Kā dabūt licencēto Windows 10 Pro par 30 eiro

Sveiks, tipiskais forumietis.

Tikko veiksmīgi pārbaudīju vienu šaubīgu mājaslapu kinguin. Versija par 199.99 EUR mani pielnība neiedvesmoja uz pirkšanu, tāpēc automātiski atmetu šo ideju un sāku meklēt interneta veikalos par beznodokļa vai opta preces cenu. Uzdūros variantam pirkt caur Kinguin. No paša sākuma viņa izskatījās pēc G2A klona un nekādu uzticamību man nerādīja. Bet toties vajadzība pēc Windows 10 Pro ar licenci prasījās. Ērtībai un vispār drošībai, jo uzņēmumā strādāju ar savu PC. Also, iesaku izmantot 5 EUR vērtu drošības garantiju. Visticamāk, ka pārdevējs Jūs nekrāps un viss darbsies, bet pastāv risks, ka atslēga būs nederīga. Jūs jau ekonomejat 170EUR. Labāk apdrošināt sevi! :smiley:

Linki uz atslēgu pirkšanu:
Windows 10 Pro (click). (100% pozitīvās atsauksmes no 416 pircējiem + mana personīgā pieredze)
Windows 10 Home (click) (Tas pats pārdevējs, kas pārdeva man Windows 10 Pro)

Informēju Jūs, ka nopērkot Windows, uzspiežot uz mana link (augstāk), man atnāks referālie ienākumi, kuri nav iekļauti preces cenā. Ja nevēlaties, lai serviss man samaksā 5% no Jūsu pirkuma, nepērkat Windows 10 caur manu link. Ceru, ka ar šo es aizsargāju sevi no komentāriem, ka esmu žīds, kas cenšās uz Jūms uzpelnīties.

Vārdā sakot, all-in. Nopirku atslēgu un manam pārsteigumam, ACTIVATION KEY, tik tiešām atnāca. Tā bija aktivācijas uzlīmes bilde, ar visu nepieciešamo informāciju, ko es arī gaidīju. Pieņēmu, ka tas ir nozagts no veikala vai kādā citā ne īpaši legālā veidā iegūta uzlīmīte. Vārdā sakot, mūs neinteresējošie faktori, jo šeit mēs ekonomejam 170 EUR un iegūstam licencētu produktu.
Te mana viegla dzīve apstājās un turpmākais instalācijas ceļš Jums varbūt būs interesants. (a ja nu tomēr pagadās)
Pati Windows instalācija Jūs neinteresēs. Pārdevējs piedavā norādi uz Microsoft mājaslapu. Ja lasāt šo rakstu, pieņēmu, ka Jūms jau ir Windows OS (varbūt Linux vai Mac), bet jebkurā gadijumā ar licenci nav viss kārtībā. Vārdā sakot, ja tas ir nelegālā ceļā uzstādīts Win10, iesaku klikšķināt šeit Un spiest pogu “Download tool”. Viņa nekādīgi nelamās Jūs par iepriekšējiem grēkiem un no Jūsu USB flešiņas uztaisīs Windows 10 aktivatoru. Ja Jūs lietojat Linux, tā gan piedāvās Jūms lejuplādēt ISO failu, kuru vajadzēs ar palīg software ieinstalēt flešā. Ka to darīt nestāstīšu, jo pieņēmu, ka Linux lietotājs ir pietiekami advancēts, lai to izdarīt vai iemācities to darīt. :wink:

Tātad USB fleša mūms ir, bāžam iekšā, @BIOS mainam boot uzstādījumus un instalējam Windows. Viss elementāri. Pamatā “Next” pogas spiešana. Kad esam ieinstalējuši, parādās ACTIVATION KEY pieprasījums, ievadam un… Windows neaktivizējas.

Te var iestāties panika, jo, personigi man iepriekš nebija nekādas saistības ar aktivācijas atslēgam, ka vien Wacom grafiskai planšetei un Steam atslēgām. (šaubīga pieredze) Welp. Protams, Windows man ieinstalējas un pat parādīja Desktop, bet tomēr tas nav aktivizēts Windows un ielienot settingos es uzreiz sapratu to. Microsoft piedāvājums šajā gadijumā - zvanīt viņu service centre. Zvaniju no sāķuma Latvijas un man skaidrā Latviešu valodā pateica, zvaniet uz bezmaksas angļu servisu, jo mēs neko nespējam. Angļu servisā man atbildēja Indijas iedzīvotajs, ko varēja spriest pēc akcenta, tāpēc angļu valodā varēja saprast mierīgi. (Nu ir viņiem tāds universāls, visiem saprotams, akcents). Sarunā ar viņu jāsagatavo sekojoša informācija:

  • 32 or 64 bit sistēma.
  • Home vai Pro
  • Jābūt ievadītam ACTIVATION KEY uz to brīdi.
  • Uzspiežot settingos pie activation telefona zvana ikonu, parādīsies arī numurs uz kuru zvanīt un Activation ID, kuru vajadzēs nosaukt operatoram.

Paziņojot operatoram visu informāciju, saņemsiet atbildes ID, kuru vajadzēs ievadīt. Tā ir visai gara, tāpēc slēdzat skaļruni un ievadat ar abām rokām. Nekautrējaties palūgt lasīt lēnāk. :wink:

Un jā pēc šī zvana operācija, Windows 10 Pro ir ieinstalēts par šo liecina uzraksts Windows is activated.

P.S. Te ir visai daudz IT saistību cilvekiem, bet tomēr šo rakstu adresēju cilvēkiem, kam visai nav skaidrs Windows aktivācijas princips. :wink:

1 Like

To ko tu nopirki ir OEM atslēga. Bez zvana centra palīdzības nesanāks aktivēt.
Bet tas pats, kad parinstaleju w8.1 pro un velejos argriezt licenci, uzrakstiju samejiem čatā un viss notikās, vienā momentā pat iedevu šiem remote control. Īstenībā baisi, labi te es iedevu atļauju, bet noteikti var arī bez…:no_mouth:

Kinguin legalitāte ir apšaubāma par cik tas ir pelēkais tirgus, kur bieži pārdod nelegālos ceļos iegūtas atslēgas.

Personīgiem mērķiem neredzu jēgu maksāt 30 eiro par nezināmas izcelsmes atslēgu, ja var palaist KMSpico par velti. Ja Windows vajag profesionāliem mērķiem ar domu, ka var nākt inspekcija, tad labāk pirkt no oficiāliem izplatītājiem.

Inspekcija nepārbauda kur tu esi iegādājies licenci. Viņa pārbauda vai Windows darbojās aktivācija un vai tā nav panākta ar register maiņu.

Piekriitu, bet liidz shim tikai viena atsleega bija nelegaala un naacaas sazinaaties ar atbalstu, kuri ljoti atvainojaas un atgrieza man naudu. Pat to droshiibas naudu, kuru iemaksaaju, lai vispaar speetu atgriezt, ja rastos shaada situaacija. Starpiiba bija taada, ka pirku no cita lietotaaja, nevis no kaada ‘retailer’, ar ko vinji sadarbojas.

Cik atminos, tad laikam jau ar 8.1 mainiijaas vinju politika un OEM atsleegas saaka tirgot kaa parastaas.

Atceros, ka vēl pirms pāris gadiem pazvanot bija iespējams aktivēt pat samērā nelegālu Windows kopiju. Kādi bija precīzi nosacījumu, lai tas strādātu, un cik ilglaicīgs bija šāds risinājums nepateikšu. Vai tik nebija noplūdušas atslēgas… :thinking:

OEM nekādīgi neatšķirās, so basicly man vienalga par to. Vnk ieteicu cilvēkiem, kā ekonomēt uz tik basicly lietas. :smiley:

Nelegālos ceļos iegūtas atslēgas pēc būtības neeksistē. Tu basicly vari netīšām ievadīt to kombināciju pats un saņemt to Windows par brīvu. Lietotāja un Microsoft vienošanās nav minēti tādi momenta, ka to atslēgu tev obligāti jānopērk no Microsoft un nekā savādāk.

Nelegāli ceļi ir vairāki, bet taisnība, ka visas vai vismaz lielākā daļa atslēgas tur ir īstas un aktivizējamas.

Atslēgas lielākā daļa tur ir īstas - pats esmu desmitiem no tā un līdzīgiem saitiem pircis spēles, bet daļa noteikti iegūta caur credit card fraud vai tiek pārtirgotas, nopērkot kaut kādā humble bundle pa lēto un pēc tam uzskrūvējot cenas, kad akcijas beidzās. Problēma tajā visā ir ar to, ka spēļu autori parasti no Kinguin un tam līdzīgajiem principā neko nesaņem. Patērētājs iegūst, bet izstrādātājs zaudē.

Pats gan neesmu pret šādiem saitiem, jo nauda man kokos neaug, bet tieši tāpēc neredzu jēgu maksāt 30 eiro par nezināmas izcelsmes atslēgu, ja windows var aktivizēt par brīvu. Un komerciāliem mērķiem ja nāk inspekcija un prasa pirkuma pierādījumu, kur viņi redz, ka Windows pirkts no kaut kāda Kinguin par 3 reizes zemāku samaksu, nu nezinu. Labāk samaksāju nedaudz vairāk un esmu drošs, ka man nepiesiesies.

Un kamēr neesi kaut kāds pašnodarbinātais/individuālais komersants, utt, kas bīda vairākus tūkstošus mēnesī, inspekcija pēc tevis nenāks anyway. Un pie tām summām var arī atļauties 100 atlikt Windowsam.

Jā, kinguin un g2a, kā arī citas pelēkā tirgus mājaslapas ir labs veids kā nabadzīgākiem cilvēkiem ietaupīt naudu, pats arī esmu vienreiz izmantojis, bet neplānoju to turpmāk darīt.

1 Like

Kopš kuriem laikiem inspekciju pis KUR tu esi nopircis Win10?