Fallout galda spēle jau novembrī

Originally published at: https://d6.lv/t/fallout-galda-spele-jau-novembri/348

Kompānija Modiphius Entertainment jau kā nedēļu atpakaļ paziņoja par galda spēles Fallout: Wasteland Warfare izlaišanu pēc Fallout motīviem. Bet tikai tagad tīmeklī ir parādījusies nedaudz konkrētāka informācija par pašu spēli. Spēle būs vairākas frakcijas, personāži un sabiedrotie no visas Fallout sērijas, tajā skaitā Suns. Pašas figūriņas būs veidotas no augstas kvalitātes sveķiem. Spēlē būs pieejama…

2 Likes

Pagaidām maz kas zināms, taču izskatās, ka šī nebūs tradicionāla RPG, kura pa lielam sastāv tikai no noteikumu grāmatas.

Izskatās promising! Varbūt būs tik pat laba, cik Dark Souls 3 galda spēļe!

Vai tik pat slikti cik Raganis galda spēle. Bet noteikti savā kolekcijā jāpaņem.

Toties Gwents labi tautā aizgāja.

Gwents arī istenība ir Meh. Kā mini kāršu spēle iekš Witcher visai okay. Bet kad spēle pret cilvēkiem, var mierīgi just imbalance starp kavām. Visi ņem Beasts kavu, cuz tā ir stiprākā. Kavu Nilfguard un Skelegi ņems tikai tie, kas plāno zaudēt. Fallaut, savukārt, ir visai laba spēle - karavāns. (New Vegas) kura default nevar būt imbalance, jo tiek lietota tikai un vienīgi parastas kārtis. Jautajumu var radīt tikai moments ar to, ka var ņemt 5-to, 6-to 7-to numura/bilžu karti no citām kavām ja tadas ir. Bet IRL rules to var fix ar mazu divu kavu ierobežojumu.

P.S. jaatzist arī, ka gwents tomer ir visai primitiva spēle un tā vairāk visiem patik marketinga dēļ. Nevis dēļ tās intereses.

P.S.S. Ja kādam parādisies vēlme spēlēt karavānu - katru 5- dienu mans NPC sastopams paši zinat kur. xD

100gadīgs posts bet Tods Howards jau iebāza savus lipīgos pirkstiņus manā makā ar solījumu atsūtīt spēli. :thinking: Pre-orders ahoy.
Uz papīra izskatās tīri interesanti tbh, bet galīgi nemāku spriest.

spriežot pēc visām spēlēm, kas bāzētas uz datorspēlēm (kuras es zinu), būs bullshit.