Fallout 4

Nezinu vai šajā forumā ir kādi šīs spēles cienītāji. bet vakar Bethseda studios paziņoja par Fallout 4 drīzu izlaisšanu. Lūk treileris:

Plašākas informācijas par spēli pašlaik nav, priekš tā būs jāgaida līdz 14 Jūnijam, kad spēle tiks pirmo reizi demonstrēta.

1 Like

Nemanu atškirību no trešā vai New Vegas. Šī sērija pagaidām nav mani pārāk uzrunājusi, neviena daļa neaizrāva. Pāris stundas un jau metu pie malas. :\

Grafikas ziņā - Skyrim ar FO textūrām. :confused:

A vot no NV te gan ir atšķirības. Gaisma, animācija… Sižets… :smiley: Wor never changes. Kāpēc tad spēlei jāmainās?

No nākošajām spēlēm gribas redzēt uzlabojumus. Nevis tikai jaunu karti un citu stāstu…

Nu es esmu gana apmierināts ar jaunu mapi un stāstu. Man pašam patika ļoti gan Fallout 3 gan New Vegas, un gaidu arī šo. Turklāt treilerī grafikas un pārējais šķiet nudien uzlabots, bet tomēr treileriem nevar uzticēties, būs vien jāgaida spēles demonstrējums :smiley:

Par grafiku, ko vairums domā 18+ video

Bet tā, Fallout nav tā spēle kur grafikai jābūt pirmajai, te galveno lomu spēlē sižets un atmosfērā, pārējais jau pats pievelkas.

Iemesls, lai atgrieztos spēlē vismaz for fun.

2 Likes