Fallout - Teaser Trailer | Jau 12. aprīlī

Fallout spēļu sērija mani kaut kā nekad līdz galam neuzrunāja, taču tas noteikti man netraucēs uzmest aci seriālam 12. aprīlī.

1 Like

Būti forši, ja viņi šito nesapi*tu ar woke kultūru…

Mans hot take ir tāds, ka sērijas tiek vairāk sačakarētas ar sliktu raksniecību un izpildījumu. Teiksim, Gen V bija woke as hell, taču seriāls vairākumam normāli iegāja.

Ir skatāms jau dienu agrāk. Būs vēlāk jāuzmet aci pēc galda spēlēm.

Paguvu noskatīties pirmo epizodi. Ir laba! Es gan nekāds lielais Fallout spēlētājs nekad neesmu bijis. Pirmā epizode lielā mērā bija galveno varoņu ievads, redzēs kāda būs galvenā stāsta līnija.

1 Like

Es tāds pats, bet noskatījos visu vienā rāvienā un ļoti patika. Manuprāt, gada labākais seriāls tiktāl.

Pat labāk par Shogun? :o Es noteikti sagaidu, ka Fallout būs izklaidējošāks.

Tas vairāk gaumes jautājums, man Shogun par lēnu palika sezonas otrajā pusē, pāris epizodes šķita gandrīz kā filleri.

Pirmā epizode bomba. Efekti ar tīri labi, būtu interesanti behind the scenes palūkot

Tas power armour ar tiiik forši izskatās, ej tu nost. Un pilnībā praktiski uztaisīts, vismaz neizskatās pēc CGI

Piebeidzu. Riktīgi labs! Seriāls sevi neuztvert super nopietni, kā jau tas pienākas Fallout, un mums ar tas nav jāuztver ļoti nopietni. Stāsts kustas uz priekšu ar uzmanības deficīta ātrumu. :D 8 epizodēs ir iestūķēti pat pārsteidzoši daudz piedzīvojumu un varoņu.

Vienīgais kas man tur ne tik ļoti gāja pie sirds, šis ir viens no tiem seriāliem, kas beidzās ar lielu otrās sezonas ažiotāžas kurināšanu. Kuru mēs sazin kad redzēsim, ja vispār redzēsim. Savādāk super uz video spēli balstīts seriāls!

@Arnissan tev varētu būt taisnība, ka šis pat ir labāks par Shogun. Lai gan grūti salīdzināt, krietni svādāki žanri. Noteikti abi ir labi.

Tur vienīgais, izskatās tiek mainītas sejas un galvas, kad kostīmam tiek atvērta ķivere un mēs redzam aktieri. Gan tādēļ, ka realitātē kostīmā atradās tikai kaskadieris.

1 Like

Mhm. Pārklājums mazs, bet abi labi. Vismaz ir ko skatīties pārmaiņu pēc, citād filmas galīgi nekādas un seriālos ar kādu laiku bija sausums. Laikam sakarā ar tiem rakstnieku streikiem Holivudā? Lai vai kā, ir kam acis uzmest.