Kādi ir jūsu iespaidi par UniCon 2019?

kādi visiem iespaidi par unicon šogad?

1 Like

Pārāk daudz cilvēku un mēs parāk neorganizēti

1 Like

nju, tā varētu būt, bet man overall patika, K pops šogad arī bija fire

1 Like

biju iz pirmo dienu tik, bet daži k pop bija fire. Piem guy who danced Bts J hope boy meets evil, bija amazing
Kopumā pasākums decent, bet skaļi un daudz cilvēku, man tādas vietās ne ļoti patīk atrasties, ātri galca sāk sāpēt un besis uznāk ka visi bļaustās

2 Likes

tāpēc ir jāsatiek mani un jāiet ārdīties uz to vietu kur ar zobeniem mahāties, lai galva vel vairak sāpētu

Hmmm, no ty xd + Man bija ar ko mahaties ja gribētu xd

Kādus tur no jums kko iegādājas? Piem Zero Two bodypillow, kas pirmajās 2 h tika izpirkts xD

2 Likes

iegādājus 2 parastus posters, kimitsu no yaiba un wintercona,jo bija smuks, nopirku mystery bag one piece, tur bija salauzta figūriņa XD, bet labākais mans buy ir JOJOs paintingi, kurus ierāmēsu un uzlikšu uz sienas , nopirku 5.

Pats kaut ko iegādājies?

1 Like

Man baigi nekas neiekrita, izņemot vienu lietu, ko sen pasūtīt gribēju aka Itachi Uchiha T shirt xD Vairs neko, gribēju paņemt vēl Kan’u Unchou posteru, bet pārdomāju xd

Sad Vibes, vajadzēja to bodypillow nopirkt

2 Likes

Nah, Not worth it. Būtu Hina vai Akeno uzreiz xd

1 Like

Biju pirmo reizi tā kā nav ar ko salīdzināt,bet piekrītu,ka atmosfēra skaļa. Puskurlam man švaki dzirdēt ko citi runā un pašam arī jārunā skaļāk nekā ikdienā. :D Pats ieķēru oppai hoodiju. Gribēju arī tādu nice krūzīti,bet visas ko redzēju bija too smol. : (

2 Likes

Man patika šogad pieaicinātie kosplejeri :smiley:

3 Likes

Personīgi, man ļoti patika. XD Šoreiz viesiem un gājējiem bija daudz ko darīt.

1 Like

Un tev daudz ko skraidīt xD

XD mmhm, nebija ieslēgts soļu skaitītājs, bet dažam labam sākās flexing sarunas - kuram cik tur km utt.

es pēc 5 min jau offa būtu

stage ninjas bija unicon highlights, vienmēr patīk

1 Like

Highlights bija tas Jotaro cosplayeris xD

3 Likes

Ieturēšu klusuma brīdi sev, par to, ka palaidu garām vienu no saviem fav kosplejeriem leon ;_;

3 Likes