Tenkas par un ap Unicon

Beidzot viens no Unicon’a palīgiem/organizatoriem ir atklāji patiesību par attieksmi iekš Unicon kolektīva, kas ir visai slikta.
Īsumā - Parva tik tiešām kliedz un apsaukā savus palīgus un prasa no viņiem lielu atdevi, pie tam, ka viņi strādā par velti (viņi saņem maiciņas un nozīmītes).
Ja kāds lasa krieviski, tad šeit ir vairāk par to - https://www.facebook.com/anastasia.tolmacheva.5/posts/894001113981516:0

Kam vēl bija tāda nojausma, ka tur viss nav kārtībā?

[Piedošanu, ka postoju šādu nejauku post, vnk redzu nelielu klusumu forumā…]

@m1raz Laiks tulkot! :lol:

@DiviViens :yum:

Īsumā. Viņa aiziet no UniCon, jo no paša sākuma bija tur vice-prezidents un Cosplay direktore. Parva [galvenais organizators] esot uzvedies, ka dievs un valdnieks un visiem bļāva un nepārtraukti teica, ka viņi ir atlaisti, ka varēs atrast jebkuru. UniCon no paša sākuma tika veidots, jo cilvēkiem nepatika Animefests, līdz ar to pirmā UniCon cena bija tikai daži lati, lai tas būtu pieejams visiem. Tagad UniCon izrādās nes lielu peļņu, kuru Parvatkins paņem pilnībā sev un STUFF, saņem T-Krekliņu un vārdus “Tu esi atlaists”. Ka arī Parvas attieksme pret Cosplayeriem ir tāda, ka viņi latvijā ir tūkstoši un katram, kas tika UniConā jāsaka paldies par tādu iespēju, kaut gan īstenībā UniConu sastāv no CosPlay…

Vārdā sakot Anastasija Tolmačeva pamet projektu UniCon.

1 Like

Īsuma. Rakstu raksta pirmās paaudzes UniCon dalībniece. Tieši viņa ir atbildīga par visu līdzšinējo UniCon cosplay pasākumu uzraudzību. Notika strīds ar Parvu, viņa kaut ko pateica un kad atvainojās, Parva viņu atlaidis, sakot, ka viņš viņai vairs nevar uzticēties.
Sašutums un vilšanās, viņa no pirmās dienas vergoja UniCon labad. Entuziasts, kurš par savām pūlēm saņēma tikai gandarījumu no padarītā darba.
Parva ar katru pasākumu kļūst aizvien par lielāku bosiņi, kuram pašapziņa tikai aug augumā. Tas ņemot vērā, ka viņš vada pār brīvprātīgo grupu. Pasūtīs tevi trīs mājas tālāk, “atlaidīs”, ja kaut kas neapmierinās viņu. It kā jau vairāki no pirmajiem UniCon organizatoriem ir izspiesti ārā no grupas, viņu vietas aizstātas ar viegli nomaināmie jauniņajiem. Ir valdnieks Parva un kaudzīte pirmā līmeņa strādnieku. Pašsaprotami visa pasākuma nauda ir Parvas pārziņā. Kā saprotu, viņš bija tas kurš sākotnēji ieguldīja līdzekļus. Tagad visa pasākuma pēļņa ir viņa rīcībā, kura ar katru pasākumu ievērojami pieaugot.

:confused: Kaut kāds iekšējais kašķis. Meitene padzīta, tagad bēdīga. Parvas rokās UniCon vadības groži un viņš ēd zīdaiņus.

:smiley: Mazliet iekšējās grupas drāmas. Protams, iespējams, ka Parva nav ideālais vadītājs ar baltiem spārniem.

[quote=“Menestrels, post:5, topic:294”]
viņš ēd zīdaiņus.
[/quote]Raptori tā dara! Tas ir… ko tu ar to vēlies teikt…? Bet viens ir jāatzīst, mūsu visai plašajā lokā viņš māk nodrošināt savu imidžu. Tas viegli izskaidro to, kāpēc viņš jautrības dēļ ieskrēja jūrā ar visām drēbēm. Par pārējo nevaru spriest…

Tā ir mīļākā briesmoņu nodarbe. :astonished: Jā, raporti arī nesmādē šādu vaļasprieku, bet mēs tagad nerunājam par ķirzak-cilvēkiem.

Fū, izlasīju visu. And that’s why we can’t have nice things. Vara un nauda sabojā cilvēku/parāda īsto raksturu. Tagad vismaz skaidrs, kapēc šogad tik liela cena :smiley: Priekšniek, kur var atgriezt biļetes? :smiley:

3 Likes

Īstenība ne Parva ne Taņa te nav vainīgie. Ja simbioze nav iespējama, tad jāšķirās. Taņa atradīs citu projektu, kur pielietot savas prasmes [lai nāk pie mūms], Parva atradīs citu Taņu. :3

1 Like

Tu domāji Stasja?

Nja, sajaucu kaut ko. Anastasija, jā.

Parasts ķīviņš ar padzīšanu no grupas. Rakstā viss pavēstīts uz emocijām, negatīvā gaismā.

Es tikai vienu interesantu lietu no šī raksta uzgāju - komanda ir brīvprātīgā un strādā bez materiāla atalgojuma.

Kā jau viss šajā virzienā Latvijā

Vecās labās “bezpeļņas organizācijas”, kas noraksta daļu ienākumus un paķer sev. :+1:

1 Like

UniCon it kā nenodarbojas ar labdarību. Tas ir komerciāls projekts un visi ienākumi īpašnieka pārziņā. Par pašu “peļņu” var tikai spekulēt.

:smile_cat:

1 Like

Tagad meitenēm ir 100% tiesības uz tevis apvainoties. Sievietes loģikas modulis parasti izsecina, ka tu viņus apsauc par vecmammiņu. :smiley:

Vēl labāk nekā tev šķiet - tie ir troļļi. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nu troļļi… Visi mēs esam troļļi. :3

https://www.draugiem.lv/group/16003500/-anime-/?f_tid=5876820
Neviens nemaz nav neko uzrakstījis. Tas mēs momentāli ēsmu norijām. :smiley: Izskatās, attēls nemelo.