Hey, sveiciniet jauniņu!

Hej, esmu jauniņa forumā! Visa mana dzīve sastāv no kafijas, gardumiem un mīļākām anime. Esmu kreatīva, jautra, interesanta un mazliet savāda persona😊. Mani mīļākie anime žanri ir ekšen, alternatīva realitāte, fentezi, zobenu kaujas. Nodarbojos ar kendo, daudz zīmēju. Būs interesanti iepazīties ar citiem!

8 Likes

Labdien! Sveicināta forumā un cerams, ka tev te patiks!
Mums te ir daudz visādu interešu cilvēku un forums neaprobežojas tikai ar anime sarunām, tāpēc noteikti atradīsies kāds domubiedrs!
c4a8a002ebcce5a243e181996521ceac5ebfb2cf_hq

3 Likes

hello_there_1

5 Likes

Heyy! Ceru, ka tev te patiks ^^

1 Like

Sup!

1 Like

Hey!
Minēji, ka esi kreatīva. :3
Vai tevi interesē kospleji? vai zīmēšana?

2 Likes

Sveicināta :slight_smile:

1 Like

Zīmēšana)))

1 Like

ū forši. forumā pa laikam tiek organizēti zīmēšanas izaicinājumi un ir zīmēšanas stūrītis, kur var publicēt savus darbiņus. būtu forši redzēt kādu arī tavu darbu :3

3 Likes

Masīvs sveiciens!

Kāda tad ir tava mīļākā anime un kāpēc?

1 Like

Grūti pateikt… Var būt Noragami… taču man arī ļoti patīk Kill la Kill, Bleach un Akame ga Kill. Kāpēc? Pēc manām domām tas ir šedevri (ne tādi kā Death Note, bet). Esmu ekšen žanra fanāts, kā arī kaujas mākslu, un šajos animē tas viss ir un tā ir daudz. Kā var būt zini, es pati nodarbojos ar kaujas mākslu (tikai ar zobenu kaujas mākslu):blush:

2 Likes

Protams, katram savs, bet tiem darbiem ir taals celjsh ejams liidz shedevram. :D

1 Like

Nu jā var būt es ne mazliet pārspīlēju))), taču man šie anime patīk visvairāk

2 Likes

Laipni aicināta forumā! Vienīgajā latviešu forumā kurā ziedojumi tiek pieņemti arī hobitu formā!

Kas par kafiju un kā to dzer?

2 Likes

Sveiciens šajā interneta stūrī! Vēl viens zobenu mīlētājs priecē manu sirsniņu.
Cik ilgi tu jau nodarbojies ar kendo? (Just curious)

2 Likes
2 Likes

Es startēju tikai septembrī, bet iemīlējos kendo jau no pirmas nodarbības​:heart_eyes::grin:

1 Like

Tas ir mans mīļākais espresso, bez kura es gulētu visu diennakti. Bet kā to dzert, es ceru, ka tu zini😉

Nu es neteiktu, ka Noragami ir ekšens, nē protams, tas tur esksitē , bet tā nav pamata daļa.

Kopumā gaume ir laba tev uz anime, vismaz man tā šķiet. Ja neesi redzējusi - noskaties Sword of the Stranger, principā ir viss ko vajag. Arī sulīgas un labas cīņās - kā pamanam, kāds var droši nepiekrist.

1 Like

Nu katram savs šedevra standarts. Man labu laiku par etalonu skaitījās GYO, bet to nesen gāza pavecs Madhouse darbs Tokyo Godfathers.

1 Like