Kādi ir jūsu iespaidi par UniCon 2019?

Feels glad man… ;-;

1 Like


Paņēmu 1 figūru ko datorā ielikt Future trunks un 2 krūzes CSGO un Naruto

5 Likes

Nezinu ko normiji domāja ka redzēja ka šādā pasākumā ari bija furry tēli

Bija labi, man patika. Var teikt droši, ka Unicon nepaliek sliktāks. Salīdzinot ar citiem pasākumiem UniCon Cosplay un K-Pop ir labākajā līmenī. Tirdzniecības stendu bija daudz, it īpašu visādu mazo mākslinieku stendu. Aktivitāšu paliek vairāk, taču konkurentiem to tomēr ir vairāk.

Tas pats vecais UniCon vien gadu gaitā izpildījums uzlabojas. To varētu sākt saukt par Baltijas kospleja konu.

6 Likes

It was good. Man patika.

1 Like

Nebiju pirms tam piedzīvojis live grupu Uniconā, tas bija tiešām forši. Varēja kārtīgi izdejoties gan tur, gan pie Red Bull. Beidzot arī dabūju Witcher medaljonu, ko biju meklējis jau pāris gadu.

1 Like

Kur nepaskaties visur Witcher fanboyi xD Man draugs KreyGasmoja, kad to Geralt cosplayeri pamanīja xd

Man ar gandriz nut bija kad Geraldo ieraudziju. xD

Man gandrīz nut bija, kad Mai Sakurajima cosplay ieraudzīju

2 Likes

Tad jau jums vajadzeja but uz pagasa gada con ari kur pats Maul cosplay bija ar savu vienreizejo Gerald kostimu

4 Likes

I looked him up and holy shit.i wish weebifying beam hit me sooner. :owocry:

1 Like

Saprotu tevi… Ari man sad tad ir nozela ka netieku uz visiem coniem lai satiktu savus milakos cilvekus saja nozarē T. T

1 Like

Šo to ar nopirku, dažas figūriņas, plakātus, aksesuārus, un šo to no mākslinieku stendiem.

Šo to… :neutral_face: cik nu zinot tevi noteikti ķerra noteikti salasijas… mugursoma ,kā minimums

2 Likes

Ak jā, es biju pagāšgad, nobildējos ar viņu arī. Fantastisks cosplay.

1 Like

Ka neka officiālā seja bija. Cyberpunk2077 ari ka officialais cosplayeris ir…

Es piedaliju ar prieksnesumu un dabuju ar vinu ari parunat kostimu vērtēšanas laika. Jauks cilvecins ^^

Aww, tas ir tik jauki. Kāds cosplay tev bija?

1 Like

Es biju spoku meitene no vienas šausmu mangas

6 Likes

Oh wow, nice! Šogad tu netiki?

1 Like