Īpatnējs pirātisma paveids Game Movies jeb video spēļu montāžas video YouTube

Dažas reizes es esmu izmantojis iespēju patērēt kādas spēles visu stāsta līniju to nepērkot un pat nelejupielādējot, vai kā savādāk nepalaižot spēles kopiju uz sava datora. Izrādās YouTube video spēļu gameplay ēnā eksistē montāžas, kas sastāv tikai no spēles stāsta līnijas. Šādā montāžā tu vari noskatīties spēli kā filmu stipri īsākā laika sprīdī nekā to spēlējot. Spēlēs, kas tā pat lielākoties sastāv tikai no stāsta, teiksim, kādā mirušās Telltale games studijas darbā, tu pa lielam šādi iegūsti visu spēles saturu.

Piemērs, pēdējā laikā gaidītākās spēles Cyberpunk 2077 visa stāsta līnija pieejama bez jebkādām problēmām Youtube:

Cik esmu skatījies labas montāžas no sliktām atšķiras ar to, ka labākās tiek samontēts arī tas ko saka un redz personāži spēles procesa gaitā ne tikai sausas cut scenes. Šis kanāls ar vairāk kā 2 miljoniem abonentu šādā ziņā ir viens no sakarīgākajiem ar ko esmu saskāries - https://www.youtube.com/c/gLPLayground

Nav par daudz 14 stundas?

Nav diži garāk par seriāla sezonu. Youtube atceras vietu kur pēdējo reizi pameti video. Ko tādu noskatīties ir izdarāmi. Domāju, pats pa sevi spēles stāstam jābūt gana labam, lai vispār ko tādu mēģinātu.

Nevaru atsaukt prātā vai es esmu no vietas noskatījies ko tik gadu. Kāds 8 stundu video gan jau ir bijis.

Jap, šādi esmu skatījies God of War un Detroit become human. Cyberpunk gan es plānoju pirkt un pats izspēlēt

Šis varētu būt viens no tiem piemēriem, kurā tava pieredze skatoties ļoti neatšķirsies no spēlēšanas. Tur laikam varēja veikt dramatiskas izvēles un vietām redzēt dažādus pavērsienus. Video ieraksta izvēles var nesakrist ar tavām izvēlēm, ja spēlētu.

Vidusskolas laikā skatījos, bet tagad ir līdzekļi un iespējas pašam baudīt, kā arī strīmeriem nav laika vai pacietības izložņāt visus kaktus.

ja es maksāju par visu karti, es izmantošu visu karti!

Es līdz kam šādam nonāku kad man pati spēle neinteresē, taču stāsts ir ieinteresējis. Tas laikam interesē cik draņķīgs geimeris es šobrīd esmu. :D

Šitādi brīnumi jau sen eksistē, tomŗ jāpiekrīt vien ir - p’dējā laikā šie kļuvuši atkal pieprasītāki un populāri.

Tieši interesantāk tos pieminēt forumā, ja tie eksistēnsen. Man šie video jau gadiem saglabā vienu un to pašu aktualitātes līmeni jeb varbūt pa retam iemetu aci.

Ne vienmēr.

Viens draugs no vidusskolas laikos God of War fanāts, pats uz ps2 toreiz vairāk kārt izspēlējis pirmās divas spēles, bet nu jā arī noskatījies visām spēlēm šādā veidā stāstu, un ar parāva citu draugu šādā veidā noskatīt. Tagad gan jau visas pats ir izspēlējis.

Mani gan šis īpaši nesaista. Jo ir jau daudzas citas detaļas kuras netiek parādītas iekš reālu vai in-game cutscenos, bet gan spēles laikā, kā kādi svarīgi dialogi un notikumi.

Bet nu vienu gan esmu skatījis, arī te sen to iemetu.
Injustice: God Among Us

Bet tā arī otrai spēlei vēl aizvien neesmu noskatījies. heh, ka tik ar nevajag atkal noskatīties pirmo, jo būšu jau aizmirsi kas tur īsti notika xd