Filmu / seriālu / anime garšīgie ēdieni - ko Tu vēlētos pamēģināt reiz īstajā dzīvē?

Ja sāc skatīties, tad sāc ar “Midnight Diner” (tur ir pirmās trīs sezonas). Pēc tam ir “Midnight Diner: Tokyo Stories” (tur ir 4.un 5.sezona, respektīvi). Visas sezonas ir uz Netflix

1 Like

Jau nokačāju pirmās 2 sezonas.
Man nav Netflix, jo es reti skatos tādu saturu (pēdējā laikā tikai tā biežāk ir sanācis) un man principā nepatīk strīmot garu kontentu - I hate buffering, stutter, etc.

1 Like

Takoyaki panna sameklēta un pasūtīta. Tiklīdz atnāks, to uzreiz izmēģināšu, lai saprastu, kā darbojas.

1 Like

Aaa…kur vsp kalmāru var dabūt? cik esmu redzējis viņi liek iekšā kkadus mini veselos kalmārus nevis kalmāru gredzenus

Var atrast saldētus un arī marinētus (vai savā sulā). Bet neesam limitēti tikai uz kalmāriem / astoņkājiem. Varam arī citas jūras veltes likt.

2 Likes

Šprotu takoyaki…Šproteyaki XD

Un zakuskā marinētie gurķīši un 100 grami Stolichnaya

Pirmais kas nāk galvā ir takoyaki, kas man šķiet man arī ne īsti beigās arī garšotu lol :D
3df07384fc36a339dd51569c40ab33b7

1 Like

Par to noteikti nav jāraizējas. Astoņkājis arī nav mans pats izteiktāktais favorīts, bet tur var eksperimentēt un likt ko citu. Galvenais būs izdomāt to mērcīti, pareizos fish flakes un maurlociņus.

2 Likes