Akatsuki no Yona

Nosaukums angliski: Yona of the Dawn
Nosaukums japāniski: 暁のヨナ
Sinonīms: Akatsuki no Yona: Yona of the Dawn, Akatsuki no Yona - The girl standing in the bush of dawn
Epizodes: 24 + OVA
Izlaišanas gads: 2014 - 2015
Žanri: Action, Adventure, Comedy, Fantasy, Reverse Harem, Romance, Shoujo

Apraksts: Yona ir vienīgā karaļvalsts princese, kura dzīvo greznu un bezrūpīgu dzīvi, kā jau princesei pienākas. Viņai ir viss: labākās drēbes un kosmētika, visgaršīgākie saldumi, mīlošs tēvs, kurš ir imperators, un pats skaistākais brālēns Soo-won, kurā viņa ir iemīlējusies. Viņa būtu ļoti laimīga, ja vien viņas miesassargs Hak’s nebūtu tik kaitinošs, un ja vēl viņas mati nebūtu tik sarkani.

Bet viņas perfektā pasaule sabrūk, tieši tajā momentā, kad viņas lielā mīla Soo-won nogalinās Yona’s tēvu. Un tagad viņa ar Hak’u bēguļo pa valsti.

Manga

Nosaukums angliski: Yona of the Dawn
Nosaukums japāniski: 暁のヨナ
Sinonīms: Akatsuki no Yona: Yona of the Dawn, Akatsuki no Yona - The girl standing in the bush of dawn
Autors un mākslinieks: Kusanagi Mizuho
Žanri: Action, Fantasy, Romance, Adventure, Reverse Harem, Shoujo

3 Likes

Ļoti garlaicīga un uz meitenēm daudz vairāk tēmēta Arslana veida anime :smiley: Ļoti daudz, kas atgādināja Arslanu un tas kas atgādināja bīja sliktākā līmenī, līdz ar to šķita ļoti švaks. Kā arī tā galvenā varone - princese ir tik naiva… Kā arī baigi pietrūka stāsts par pēdējo pūķi!

hehe es pastridesos vins tev varbut atgadinaja arslan bet pec izlaisanas gadiem butu otradak arslan atgadina akatsuki jo akatsuki tika izlaista atrak ta ka nesalidzini un man gan nelikas tik loti garlaiciga ir ja vietas tendetas uz meitenem bet vietas kad tiek atrasti puki ir pat loti interesantas it ipashi zalja puka arka bija laba .
Labi piekritishu par pedeja puka story kurs tika apgriezts tas ja bet lai teiktu loti garlaiciga tad automatiski ir jautajums kpc tad vispar skatijies vinu hehe

Tas, jā tika izlaists tā, bet man Arslanā daudz vairāk patika veids kā pasniedza visu utt… Nu man viena pūķa arka pašam patika, bet pārējās gan tādas… meh… Es jau neteicu, ka šis bīja drausmīgs :smiley: Ja jau ieliku 8/10 tad ir normāli, redzu iemeslu kādēļ var būt interesants, tik ne tik ļoti man :smiley:

man garlaicigas likas pirmas 5 serijas tad palika interesantak bet gabals bija skatams tas gan :slight_smile: un ja piekritu man ari vairak patika ka viss bija pasniegts arslana

Jesus… lasi mangu :smiley:

Varbūt kādu dienu, varbūt kādu dienu… :smiley:

Tu to jau zini cik ilgi jau saki? :smiley:

Sāku skatīties, pirmās sērijas man jau iepatikās.

@Jua Tu laikam lasīji Mangu?
Skatos Manga vēl pat turpinās līdz mūsdienām, Anime ir 2014 gada. Tad sanāk Anime laikam nenosedz visu Mangas story vai kā tur ir?

Nenosedz gan :D jo vēl aizvien iziet jaunas nodaļas :D

1 Like

Tad jau var cerēt, kad pabeigs Mangu uztaisīs arī otru sezonu.

Noskatījos visu un ļoti gribu redzēt turpinājumu.

Par to pēdējo “pūķi” kurš parādījās tikai pēdējā sērijā un uzreiz pievienojās un nekā daudz tur nebija. Par viņa pagātni, stāsts ir parādīts 2 un 3 OVA sērijā, bija interesanti, noteikti iesaku arī noskatīties OVA sērijas.

Es uzdoros petition kur cilvēki parakstās, lai Akatsuki no Yona taisa otru sezonu :open_mouth:

Es joprojām gaidu otru sezonu, neskatoties uz to ka Anime ir 2014/2015 gada :D