Vai joprojām lietosiet Windows 7?

Windows 7 support beigsies 2020 gada, 14 janvārī.
Vai joprojām lietosiet Windows 7?

  • Jā, palikšu pie Windows 7
  • Apsveru domu pāriet uz Windows 10
  • Esmu sen jau pārgājis/usi uz Windows 10
  • Lietoju un lietošu Windows 8/8.1
  • Lietoju Windows 8/8.1, bet plānoju pāriet uz Windows 10
  • Joprojām lietoju Windows XP
  • Es lietoju un lietošu Linux, Ubuntu vai citu OS

0 voters

Palielam uz W10 pāriešu līdz ar jauna datora iegādi, tikmēr, sēdēšu uz 8win. Esmu pieradis pie viņa ^^.

Win7 man ir tikai uz portatīvā, bet domāju entuziasti programmētāji Win7 darbību nodrošinās vēl ilgi pēc, kā tas bija ar XP, kuram tika izlaistas pakotnes, kas atbalstīja gan jaunākās programmu fīčas (flash, pārlūki un citi basic lietas).

Bet uz to laiku tad noteikti būs atkal bezmakas Win10 dalīšana, kā tas bija iepriekš. Pa lielam arī tagad var dabūt bezmakas, runa par oficiālo versiju.

2 Likes

Man patīk, kā @GasaiYuno atdala Linux, Ubuntu un citus OS.
%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5

btw., lietoju gan w10 un citus win nt, gan ubuntu, gan debian, gan free bsd, gan mac os. Viss uz viena datora un bieži vienlaicīgi. Nabagi mani 8gb ram. =_="

2 Likes

Man uz datoriem nav saglabājies nekas vecāks par Windows 10. Šobrīd lielākoties lietojumu Linux.

nuuu b*e xd man tak vajag normālu pc, lai izmantotu w10 un arī cieto disku, jo tik 75gb vispārīgi un 3gb tik brīvi xd
Pagaidām ir kāds kakains pirātisks w7 32bitu , jo pc meistars ir lohs, kurš nevarēja ielādēt normālu ar visiem windows wordiem, powerpointiem utt un 64bitu.
Bet cik dzirdēts tad w8 nav tīkams, un w8.1 vai kā tur ir tīkamāks, bet tomēr labāk w7 vai w10.
Man pašam apmierina w7, neesmu nekāds hakers vai kas cits kas tur ņemtos ar pc.
Gribētos paturēt w7, bet laikam jau būs jāmēģina nopirkt jaunu cieto disku un sarunāt, lai brālēns visu sataisa un pārliek uz w10 nevis to nejēdzīgo pc meistaru ;d

p.s. es vispār biju ar viens no tiem kas vēl izmantoja XP kad citiem bija w7 , w8 , w8.1 vai kā tur xd jo mans pc bija vēl švakāks nekā tagad ;d ne pavilktu, ne būtu vietas w7 vai kam jaunākam un man ar bija vienalga, man patika XP xd.
Bet nu savlaicīgi brālēns atveda vecu lietotu bet labāku pc un tad uz tā uzlika w7 pirms xp suporta beigām.

Līdz 2020 lietošu W7, tad jau redzēs.

es biju spiesta pariet atpakal uz W7 no W10 jo man dators nevareja panest tadu smagumu

Man nepatīk tas W10 dizains, liekas tāds bērnišķīgs un nepatīkams acīm, diezgan riebīgs. W7 ir normālas krāsu pārējas, ēnas utt., bet W10 viens krāsu klucis.
Ir lietots arī W10, pēc W10, W7 liekas vienkārši fantastiks :smiley: Tāpēc negribas šķirties no W7 :kowai:
Visas pārējas nevajadzīgās W10 lietas var noņemt un uzlikt classic shell. Es kādreiz ekspermentēju uz viena datora, itkā bija iespēja dabūt Aero theme, bet nebija kaut kas līdz galam tur riktīgi, neatceros jau kas tieši, bet tas nebija tas ko vajag :smiley: . Vēl ikonas varēja uz vecajām pārlikt.
Nu tas bija diezgan sen, varbūt kaut kā var sariktēt veco labo W7 izskatu, būs kādreiz jāpamēģina.

Es nezinu cik ilgi lietošu šo datoru, varbūt vēl kādu laiku varēs lietot arī W7 pēc 2020, domāju pārlūki vēl atbalstīs W7 un citu programmu updeiti tāpat, jo ir diezgan liels procents kas vēl lieto W7. Varbūt šim datoram nokalpos arī W7 vēl, jaunajam jau bez variantiem būs jāliek W10.

Priekš kam tev tik daudz OS vajag? :smiley:

Man arī liekas, ka vēl pāris gadus pēc 2020 varēs vēl lietot W7 bez problēmām, diezgan liels procents ar lietotājiem, kas lieto W7, varbūt vēl galu galā izdomās pagarināt termiņu.

Uz viena datora apskatījos ko var darīt lietas labā, lai uzlabotu w10 briesmīgo dizainu.
Ar ClassicShell, start menu var dabūt uz 100% kā W7.
Tā Aero theme nemaz neko nemaina, ja viņu uzliek. Bet var uzlikt Aero glass, vismaz tā augšējā josla, tad ir normāla. Bet tur prasa donate, lai dabūtu to key(minimālais donate 3 Eur) un noņemtu watermark, gan jau arī caur regedit var noņemt . Varbūt var kādas alternatīvas vēl atrast.
File explorer vienīgais var uztaisīt joslas izkārtojumu kā vecajam, bet tas nav tik būtiski, bet tomēr neizskatās tik briesmīgi. Bet pa lielam tās joslas paliek plakanas, nav kā W7, bet to vēl varētu pieciest, tik bad neizskatās, ja vismaz tā augšā ir Aero Glass.
Visvairāk mani satrauc tas, ka nav iespējas pamainīt burtu lielumu. Visām mapēm ir salīdzinoši sīciņi burtiņi. Opcijas nevarēju atrast kur pamainīt. Pamēģināju pie display 125% uzlikt, bet pamainās tikai desktop ikonas lielākas, bet burti sīki. Gogleju kā samainīt fontu lielumu, skatos ir tāda opcija, bet man nav, vēlāk atradu info ka ar jaunākajiem update ir noņemta. Kas tas par sūda Windows, ja nevar font size pamainīt. Nu ja tā, tad jāpaliek pagaidām pie W7 kamēr vēl var lietot. Ilgi ložņājot pa Anime mapēm var sākt sāpēt acis lasot tik mazus burtiņus, priekš manis tādi reāli neder. (Abiem datoriem tāda pati Display resolution)
Nepamēģināju ikonas, bet nu ikonas no seniem laikiem jau var samainīt kādas grib, domāju nevajadzētu būt problēmām samainīt uz normālām 3D kādas W7 bija.

Par teksta lielumu.
Itkā ar Build 1809 ir atgriezta tā opcija, uz tā kur meģināju ir nedaudz vecāka. Vajadzēs pameģināt to.

Nobody is born cool - except for Windows XP

1 Like

Pāriešu uz Win 10 tiklīdz sakrāšu pietiekoši daudz naudas. Par nelaimi man būs jānopērk vismaz 4 licences.

Kāpēc 4? 4 datori măjās… taču ņem vēra, w10 var iegūt pa velti un es nerunāju par pirātismu!

XP nebija tik labs :smiley: Bet dizains, jā bija labāks kā W10. Pats labākais Windows, kas bijis ir W7. Lietoju gan uz vecā portatīva kurš salūza, gan arī uz jaunā, vecais kalpoja 5 vai 6 gadi, jaunajam gandrīz 3, kopā ~8-9 gadi lietoju, nekad nav bijis ar viņu problēmu, nokalpoja ļoti labi. Un dizains bija fantastisks un joprojām ir.

Man tīri dizaina ziņā visvairāk patikās Windows Vista. Tā bija krāsaina, ikonas bija interesantas, dekoratīvie elementi bija pa labi un pa kreisi. Žēl tik ka savam laikam bija par smagu un pārāk ierobežojoša fīču ziņā. XP man patikās arī dēļ savas personalizēšanas dēļ. Varēju mainīt pat katra loga background.

1 Like

Im a pro imac user so windows doesnt matter to me and in work i use linux mint

Es lietošu Win7 tik ilgi, cik vien varēs.

Starp citu, Microsoft pa kluso ļauj vēl joprojām apgreidoties no w7, w8 uz w10, lai to izdarītu ir nepieciešama vien vecā atslēga.

Tajā pašā laikā w10 var arī neaktivizēt - tas būs pilnībā funkcionāls, tikai nevarēs to personalizēt.

Mājās izmantoju windows 10, jo man patīk šī operētājsistēma un man procesors ir paredzēts tieši priekš win10. Ikdienā tomēr nākas strādāt ar win7, operētājsistēmu, kurai pilnīgi nav nekādas vainas un izpilda visas man nepieciešamās funkcijas (kaut gan arī domāju apgreidot to uz win10) kā arī ik pa laikam nākas pastrādāt ar Linux mint