Hey, sveiciniet jauniņu!

Ko jūs te zināt par šedevriem… Šedevri ir Tokyo ghoul un Attack on titan kurues es skatījos reizes 3 katras xD

1 Like

Laba manta. Man mājās stāv moka pot, kafija vienīgi sen beigusies un neviens nav papildinājis tās krājumu.

Ak manu Dievs… :rofl:

1 Like

Redzējusi*) - esmu meitene. Paldies, noteikti paskatīšos

Jā…Tokyo ghoul…:heart_eyes:

1 Like

Pasaule pieder trakajiem! Bugagaga.

"Bet anime nemaz nav tik slikta - jā sižets malziet izvarots, taču notiekošā darbība uztur tevi mundru visas filmas gaitā. "

Tvaika ielas iemītnieks

1 Like

Vai arī tu vienkāršs cilvēks, vērtē filmu pēc seksa ainu skaita. :laughing:

1 Like

Negative! Discipline labāks un krāšņāks. Doh…

1 Like

Forši! Man līdzīgs stāsts, tikai ar HEMA (historical European martial arts). Arī sāku septembrī un arī uzreiz iemīlējos. Nu, ja vien neskaita to, ka mans ķermenis brīžiem paziņo, ka viņš grib atslēgties. :laughing:
Tā nu, ja tu kādreiz meklē kādu, ar ko kopā pajūsmot par zobeniem (es gan vairāk zinu par eiropas, bet vienmēr jau var padalīties zināšanās), es esmu īstais cilvēks. Zobeni ir dzīve. Un zilumi. Bet dzīve.

1 Like

Salauzti pirksti nākotne. :laughing:

1 Like

Sitot cilvēkus visas problēmas ej nost…)

Jap, man to jau sola :laughing:
Šodien jau gandrīz arī norāvos, pirmajā brīdi šķita, ka patiešām būs lauzts. Bet, nē, tikai nedaudz sāpītes.

1 Like

Ak, cik jauki, ka mani kāds saprot! Lai vai kas notiktu citur, es divas reizes nedēļā varu to visu aizmirst, sitot cilvēkiem) Amazing)

1 Like

Dažviet to var darīt par to saņemot naudu! :grin:

1 Like

Nēee, man patīk, ka cilvēku sišana ir hobijs.

1 Like

Tad lūk kāds ir patiesais izskaidrojums, kāpēc 50 Shades ir tik populārs! AF gadījumā nav slepenais 50Shade fandoms? XD

1 Like

Bet kas var būt labāks kā pelnīšana ar mīļāko nodarbi ^^

1 Like

o jaaaa <3
tikko iesāku, tik laaabs.

1 Like

Nekas, nekas. Bet man patīk atstāt sišanu kā tādu brīvu un nepiespiestu mīļāko nodarbi, un izvēlēties kā profesiju… citu mīļāko nodarbi. Man patīk skaitļi. Man patīk kods.

1 Like

Kamēr tev nav naudas savam zobenam, pasaule ir drošībā.

1 Like

Saumarajs Matemātiķis! Viņa goda kodeks neatļauj noapaļot! Viņš zina visu "Pi"vērtību!

1 Like