Filmu / seriālu / anime garšīgie ēdieni - ko Tu vēlētos pamēģināt reiz īstajā dzīvē?

Ņemot vērā garšīgās ceturtdienas ar “Delicious in Dungeon” epizodēm (un anime pavārgrāmatu), man prātā ienāca papildus ideja, kuru gribu realizēt. Es gribētu pamēģināt uztaisīt ēdienus, kādus mēs redzam dažādās filmās / seriālos / anime / mangās vai citviet.

Piemēram Flandersa (The Simpsons) karstā šokolāde Bārtam, Ratatuja (Ratatouille) sacepums. Man ir pāris Netflix Japāņu seriāli, kur esmu pierakstījis receptes un vēlos izmēģināt:

*Midnight Diner (komfortseriāls, ja vajag ko mierīgu uz nakti)

*Gourmet Samurai (par pensionāru, kas katru dienu iet ēst kur citviet)
*Kantaro: The Sweet Tooth Salaryman (par biznesmeni, kuram patīk partraukumos ēst desertus)

Kādi ir jūsu reiz redzētie / dzirdētie ēdieni, kas jūs tiešām uzrunāja un lika kādreiz to nobaudīt? Visus ielikšu sarakstā un noteikti tuvākā mēneša laikā taps - UN ir liela iespēja, ka receptes varēšu padot tālāk saviem TASTY kolēģiem. Tādejādi mēs varētu iepazīstināt latviešu auditoriju ar Japāņu kultūru caur ēdienu :sweat_smile:

2 Likes

Shokugeki no Soma ir top tier receptes tho hz cik reālas tās ir.

1 Like

Man vienmēr patikuši šovi ar ēst gatavošanu, tāpēc noteikti būs jāiemet acs tajos ko minēji :Dc

Šoziem mums lielā cieņā bija kimchi jiggae ar saldo kartupeļu nūdelēm - asā zupa kas izdziedē visas slimības. Galvenais labu kimchi atrast, Dimdiņu galīgi nav īstais :D

Un kad uznāks garstāvoklis eksperimentiem, ir plāns pamēģināt okonomiyaki. Asian alley var dabūt īpašos miltus, mērce gan būs pašai jāizdomā kā uzķīmiķot bez zivju mērces. Vēl eksperimentu sarakstā ir mapo tofu un kaut kas ar dried beancurd sticks.

1 Like

Manuprāt pat ir pavārgrāmata. I mean tādas izģērbjoši orgasmiskas reakcijas noteikti nebūs, bet manuprāt viņi baigi konsultējās ar kulināriem

Man personīgi patiktu no yuru camp receptes, bet velns viņas jāgatavo pie dabas pilnam efektam

Aaa, un to Bento ko Rengoku non stop ēda arī gribētos noprovēt

1 Like

Otrai pusītei uz dzimšanas dienu uzdāvināja Miso pastu un maisu ar MSG so ir doma kkad pamēğināt uztaisīt miso zupu ar sēnēm dashi pamatā.

1 Like

Oo jā - šo noteikti zinu. Esmu redzējis - un receptes noteikti būtu iespējamas izveidot, izņemot pēdējās sezonas - tās nemaz nemēģināšu, jo bumbas, šeikeri un virtuves zāģis, vai milzīga vīle manā virtuvē nav, haha.

Nu, ka drēbes lidotu nost, noteikti nē - bet potenciāli garšīgi varētu būt. Esmu uzgājis arī īstu “squid with peanut butter sauce”, BET - reāli ēdamo versiju, jo tur izmanto zemesriekstu sviestu kā satay mērci un kalmāru grillē.

Dārzā arī moš sanāktu? Šo nesanāktu tik drīz tikai - ir plāns izveidot tādu kā “fire pit”, kur izveidoju tādu kā bedri ar ķieģeļiem - lai varu restes un katlu uzlikt.

Es ceru, ka pašam Kimčī arī tika kāda bļodiņa ar labumiem? :smiley:

Vo tās pankūkas ir lielas - Tu veidotu tādas kā mini versijas vai arī ir lielāka virsma, kur vari izmantot lielāku pannu tam visam?

Yuru Camp jau īsti receptes nebija cik atceros. Bet es tikai pirmo sezonu esmu redzējusi

Nu kko viņas tur gatavoja., piem tad kad Ziemassvētkus svinēja. Un tas izskatījās ļoti labi

I’mma be bland, but I want to try stall takoyaki.

Nebija gadījumā šis?

1 Like

Pfff - bland tas noteikti nav! Domāju, ka jebkurš no mums “would try it in a heartbeat”. Lai gan - nezināmi vai tādu pannu nevar atrast.

Mani šajā nakts stundā velk uz japāņu ātro ēdienu ar kalmāru. Nez kur tos esmu redzējis, bet noteikti tas bija vairākos darbos.

Takojaki - kas pēc idejas ir eļļā vārītas miltu un kalmāra bumbiņas


Ikajaki - grilēts kalmārs ar sojas mērci

2 Likes

O, noteikti. Tad kad visi ēd, viņa baksta un dusmojās ja viņai netiek kāds kārums. Riktīgs mafijozņiks

Tbf nezinu cik ļoti diametrs ietekmē receptes autentiskumu, taču parastajai ~30cm pannai būs jākalpo

2 Likes

Yup - šos arī gribētu pamēģināt. Kādreiz biju pasūtījis “Bokksu” kasti un tur bija čipši ar takojaki garšu - fenomenāla garša, kas dveš cerību, ka tie būtu ļoti garšīgi! Tikai šie nav eļļā vārīti - tie ir veidoti kā mini pankūkas uz tām īpašajām pannām ar bedrītēm.

2 Likes

Kā domā, varbūt mums kolektīvi jāmēģina pagatavot? Es zinu ka sanitex pārdod saldētos, bet miss me with that stuff.
image

1 Like

On it. Vakar jau lūkoju, vai varu kaut kur pannu pasūtīt. Atradu - tikai iziešu cauri vairākiem variantiem, jo būtu ļoti priecīgs, ja varētu atrast pannu, kas arī der indukcijas virsmai.

Esmu arī gandrīz pārvācies un iekārtojies, tādēļ drīz jau varēsim izdomāt padarīt ko garšīgu.

Es ar visām ķepām par

3 Likes

Un vispār par šo - “Midnight Diner” tad tiešām iesaku :sweat_smile: Esmu ļoti izvēlīgs, ko skatos - bet šis ir ļoti jauks, jo tur nav skaļas drāmas vai kāds action. Cilvēki kas apsēžās pie “izakayas” saimnieka, runā par savu dzīves stāstu, pārdzīvojumiem un atrod dzīves mazo laimīti ēdienā, kas izsauc spēcīgas atmiņas.

Ne velti to sauc par “The hidden gem of Netflix”

1 Like

Oh man, that looks SO WHOLESOME!!!