Tenkas par un ap Unicon

To gan es ierakstīju. Domāju tautai ir tiesības zināt, ka ir laiks noņemt rozā brilles.

Kas tur ir? no fermas spēlētaju portāla sen izdzēsies esmu :smiley:

Tas pats ieraksts kā šeit. Tikai tur neatradās tenkotāju. :smiley:

OK! Būsim atklāti pret sevi - šādās “tenkās” (daa - nepavelti tās sauc par tenkām) nevar nekad ticēt nevienam, lai cik svēts katrs no šī strīda dalībniekiem nešķistu. Iemesls ir vienkāršs - katra strīda puse ir ieinteresēta savā labumā. Un šeit es paredzu drīzāk problēma slēpjas tā saucamajā “kreatīvās nesaskaņas” - lieta dēļ kuras ir izjukušas neviena vien filma vai cits projekts.

To, ka tā ir “bezpeļņas organizācija” - jau pamatā nepareizs izteiciens, tā ir organizācija, kas balstās uz peļņu, katrs cents tiek iekasēts un pierakstīts un samaksāts attiecīgajām personām - kaut vai tiem pašiem blogeriem, kas uzstājas. Otrkārt - nevienu pašu mirkli viņi nav minējuši, ka ir bezpeļņas orgāni. To ka, vairums šajā pasākumā strādā bez maksas - nav noslēpums nekāds dižais - viens tas, ka plākātu izlīmēšanai aicināja cilvēkus, par ko šamejie labākajā gadījumā sāņēma biļeti vai krekliņu - viss. Praktiski viss tas pats, kas citos līdzīgos pasākumos, kur ja kāds mēģina izlekt viņu ātri pieklusina, jo ja reiz esi parrakstījies uz ko tādu, tad pats vainīgs, zināji uz ko ej.

Attiecīgi, ziņa ir no rubrikas “Tā gadās”. Nu, tās ir manas domas un varu maldīties.

P.S. Šādās organizācijās, ka manā skatījumā, jābūt stingrai rokai - jo tīklīdz viens palaidīsies, palaidīsies citi - tā sacīt bara instinkts. Un mūsdienās, dažus, ir iespējams piespiest strādāt tikai ar draudiem un stingru roku.

Stingru roku var parādīt arī ar autoritāti nevis ar draudiem. :slight_smile:

Nu varbūt es izvēlējos nepareizu izteicu, bet bezpeļņas organizācijas pamatā ir tas, ka visi iegūtie līdzekļi tikai un vienīgi aiziet organizācijas noteiktajam mērķim. Bez peļņas paliek darbojošās personas (teorētiski).

Kas tur palaidīsies, ja tu to principā dari sava prieka pēc? Protams, ka līderim ir jābūt, bet ne jau ar bļaušanu par atlaišanu. Cilvēki BRĪVPRĀTĪGI pieteicās, ne tāpēc, ka naudu vajag vai dzīve nu redziet ir piespiedusi. Protams, ka cilvēkiem ir jāatgādina, kāpēc viņi to dara, bet labs vadītājs spēj motivēt bez draudiem. Ar cilvēkiem ir jārunā un jārisina problēmas, ne jākļūst par visvareno vadoni. Problēma jau šajā visā ir lieka autoritātes uzspiešana un necieņa pret entuziastiskiem līdzcilvēkiem. Nekas cits.

Ne nu protams, ja vēl nemaldos, tad no Jūlija Cēzera skanēja, aptuveni, ka autoritāti var iemantot ar cieņu nevis draudiem.

Jo es no savas pieredzes varu teikt tā, ka brīvprātība’ir tāda lieta - slidena, sākumā tu piesakies, jo domā cik viss būs forši un jautri, bet tas ir tas pats darbs kā visi citi un ātri vien saproti, kādu kļūdu esi pieļāvis. Ka šādu darbu veikt pa velti var tikai muļķis - un kāds pārsteigums - tu esi viens no viņiem.

Gala rezultātā ir jārod zelta vidus, attiecīgi - neesi gatavs maksāt, tad vismaz iepriecini ar kādu “merčendaizu” vai vēl labāk,vismaz vienas dienas biļete. Bet varbūt es maldos uz visu un esmu tomēr ciniķis. ^^

Toties brīvprātīgo darbu var ierakstīt CV, ja tev nav iepriekšējas pieredzes, bet darba devēji prasa pieredzi.

Uz kuru skatās tik pat nopietni, kā uz “Freelancer” :smiley: