Formula 1 jaunā sezona

Kāds te seko līdzi? Es jau esmu atkārtojis Nīderlandiešu himnu, jo gan jau atkal katru grand prix varēs klausīties.

Hmmm… Godīgi neesmu skatījiies F1 kopš 2006. gada man šķiet.

Personīgi tas ir palicis par vienu no mazāk izklaidējošiem sportiem, īpaši jauno regulāciju dēļ. (I miss V8 era)

Varbūt reizēm tikai paskatos klipus ar radio komunikāciju.

Es tā īsti sāku skatīties 21. Gadā kad Verstappens ielika Hamiltonam, bet man vairāk interesē paša inženierija nevis tas muļķības kas notiek Drive to survive.

1 Like

Autosports absolūti neinteresē

Onkulis ir liels F1 fans…nekad neesmu sapratusi prikolu.

Bet sieviešu teniss…vot tas gan ir izklaidējoši :joy::joy:

Vai ne. :D

Vectēvs bieži skatījās F1, bet tas iekš 2000’s, neatceros vai 2010’s laikā ar skatījās.
Vienam draugam ar it kā patīk vai interesē F1.
Man gan neinteresē F1 (or just anything about sports, except some interest about snowmobiles).

Man volīti patīk gan spēlēt gan skatīties. Nezin cik lielā mērā tir haikyuu pie vainas

1 Like

Nevaru sagaidīt siltu laiku lai SA pludmalē atkal uzspēlētu

Oi, no beach voley man vienīgās atmiņas ir smilšu pilni mati jo gribēju kruto receive uztaisīt un izvārtijos pa smiltīm takā cūķis pa dubļiem

Man par volejbolu ptsd no skolas

1 Like

Es maksimums esmu kaut kad ļoti sen spēlējis vienu F1 video spēli, ar to arī mana iepazīšanās beidzās. xD Cik dzirdēts, F1 ir amizanti negodīgs sporta veids, kurā uzvar lielākais ieguldītais maciņš mašīnā.

Jau pāris gadus ir budžeta limits, 145 miljoni. Tagad vairāk kam labāka izpratne noteikumiem un kurš labāk brauc, tas uzvar, tāpēc Ferrari jau kādus 20 gadus nav uzvarējuši.

Sencis kaut kad skatījās, pašam nekad neinteresēja.
Man patīk rallijs, bet skatos tikai pa retam kkādus video youtubē, neko vairāk.

1 Like

Uuu vēl kāds F1 fans :star_struck:
Reti kad palaižu garām jebkuru no officiālajiem sessioniem tāpēc ar nepacietību gaidu rītdienu, kad beidzot varēšu 8h pavadīt skatoties kā mašīnas brauc pa trasi apkārt… vroom vroom