Japāņu virtuve

Cik mums meetā pavīdēja saruna, ka nav jaunu topiku, tikai spams. Nu tad no manis neliels contribution. :smile:

Tātad tēma pavisam vienkārša. Ko esat ēduši no japāņu ēdieniem? Ko paši taisījuši? Ko gribētu pagaršot? Utt…

Pats savā dzimenē taisīju karaage - kas ir deep fried chicken.
Man garšoja un neviens nenomira so succes :smiley:

1 Like

Vairākas reizes esmu taisījis suši. Baigi labs, bet laikietilpīgs darbs. Garšo riktīgi labi, bet divatā taisot (vismaz mums) aiziet aptuveni 3 stundas. Pēc manām domām ir tā vērts. :slight_smile:

Same, Nu Rīgā esot var iet pēc receptes, bet Priekulē nācās improvizēt, kā rezultātā pat bija afigenna! ';D
P.S. Es taisu sušī skolas prezentācijai:

Gribētos izmēģināt ramen. ~_~

1 Like

Sushi esmu ēdis, īsti negaršoja. Bet ja atrasto Japānā tad noteikti pamēģinātu pa jaunam.

Ramen…tas bija pirmais ēdiens ko gribēju ēst vairāk par picu :smiley: :smiley: Naruto influence :smiley:

Grūti pateikt, kur es to redzēju, bet kādā brīdī vienkārši radās nenormāla velme tādu nogaršot. Tagad nevaru izdomāt - mēģināt uztaisīt pašam vai aiziet uz japāņu restorānu un cerēt, ka tur būs. :smiley:

Pamēģini pats un iemet te bildes :slight_smile:

Visi baigi par to ramen fano, bet kaut vai esmu izlasījis visu Naruto mangu, man nav radusies vēlme pēc ramen. :smiley: Kas tur tik cool?

Nezinu, kas notika naruto, neesmu ne lasījis, ne skatījies. =_=
PS. Sushi ari man nešķiet nekas īpašs, īstenībā man nemaz negaršo. Tas arī ir vienīgais, ko esmu ēdis jo japāņu virtuves. :smiley:

Nu tur ramen bija mazliet anime-like izrādīts. :smiley:

Izskatījās tik garšīgi. ņamņamņam.

Tad noteikti ej uz ostas tirgu, kur katru dienu pieved svaigāko zivi un rindas ir līdz vēlam vakaram. Tu gaidīsi 4h savu suši porciju, bet tā būs labākā porcija tavā mūžā!

1 Like

Pasaki labāk, kur es varu atrast ramen. :smiley:

Tev vajag tieši tādu, kāds bija Naruto?

Es nezinu kāds bija naruto! =_="

Tāds pats, ka visur. Zupa ar nūdelēm un pa virsu bekons un ola…

Jā.

Man lieks, ka “Himalaji” kafejnīca Brīvības ielā pie musulmaņu nama un Dzirnavu ielā pie jaunajām būvēm pārdeva ko tādu. )

Kaut gan istenībā paņem Rimi nūdeles, bekonu, sēnes un vistas buljonā uztaisi. Zaļumus piemet pēc tam… :confused:

Ramen ideja ir pagatavošana <10min…