Grāmatu klubiņš - maiņas punkts

Bieži gadās tā, ka pēc grāmatas izlasīšanas tā nonāk plauktā un krāj putekļus. Tas gan ir skumjš stāsts, jo grāmatas ir rakstītas, lai tās kāds lasītu. Man pašam jau ir iekrājusies neliela mājas bibliotēka ar dažādu žanru grāmatām. Protams, dažreiz uzmetot tai aci, patīkami redzēt cik grāmatu ir izlasītas un pakavēties atmiņās par dažādajām pasaulēm kurās esi viesojies. Bet es labprāt arī citiem dotu iespēju iegrimt dažādās stāstu pasaulēs un pārdzīvot tās emocijas ko katrs no šiem stāstiem ir izraisījis.

Šajā topikā pievienojam grāmatas foto, žanru un valodu. Kā arī, ja meklē grāmatu - Tās nosaukumu un autoru.

Dalāmies ar grāmatām, kuras esam jau izlasījuši. Sarunājam kur un kad nodot grāmatu lasīšanai cita rokās. Atceramies grāmatu pēc izlasīšanas atgriezt tās īpašniekam tik pat labā stāvoklī kā saņēmām.

Pats sākšu pievienot savu nelielo bibliotēku, kad atgriezīšos no darba.

4 Likes

man patīk šī ideja!! kad būs brīvāks, salikšu, kas man ir! :3:

3 Likes

Eh, jau pārāk sen pārgāju uz digitālām grāmatām. Visas grāmatas kas man ir pats vēl lasu.

1 Like

Man vēl aizvien patīk pāršķirt papīra lapas. Tas piešķir lasāmviela ikvienam nedaudz maģiskuma, ja tā var izteikties. Pluss grāmatu apmaiņa ir labs iemesls izlīst no savas alas un satikt cilvēkus ar līdzīgām interesēm.

2 Likes

Lapaspušu neesamību uzskatu par vienu no e-grāmatu priekšrocībām. :D Fiziskās grāmatas kaut kā nekad nevar ideāli ērti atvērt lasīšanai.

1 Like

yē, man ar patīk fiziskas grāmatas, jo no planšetes vai mob bakstīšanas transportos, man paliek slikta dūša.

Superīga ideja! Noteikti kaut kad ievietošu savas pamestās grāmatiņas ^^’’

2 Likes

Mana masīvā bibliotēka diemžēl atrodas Rēzeknē, bet maybe no saviem Rīgas plauktiem arī kaut ko sagrabināšu.

2 Likes

Ilijāde kādam jau pa rokai nebūtu?

Ņop. Atvainojos.