Hey, sveiciniet jauniņu!

Pagaidi dažus gadus… pagaidi dažus gadus…

1 Like

Tieši sirsniņā, tieši sirsniņā.

Lai arī samurajs es neesmu. Saber is my love!

1 Like

Jā. Ja filmā tādas ir, 0/10.

Sist cilvēkus patiesībā ir lieliska sajūta.

Anyway, sveicieni forumā!

1 Like

@lamm @Mia-chan Welp… ja kaut ko vajadzēs atsist zinašu pie kā vērsties :smiley: un yooo~~

1 Like

Tu jau nelien no savaam alaam aaraa. Tik te pabaaz degunu reizi dienaa. :smiley:

1 Like

Varbūt būsi redzējusi, bet iesaku Samurai Champloo.

2 Likes

Nebaidies, man zobens jau ir)). Skaistais bambūka šinajs…:heart_eyes:

Protams, protams

Es arī. Divas reizes nedēļā pa divām stundām

zupa

1 Like

Shhhhhhh…
sloth-cat-shh-no-tears-just-dreams

3 Likes

Man pa trim un divām. Lielākoties gan pagaidām sitienus saņemu es pati, bet tas nemaina būtību. Zobeni > viss pārējais.

1 Like

Vēls sveiciens no manas puses :sweat_smile:

1 Like

Paldies

Mums ir tā: tie, kuri jau prot teicami sist kote, men un do un kuri prot darīt tobikomi, trenējas uz tiem, kam ir bogu (aizsargājošs ekipējums). Tātad mēs varam sist normāli, nevis kad mums ir kata (tad mēs tikai vedam šināju līdz tai vietai kur vajag sist). Bet man dažreiz ir tā ka mans pretinieks jūt manu sitienu caur bogu!:sweat_smile::joy::joy::joy:

Daudz vārdu, kurus es saprotu tikai aptuveni. :joy:
Bet ja tā, pie mums es pagaidām esmu vienīgais kārtīgi jauniņais, tādēļ priekš manis viss dalās divās daļās: tehnikas treniņš, pēc kura mana roka brīžiem grib nokrist (it īpaši ja tā ir rapīra, viņas ir Smagas ar lielo burtu, jā, jā) un es uz beigām vairs fiziski nevaru pacelt st. George’s (augšējo gardu); sparings, kur, ja man paveicas, es tieku pārī ar pieredzējušāku cilvēku un mums iet visai smuki (man ir daži vai nav nemaz zilumu), bet, ja man nepaveicas, es stāvu pret cilvēku, kurš īsti neprot zvetēt lēnāk vai vājāk, un man parādās daaaaudz jaunu zilumu + mazvērtības komplekss. Bet tā ir fun. Lai gan brīžiem ļoti sajūt ekipējuma trūkumu. Klubs man var īsti aizdot tikai galvas, ceļu, elkoņu sargus un pašu ieroci, kas lielākoties ir koka nūja ar ādas grozu rokas aizsardzībai. Bet, tas nenozīmē, ka man netrāpa pa vietām, kur tevi reāli var aizsargāt tikai speciālā jaka (padded armour, gambeson). Un tas ir auč. Bet ir jautri. Un forši, ka blakus visu laiku ir cilvēki, kas saprot to, cik superīgi ir zobeni.
Eh, gribētu es tik spēcīgu sitienu kā tev. :joy: Man tieši saka, lai es beidzu raustīties sist kārtīgi.

1 Like

Oh jums kaut dažus ekipējuma elementus dod. Bet mums visu vajag pirkt pašiem (nu pirmo laiku mēs varam izmantot zobenus no noliktavas). Cenas ir briesmīgas! Šīnaji un bokeni maksā kaut kur 40 eiro (es jau nesaku, ka karbona šinajs malsās kaut kur 2 reizes vairāk). Un soma tam maksā 20 eiro. Pēc tam, kad jau nododi uz sesto q, vari pirkt kimono, kas maksā no 60-70 eiro un bogu (vecais maksā apmēram 120 eiro un jaunais - 400-500). Un vēl vajag maksāt par nodarbībām 25 eiro mēnesī, vēl ir gada iemaksa, un vēl ir semināri (tas ir jau cits stāsts :sweat::sweat:).

Es eju uz karatē un PAT TAS IR SASODĪTI DĀRGS SPORTA VEIDS :expressionless:

1 Like

Heyo, Sveicieni šajpus internetam :smiley:

1 Like

Es tevi tik labi saprotu. HEMAi cenas arī ir šausmīgas. Ceļu, kāju un elkoņu, roku aizsardzība ir ap 60-70 eiro, jaka ir virs 100 (teorētiski var dabūt arī lētāk, bet tas ir sarežģīti), paukošanas maska ir 70-100, tad vēl vajag speciālo overlay, kakla aizsardzību, etc., kas maksā apmēram tāpat, cimdi ir 50-100, atkarībā no tā, kādu ieroci tu lieto, chest guard ir ap 30. Tas ir nepieciešamais minimums. Zobens ir pavisam atšķirīga runa (kaut gan dažās sacensībās tev tādu var iedot, bet trenēties vienalga ar kaut ko vajag), normāli, tādi, kas nav pie sienas karājami, bet lietojami parasti ir 200<, protams, sintētiku var atrast lētāk, taču tas īsti nav tas. Un tad vēl ir tāda lieta kā rapīris, ar kuru tev gandrīz noteikti vajag arī bakleru (mazo vairodziņu) vai dunci, kas ir vēl naudiņa. Kopumā tā sanāk, ka aizsardzība ir 600< + ierocis 200<
Smagi, viens no dārgākajiem sporta veidiem. Un 30 eiro mēnesī treniņi.
Patiešām labi, ka pirmo gadu vai aptuveni tā var iztikt ar to, ko tev var aizdot.

Good stuff is never cheap.

1 Like