UniCon '22 - Here we go again

Masīīīīīīvs sveiciens!

Šajā nedēļas nogalē, 3 jaunieši, @Menestrels @Mrspambox3 un es iekarosim UniCon. Atcerēsimies, kad zāļe bija zaļāka un tagad viss ir slikti. Varēsies apskatīt jaunos AnimeForums krekliņus un protams mūs, neatvairāmos un talantīgos.

Tie, kas mūs atradīs, dabūs cepumu*, labi pavadītu laiku un gandarījumu sajūtu.

Pievienojies kustībai Viss ir Slikti.

Summary

Atkarībā no pieprasījuma un pieejamības, cepumi var tikt neizsniegti vai izniegti rindas kārtībā, kā arī var tikt izniegti digitālā vai teksta formātā. Cepumi satur nevegānisku un E, D vielas.

3 Likes

Ja atpazīsi mani dabūsi rīsu izstrādājumu. I mean, that should not be issue. Būsim vairāki zināmi grupā

Bij plāns doties ar kursa biedru, bet abi broke af un man radiniecei 60 gadu jubileja

Būšu svētdien, moš piekāpšu parunāties ar jums xD

Seit atrast kadu ir mission impossible
Es draugus atradu tik pec tresa apla un viena dala atrada mani nevis es vinus xD xD r

Teikšu tieši: tu šogad uzstājies? Cik tādas HorrorGirl pastāv? Vaigu kaulu/žokļu līnijas make-up traucēja saskatīt.

Un jā, negaidīju tik daudz cilvēkus. Iespēja atrast savējos nokrita no 60% uz kādiem 2

@Menestrels comeer back!!!
2

Tu mums pie Bobas pagāji garām

Atvaino, es pēc kebaba piegādes skrēju. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Yes.
Cik zinu Latvijā kā kosplejeris ar tadu vardu ir tikai man… Drizuma ir doma izpausties jau pa Baltiju tad jau redzes ka tur :D
Runājot par makeup ja neatpazist tad mission accomplished xD xD

1 Like

Tas bija kad devies uz galvenās zāles pusi

@Menestrels @Kadiljaks @Mrspambox3 , es ar @Kuro un @5umm3r uz kospleja 2. Bloku būsim kreisajā zāles pusē pa vidu pie centrālās ejas. Aicinu pievienoties.

Neatradu. :(

Damn… haven’t been here in ages, but finally decided to go for this years UniCon.
Hope everyone enjoyed the first day ?

Jā, bija labs. Klasisks UniCon.

Pūļa apjoms noķēra mani nesagatavotu, bet vispārīgi pozitīvi

Žēl gan nenoķērām nevienu līdzi pirmās dienas after party Top klubā. :D

2 Likes

Mītiņa punkta mums šogad nav, taču droši meklējat mūs zālē.

2 Likes

vai kāds grib divas biļetes par simbolisku summu(vai par smukām acīm?)
nesanāca tikt, bet žēl, ka noslaukti 44 eur un nebūs nevienam pat prieks par to