Esmu te jauniņais

Čau! Esmu te jauniņais un pamazām cenšos aprast ar šo jauno pasauli! Mī;u anime un Vocaloid kā arī zīmēt… Vienmēr gatavs kautko uzzīmēt ^^. Piedalos Uniconā no pagaišā gada un domājams, ka šogad sākšu kosplejot. Iespējams ka varētu te dabūt arī kādu foršu draugu kam patīk anime, jo tāda sajūta, ka tuvākajos 100 km nav neviena cilvēkam, kam gan patiktu anime vai jebkas saistīts ar Japānu. Var kāds man pastāstīt kas un kā te ir?

2 Likes

Sveiks.
Varēji jau vairāk pastāstīt par sevi.
Slinkums stāstīt kā te kas ir, so gaidi kādu citu lol.

Ok, papildināju :wink:

Hey ~ esi sveicināts forumā! ^^

niiiice! vai ir jau tēlu idejas, ko vēlies kosplejot? :3

Protams! Gribētos jau sākt ar kautko vienkāršu, kā piemēram L no Death Note

3 Likes

Oooo… patīk vocaloidi, šeit kā reize ir arī pqr to fandoms :smiley:

1 Like

Yaaaaaaay beidzot parādās latviešu cilvēki, kam arī patīk vokaloiīdi ^0^ jūtu, ka tagad dzīvošu šeit xD

1 Like

Ko lai saka… tad jūties kā mājās :smiley:

:grinning:

Sveiki forumā, no Metsepoles lapsas!

Kur tad tu tik tālu dzīvo? :smile: pat tālajos laukos 100km radiusā jau nu vajadzētu būt kādam kas interesējas…

Par lietām forumā… droši prasi ja rodas kādi jautājumi. ;)

Dzīvoju Salaspilī, ganjau, ka ir kādi anime fani arī Rīgā, redzēju Dreamflashā arī daudz anime fanu, bet kautkā nesanāca uzsākt sarunu :confused: kautkā tas ir dīvaini tā iet un teikt čau :smiley:

1 Like

Sveiks! :slight_smile:

Es arī tā sākumā domāju, bet patiesībā katrā paksī kādu noslēpušos var atrast :smiley:

Kāda ir tava mīļākā anime/žanrs?

Pffft… kas tur tik traks :smiley:
Nav jābaidas. Mēs nekožam ^ ^ vismaz stipri ne.
Kā tev patika Dreamflashā?

Protams, ka visiem zināmais Tokyo ghoul un Attack on titan :sweat_smile:, protams, ka ir arī vesels lērums citu anime, kurus es dievinu un tā ir gandrīz katra anime, kuru esmu noskatījies. Tik ļoti man patīk anime. No žanriem vismīļākais tad ir tas psiholoģiskais žanrs. :yum:

2 Likes

Es pat nezināju, ka kautkas tāds vispār notiek. Bija tā, ka es biju drauga dzimšanas dienā un pēkšņi ejot pa ielu redzam, ka pretējā ielā ir kautkāds gājiens, pieejam klāt un redzam, ka mums pretī iet UniCona staffs. Tad es ieraudzīju kosplejerus un mana sirds sāka pukstēt ātrāk :smile: es sapratu, ka tomēr nevajadzēs gaidīt vēl 2 mēnešus līdz UniConam, jo tepat ir visi mani mīļākie Latviešu kosplejeri!! Es regulāri sekoju tam vai nav nekā jauna Unicona mājaslapā un tur nekā nebija par Dreamflashu :confused: vismaz veiksme bija manā pusē, kā reiz dienu iepriekš pirmo reizi redzēju sakuras dzīvajā. Tākā liktenis man uzsmaidīja :smiley:

1 Like

Sveicināts. :slight_smile:

:smiley:

1 Like

Pfff ahahaha :D Man tieš jau bail, kā nav nevienas normāla cilvēka, kas nekad nav skatijies un īsti par to neinteresējas :D Lai vai kur aizbbrauktu vienmēr atradīsies kāds geeks ar roziem matiem.

Also, traditional “Zupa”!

Nu tad gan jau drīz maybe tiksimies! Es tgd cenšos more or less regulari unicafe parādīties un uz dažādiem eventiem ^ ^

Cosplay ir forši bet reti sanāk saņemties. Ceru ka uz uniconu saņemšos vasaras Holo tērpam ^ ^

Tajā iestādē kaut kas regulāri arī notiek? Dzīvoju ap stūri, kāru aci ik pa laikam uzmetu, līdz šim gan vienmēr iztrūkst iekšu ieripot iekšā solo.

@Onii_chan Oh yeah, labdien. (redz, nav 100% off-topics, pls no ban :smiley: )