Japāņu virtuve

Uzmeklēju google, uzgāju, ka tā ir āzijas virtuve. :confused:

Teorētiski varētu, bet sākumā gan gribētos kaut vienu reizi nogaršot īstu ramen. :smiley:

zivju zupa ar bekonu… -_-"

vistas*

Ja, es atsaucos uz kaut kur netā rakstītu tekstu - tad ramen, nepagatavo 10 min, bet gan tam veics iepriekšēju sagatavošanu un tikai tad tas šķiet ātri - jeb tev jau iepriekšejā dienā jāzina, ka to ēdīsi un jāsagatavo bāze, lai sasūcas O_o

K.gan vrb nav tik traki, jo takoyaki, ja pareizi atminos, tad kombu dashi pārāk ilgi nemērcēja - ja vsp mērcēja? >.< un beigās tpt tik izvāra un done…

Ā un takoyaki absolūti pēc zivīm un jūras garšo, hehe :D gaidīju labāku garšu, bet vrb proporcijas nejūtu un tdļ nav labākais iespaids :? Bet patiesībā… man ir iegaršojusies jūras garša :D

Jo īpaši sushi izpildījumā - jūras zāles ir awesome <3 - man ļoti garšo vienkāršais wasabi-gurķa suši (jup, es nerubīju tos sushi ruļļu nosaukumus). Vienu vakaru izlēmu to pagatavot - paņēma vairāk laika nekā gribēju - un rullētājs es arī neesmu nekāds labais - look:

:D Smieklīgi - pateicu savam pusbrālim, ka man garšo sušī un nākošajā reizē, ciemos esot, viņš uztaisīja awesome looking and tasting ones :D tāds baigais :D sajutos kā bērns, kas cenšas un viņam nesanāk XDD, bet nu ok, viņš ir izmācījies par cepēju lkm, tā ka viņš kaut ko saprot no pārtikas labāk nekā es jau pamatos XD

Nu jā, tad to gurķ-sušī pagatavošana, man paņēma kādu 1 vai 1,5h :? jo… kamēr vārīju rīsus, visu sagriezu, sagatavoju, kad izvārījās, vnk visus šķidrumus gāzu klāt un liku aiz durvīm bļodu - jo ārā bija ziema :D un pa pikai ņēmu un rullēju - dedzināja pirkstus, bet man bija vng - es, sasodīti, gribēju ēst :D:D

Par to, ka es esmu analfabēts virtuvē, es mīlu receptes un uz vienu Jauno Gadu ar puisi pie viņa ģimenes taisījam Āzijas iedvesmotu galdu - bija awesome <3 (māte atteicās no irbuļu mēģināšanas :D )- asi un sātīgi ēdieni, piemēram, siera-asās rīsu bumbiņas (kuram es vairs internetā recepti nevaru atrast ;( ), dažādi suši gan tie kalifornijas, gan parastie - ar dažādiem pildījumiem, gan man, jo īpasi tai piesātinātajā vakarā, mīlākie gurķu-wasabi sušī, gan … jup, vairs neatceros kādi, bet bija arī kaut kādi asie sušī - jo manam vīrietm ļoti patīk asi ēdieni :D
Gribu atkārtot, bet tad jādabū receptes rokās, lai atminētos sastāvdaļas >.<
Un, offtopic galdā bija arī spargēļis, kas aptīts ar bekonu strēmeli - cepts cepeškrāsni, protams ar pipariem - garšīgi arī :D (un tik tgd es ievēroju, ka tie sparģēli ir sasodīti dārgi @_@)

Paldies par uzmanību, hehe! :D

ĀĀ, un es aizmirsu, ka tieši no Japānas virtuves ietekmes (vai animes??) gribu taisī† to mosi soup - uz to mani jo vairāk uzvēdināja Gourmet Studio veikala apmeklējums, kas tieši tirgo visādus Āzijas produktus ^.^ kur pēdējo reizi pirku sastāvdaļas sušī un uzzināju par ņammīgu jūras zāļu veidu - var nopirkt jau kaltētas tās ar eļļu un sezama sēklām - var ēst tāpat ^_^

Tagad gan paldies par uzmanību :D

1 Like

Kāds ir šeit taisījis okonomiyaki?

Kāds šeit vēl vispār iegriežas? :smiley:

1 Like

es sometimes :smiley:

Pašai tīri labi patīk gatavot suši, un ir arī neliela pieredze, bet īpaši ar to neplātos :wink:

Esmu cilts sushi guru, kā teikt :smiley:

1 Like

Right! ';D Te tak lietas ko gatavo ir jāpousto! ';D
Sweet Mochi by @Polar_Hoootsu:
http://i.imgur.com/GPZsczC.png

Zen alsou, Omurice. agen bai @Polar_Hoootsu:

Izskatās un bija garsīgi! ^^
Also, esmu iepraktizējies šos ēdienus gatavot! ^^

12 Likes

Ketchup :confused:

Weaboos :joy::joy::joy::joy:

Wah, mochi!
Kā to pagatavoji? (⁎⚈᷀᷁ᴗ⚈᷀᷁⁎)

Māsa bij pasūtījusi Rīsu miltus un pārējās lietas pēc receptes. Un tad “cepu” augšā! ';D

1 Like

Es esmu pagatavojusi omurice… mans neizskatās ļoti perfekts (ļoti homemade), taču varu teikt, ka bija garšīgs!!! :sweat_smile:

8 Likes

Izskatās labi. Un es to saku ne tikai tādēļ, ka esmu badā. :smiley:

3 Likes

Aww… paldies.
Es esmu gatava padalīties… :smile:
:'D

Tiešām?

1 Like

Velviens ketchup :confused:

@Menestrels ja esi badā varam visu sarunāt. I like to cook for others you know.

Viss okay… bet… tas ir galvas kauss ar ketčupu? xD

2 Likes

Nekārdini izbadējušos cilvēku. :smiley:

1 Like