Honzuki no Gekokujou: Shisho ni Naru Tame ni wa Shudan wo Erandeiraremasen


Nosakums angliski: Ascendance of a Bookworm
Sinonīms: Honzuki no Gekokujou
Nosaukums japāniski: 本好きの下剋上 ~司書になるためには手段を選んでいられません~
Žanri: Slice of Life, Fantasy,
Epizodes: 14 + OVA
Izlaišanas gads: 2019

Apraksts: Urano Motosu dievina lasīt grāmatas, viņa var lasīt pilnīgi jebko neatkarīgi no žanra. Meitene gandrīz ieguva savu sapņu darbu, kļūt par biblotekāri, bet ironiskā kārtā meitene nomirst no tās lietas kuru viņa mīl visvairāk. Esot nospiesta zem lielās grāmatu kaudzes, velkot pēdējo eplas vilcienu, Urano cer ka nākamajā dzīvē viņa arī varēs lasīt grāmatas.

Un it kā viņas vēlme tiktu uzklausīta Urano pamostas kā trausla, piecgadīga meitene vārdā Myne, kura dzīvo vidusslaiku laikmetā. Bet meitenei par brīnumu viņa nevar atrast nevienu grāmatu, tā kā grāmatas ir dārgas tās pieder tikai bagātajiem. Bet tāds sīkums neeapturēs Myne, viņa pati sataisīs grāmatu!


image

Manga

Nosakums angliski: Ascendance of a Bookworm: Stop at Nothing to be a Librarian
Sinonīms: Honzuki no Gekokujou
Nosaukums japāniski: 本好きの下剋上 ~司書になるためには手段を選んでいられません~ 第一部「本がないなら作ればいい!」
Izlaišanas gads: 2015 - 2018
Sējumi: 7
Nodaļas: 48
Autors: Kazuki Miya
Mākslinieks: Suzuka
Žanri: Fantasy


Animes otrā sezona :open_book:

Nosakums angliski: Ascendance of a Bookworm Part 2
Sinonīms: Ascendance of a Bookworm 2nd Season
Nosaukums japāniski: 本好きの下剋上 ~司書になるためには手段を選んでいられません~ 第2期
Žanri: Slice of Life, Fantasy,
Epizodes: 12
Izlaišanas gads: 2020

Apraksts: Turpinājums pirmajai sezonai.


Manga

Nosakums angliski: Ascendance of a Bookworm Part 2
Sinonīms: Honzuki no Gekokujou Part 2
Nosaukums japāniski: 本好きの下剋上~司書になるためには手段を選んでいられません~第二部 本のためなら巫女になる!
Izlaišanas gads: 2018
Autors: Kazuki Miya
Mākslinieks: Suzuka
Žanri: Fantasy, Slice of Life


Ja kāds kādreiz prasīs iesaki man labu isekai… ŠĪ IR VIENĪGĀ ANIME, MANGA, NOVELE kuru tu drīgsti ieteikt :D
Animācija ir mīlīga ar savu stilu, lasot mangu nebiju iedomājusies ka šāds būs animēšanas stils, bet boy oh boy kā piestāv pie visas tematikas un noskaņojuma :3
Labi izstrādāta pasaule, nav brīnums ka novele divus gadus pēc kārtas turēja augstus reitingus, laikam abus gadus bija pirmā vieta?

image
Trešo sezonu uz galda lūcu :caveman:

un arī wtf kas tas par garo nosaukumu dēļ viņas sākumā arī negribēju lasīt mangu :D

2 Likes

Gribēju sākt bet pārdomāju. Bet laikam tomēr būs jāpaskatās.

2 Likes

izsktas ka uz dienu bus ko dairt :slight_smile:

Devu iespēju seriālam, bet tas neaizķēra. Man labāk patīk dinamiskāki isekai.

done…nuu taa prieks isekai labaka nuuuuuu neeeezinu…
Krievu gramatu mid/low settrings kur cilveks tiek cita pasauke.Korejiesim/kiniesiem ari esot sitas zanrs populars gan jau japaniem ari ir kaut kas labaaks(vismaz es ceru)

Opa pamodos nevis gipsis bet jauna skaista un vel zinu tehnalogijas bezgaligi daudz.A pec tam vel protams magiju atradu sev azote.Un protamss 1000% smadznes no 21gs kas visu atri uztver

Miligas settings ir vienigas kas sito visu izcel.BET NEKADU pardzivojumu ar to ka atnem citam dzivibu pazaudeto dzivi vecakus/draugus…

Ja man vinai jadod vertejums tad pie tejas ar cepumiem var paskatiites bet iznemot vizualo un apzinu ka viss bus ok neko man nesniedz.

Izklausās varētu būt laba, būs kādreiz jānoskatās.

Hohohohohoho… beidzot es noskatījos anime vairāk nekā tikai trileri :D

Pirmnā sezona ir ok, kaut ko izlaiž bet ir ok, ļoti kaitina tā viņas chibi iekšējā balss, varēja mierīgi iztikt bez viņas :D

Otrā sezona ufffff… ir ok, bet nu deam… tik daudz ir noskipots ka šausmas, daudz ko īsti nepaskaidro kas, ko, kāpēc, un principā visi konflikti piepeši sākas un beidzas vienā epizodē :neutral_face: Bieži vien vajadzēja apturēt epizodi lai paskaidrotu to ko anime nerādīja o.o

Ja nelasi mangu daudz ko palaid garām, un šādi runājot novelē gan jau ir vairāk.

Pēc otrās sezonas, baigi daudz necerēju uz trešo sezonu, bet tā bija krietni labāka nekā otrā, tagad tik ir jāgaida ceturtā sezona :D

Sāku skatīties, ir interesanta :+1:

Kā mangu nelasīju, nevar nemaz saprast ka būtu kaut kas skipots

Noskatījos visu, trešās sezonas beigās bija rakstīts to be continued, gaidam ceturto sezonu.

Beidzot arī parādās info par ceturto sezonu