Deep Love

Nosaukums: Deep Love - Pao no Monogatari
Autors: Yoshi
Mākslinieks: Kurosawa Akiyo
Izlaišanas gads: 2005 - 2006
Sējumi: 2
Žanri: Drama, Josei, Tragedy

Apraksts: Pao ir kucēns kura, māte nomira no bada, jo saimnieki pameta Pao ģimeni. Atdalīts no brāļa un māsas, Pao klīst pa pilsētas ielām iepazīstot dzīves skarbo realitāti.

Nosaukums: Deep Love - Ayu no Monogatari
Autors un mākslinieks: Yoshii Yuu
Izlaišanas gads: 2004
Sējumi: 2
Žanri: Drama, Mature, Romance, Shoujo, Tragedy

Apraksts: Ayu ir 17 gadus veca skolniece, kura netic ka nākotnē viņa būs laimīga. Pārdodot sevi, viņa cenšas pierādīt savu eksistenci, kura ir tik pat drūma kā viņas sirds, tai vienkārši nepiemīt prieka, skumjas, mīlestības. Tas ilgst tik ilgi kamēr Ayu iepazīstas ar dāsnu vecmāmuļu, kura palīdz Ayu pamazām saprast prieka nozīmi…

Nosaukums: Deep Love - Host
Autors: Yoshi, Yoshii Yuu
Mākslinieks: Yoshii Yuu
Izlaišanas gads: 2005
Sējumi: 2
Žanri: Drama, Mature, Shoujo, Trgedy

Apraksts: Turpinājums mangai “Deep Love - Ayu no Monogatari” tikai šoreiz galvenais varonis ir Yoshiyuki, kurš pārcieta sirds operāciju.

Nosaukums: Deep Love - Reina no Unmei
Autors: Yoshi, Yoshii Yuu
Mākslinieks: Yoshii Yuu
Izlaišanas gads: 2006
Sējumi: 1
Žanri: Drama, Mature, Romance, Shoujo, Trgedy

Apraksts: Turpinājums mangai “Deep Love - Ayu no Monogatari” tikai šoreiz galvenā varone ir vientuļā māte Reina kurai ir tikai 19 gadi.

Vēl ir “Deep Love - Real” bet man viņa kaut kā nelasījās… :frowning:

Kopumā par Deep Love mangām varu teikt tā ka… kad tu domā ka skumjāk jau vairs nevar būt, manga vienkārši pasaka ‘nope’ un padara visu vēl traģiskāku :D

2 Likes

Ui, redzu te viss ir: beigti mājdzīvnieki, prostitūcija, slims puisis, drūma māmiņa. Tieši tas ko vajag, ja pārāk priecājies par dzīvi.

2 Likes

Dzīvnieku izmantošana ir kā sitiens pa aizliegto vietu. :confused:

Normālas mangas visu dzīvi jau nedzīvosi kā saules stariņš :smiley:

Tevi no visa šī vairāk uztrauc kranču liktenis. :smiley:

Man nekad nepatīk, ja tiek iesaistīti dzīvnieki. Nežēlīgs sitiens pa sirdi. :smiley:

Tāpēc manga par Pao man šķita visskumīgākā :smiley: