli

Gluži kā warner bros mēģināju nokopēt MC, Es kopēšu @5umm3r topiku par MCU tēliem… Bet par DC. Man vienmēr DC saturs - lielākoties seriāli un animācijas filmas - ir licies interesantāks. Tas varētu būt tīri tāpēc, ka tieši DC komiksu multenes rādija pa LNT kad biju mazs.
Līdz ar to, līdzīgi kā manam marvel tēlu top 10, nekādā noteiktā secībā:

  • Lobo. Kosmisks bounty hunter baikeris, ar bālu ādu, handlebar ūsām, garām krēpēm un lopiskām regeneration spējām. Metal AF

  • Raven. Es pat lāgā neesmu redzējis teen titans, bet viņa bija mans childhood crush. arī citās versijās - klusa, bet apveltīta ar ļoti spēcīgu maģiju

  • Beast boy. Nav dziļu iemeslu. Es gribētu ar viņu iet pārgājienā un pie ezera izdzert pa aliņam pie ugunskura un runāt par random sūdu skatoties kā saule pazūd kokos.

  • Martian manhunter - atceros ka bernībā skatoties justice league multeni man reāli bija no viņa bail, lai gan patiesība bija viens no piezemētākajiem tēliem no visa šova un spēju ziņā bija kā šveices armijas nazis

  • Swamp thing. humanoīds veģetācijas iemiesojums kas cīnās par vidi un dabu. Protams man viņš patiks

  • John Constantine. Cinisks, sarkastisks, pašdestruktīvs britu paranormālais izmeklētājs un burvis ar vēlmi palīdzēt nevainīgajiem par spīti visam. Viņam nav līdz supervaroņu šarādēm

  • Death of the endless. nedaudz pievilkts aiz matiem, bet tehniski izdots zem DC tāpēc “skaitās”. Manuprāt viena no labākajām nāves personifikācijām fikcijā in general. Viņa simbolizē gan sākumu, gan beigas, bet jo īpaši visu pa vidam - un tas arī atspoguļojas viņas pozitīvajā un pacilājošajā personībā. Also goth older sister type

  • Plastic man - Manuprāt nav pat pārspīlējums teikt ka šis ir DC komiksu Lufijs. Abu spējas pa liela, ierobežo tikai viņu izdoma, un ja ne viņu pozitīvais un jestrais skats uz dzīvi abi varētu mierīgi visu pasauli pakļaut. Plastic man pa lielam ir imūns pret jebkādiem maģiskajiem uzbrukumiem smadzenēm, jo tās vairs nav organiskas izcelsmes.

  • King shark - konkrēti harley quinn šova versija. Viņš ir tik rēcīgs - apaļīgs datornūģis kurš vienlaicīgi ir cilvēkveidīga haizivs kas var pārplēst cilvēku uz pusēm un arī apēst abas puses vienā kumosā. Tiesa pēdējās sezonās tēls nedaudz pabojājās un kļuva par pilnīgu cuck, bet sākotnēji viņš bija bomba. Suicide squad dumjajai versijai ar nav ne vainas

  • Supermens. Tīri ironiski noslēgt salīdzinoši mazzināmu un pa lielam morāli pelēku tēlu sarakstu ar vispopulārāko supervaroni jebkad, kurš klasiski ir balts kā jērs(pirms viņu padarīt par edgy slepkavnieku kļuva populāri un tos sāka darīt sasodīti visi) bet reizēm dzīvē vajag šādu cerību un pozitīvisma avotu, kurš ir vienkārši labs cilvēks. Kādu, kurš dara labas lietas, bez nekāda savtīga iemesla. Jā tas ir naivi, bet reizēm šāds naivuma piešprice pat ir vēlama, it īpaši redzot kas notiek mums visapkārt globālā mērogā

honorable mention

  • Zatana- Jā, dizains spēlē ļoti lielu lomu, nav ko slēpt, bet sasodīti interesanti šķiet arī tas ka viņas maģija strādā vnk sakot ko viņa grib lai notiek no otra gala.
4 Likes

Bērnības multenes patiesi iesēja mūsos visos patiku pret gotu meitenēm.

Ar DC man tas pats kas ar Marvel, nekādu topu nespēju dot, jo supervaroņi neinteresē tik BAIGI.
Un savā ziņā pat jāsaka ka esmu redzējis varbūt mazāk nekā Marvel.


Multfilmas reāli laikam tik Justice League pa LNT un Batman: The Brave and the Bold pa CartoonNetwork.
Un vienīgais live-live action seriāls ko skatījos bērnībā bija Lois & Clark: The New Adventures of Superman.
Bet nu tie Smallvile, Arrow, Supergirl, Flash, etc tv seriāli gan neinteresēja.
Vienīgais seriāls ko speciāli gāju meklē un skatīt bija Constantine.

Ja par filmām runājam, tad tās vienu otru 80’s Superman filmu, visas tās 90’s Batman filmas.
No 2000’s Catwoman, Constantine, Superman Returns, Watchmen.
No 2010’s pa TV Man of Steel, Justice League, kuras tik pa pusei, jo kaut kādā brīdī aizmigu skatoties, un Wonder Woman, kuru pilnībā redzēju. … Kinoteātrī ar draugu Batman v Superman: Dawn of Justice, it was okey, bet visvairāk patika Wonder Woman uznāciens un viņas theme song.


Bet nu ja jāmin kāds DC tēls, tad - Constantine

2005 filma ar Keanu Reeves ir viena no manām mīļākajām.
Esmu arī spēlējis ar to filmu saistīto datorspēli. Ir okey, bet paliek daudzviet garlaicīga.
2014/2015 tv šovs are bija tīkams. Tik žēl ka vairāk par vienu sezonu nedabūjām.

Bet esot pāris sēriju mulfilma, kura iznāca pirms pāris gadiem. Vajadzētu to noskatīties.

Bet nu filmas Konstantīns ir savādāks savā raksturā nekā seriāla Konstantīns. Keanu versija is a bit dark and gloomy, bet seriāla versija ir vairāk kā HentaiHercogs raksturoja. Abas ir tīkamas, bet tuvāk sirdij ir Keanu versija.


Vienīgi vēl varu minēt, ka esmu lasījis un man plauktā stāv cietajos vākos Batman/Teenage Mutant Ninja Turtles I un II. Diemžēl III nav. Bet nu ar jāsaka, ka baigi neaizrāva šīs sērijas.

2 Likes