Love Calendar / ラブカレンダー . 💕

https://i.imgur.com/vLyZuPG.gif

Love Calendar / ラブカレンダー

Mangas autors: DECO*27
Mangas māksliniece: Mayu Minase
Žanrs: Romance, School, Drama, Comedy, Seinen.
Garums: 2 sējumi jeb 12 nodaļas.
Izdošanas datums: 25.08.2012. - 25.07.2013.

Apraksts:
Kouki un Shiori ir vidusskolnieki, kuri ir viens otrā iemīlējušies, bet ilgu laiku savas jūtas viņi tur katrs pie sevis. Bet kādā skaistā pavasara dienā, zem vējā plīvojoša sakuras koka viņiem izdodas vienam otram atklāt savas jūtas.
Tad nu arī stāsts seko līdzi šo divu jauniešu pirmajai mīlestībai. Tam cik ļoti viņi ir viens otrā iemīlējušies, tam cik neveikli un neizprotami tas viss liekas, un pat brīžiem pesimistiski. Bet viņi mēģina nepadoties, jo viņi tic, ka viņus kopā satur likteņa sarkanais pavediens (Red Thread of Fate).

Pāris kadri no mangas:

1.

2.

3.


Palielam stāst ir jauks, es pat gribēju dot 10/10. Bet tēlu domas un rīcības un dažbrīd redzamais pesimisms bija nedaudz kaitinošas, it īpaši viens chapters. Un tas liek domāt mest uz 9/10. Lai gan tas ir saprotami, jo viņiem tas viss ir pirmo reizi, pirmā mīlestība un viņi nezin īsti ko, kā darīt un ko pat īsti domāt.
Bet tad pienāca viens brīdis, kas lika palikt ar atvērtu muti un dūrienu sirdī. Tas nav nekas traģisks vai dramatisks, nekas tāds slikts, bet tomēr tas bija pārsteigums, kas lika sabēdāties :<
Un tad arī pie beigām … man nepatika tas kas notika. Es cerēju uz ko citu.
Un tad tas, kas pašās beigās … are you fucking with me? … okey okey, es saprotu tādas beigas, esmu manījis šur un tur, man būtu pat jābūt priecīgam, bet nūūūū, man tas nepatika.

Pa lielam viss ir jauki, bet biju kopumā cerējis uz ko citu, uz sunshines and rainbows, bet tomēr tur ir tumši mākoņi, pat ļoti, nebiju to gaidījis. Tāpēc aizmetās man atzīme uz 8/10.

Tas kas man nepatika saistībā ar stāstu SPOILER FORMĀ.

1. Tas viens chapters - Shiori nomoka nesaprašana vai viņa šo to dara, lai tikai viņu mīlētu vai arī ar mīlestību pret viņu. Bet beigās saprot ka var darīt abejādi. - tas likās kind a dumb, bet nu jauna mīla, nesaprotamas domas un jūtas. piedodami.
2. Tas kas iedūra sirsniņā un lika palikt ar atvērtu muti - Shiro nokrāsoja savus apburoši gaišos matus melnu un izmainīja bišk savu frizūru :sob: - tas ir nieks, bet tomēr pat Kouki tas liekas dīvaini un bišk netīkami.
3. Pie beigām - viņi sastrīdas, lielākoties tā ir Kouki vaina, viņš pārāk sadusmojās un visu sačakarēja un pēc tam viņi izšķīrās, un tā arī ir viņa vaina. - Nejēga viņš. Vajadzēja vēl mēģināt ko saglābt. Man tas nepatika.
4. Un pašas beigas - pagājis kāds laiciņš. Viņi ir netālu viens no otra. Kouki gulšņāja pie tā sakuras koka, un tad devās prom, bet pie koka aizmirsa savu somu, tad nu ar vēlāk dodas pakaļ tai. Bet pa to laiku, kamēr viņš devās prom Shiori tieši devās pie koka un pie tā arī nonāca. Tātad stāsta pēdējie fragmenti parāda, ka viņi abi satiksies atkal pie tā koka. Laigan nav teikts ka tās būs laimīgas beigas. Tik pat labi viņi var satikties un aiziet savu ceļu. - Man būtu jābūt priecīgam par viņiem, bet es nespēju, jo viņi jau bija kopā, viņiem bija jācenšas visu turpināt, nevis izbeigt. Un tad pēkšņi viņi satiekas … nē, nē , nu jā, jauki viņiem, bet es to uztveru kā prāta čakarēšanu lasītājiem.
Vienīgi man tas iespējams patiktos, ja būtu vēl papild lapa, kurā parāda ka viņi tiešām satiekas un ir priecīgi viens otru redzēt.

Tēlos nekas ļoti īpašs diemžēl nav, bet tie ir okey un tīkami. Tik izņemot ko pirmīt minēju, ka kaitina nedaudz viņu pesimisms, nesaprašana un pārējais (laigan pats neesmu ne labāks xd).
Vizuālajā ziņā viņi ir tīkami, it īpaši Shiori, jo viņa ir tik ļoti apburoša :heart_eyes: .
(p.s. manuprāt pat daža laba šī foruma iemītniece izskata ziņā ir līdzīga Shiori, * cough* @Chise * cough* :sweat_smile: they both cuties :>)

Bet ir viena lieta, kas man netīk, jo čakarē prātu. Tas pats bija tajā Joshi Kausei mangā, ka kāds tēls tiek uzzīmēts ar baltiem matiem, un tas liek domāt, ka tie tēli ir blondi vai ar gaišiem matiem, bet īstenībā tā nav. Jo ja uzmet aci krāsainajām lapām, tad var manīt ka Shiori nav blonda, man likās ka ir, bet nav. Viņa ir brunete vai rudmate.

Bet nu vizuāli vispārīgi pati manga arī ir ļoti vienkārša, bet tai pašā laikā ļoti tīkama. Simple but really nice.

Tad nu, šī manga nav nekāda baigi īpašā, bet ļoti vienkārša.
Pat tā reāli padomājot un novērtējot, pat uz 7/10 varētu likt.
Bet tomēr, man baigi iepatikusies <3 , bet tik pāris vietas sagrauj </3.


Šīs mangas autors DECO*27 ir mūziķis, kas gan sacer mūziku un dziesmu vārdus, un ir arī saistīts ar vocaloidiem.

25.05.2012. izlaida albumu “Love Calendar”

To ir iespējams klausīties šeit Spotify - https://open.spotify.com/playlist/1DlMlSYZQOczetWyQUUNSI

Vai arī šeit ir playlists youtubē - https://www.youtube.com/playlist?list=PL-8zaC1ugvg6DLp5q86wtCQWpaMiKzI1f

Bet šeit es pats sameklēju un uztaisīju playlistu ar pāris no šī albuma dziesmām, kurām bija mūzikas klipi - https://www.youtube.com/playlist?list=PLQqW0jS1h-73iYlY3EpS5pqP21JpQEXgt

Tātad manga ir saistīta ar šo albumu. Manga ir balstīta uz šī albuma vai uz pāris dziesmām no tā. Var teikt ka šī manga ir tā albuma adaptācija. ;d
Ja uzmetat aci vēl citiem DECO*27 darbiem, tad var manīt, ka viņām ir vēl pāris šādi līdzīgi projekti.

p.s. man pašam pat patīk pāris dziesmas no šī albuma.

4 Likes

Wouw… tu mangas apraksti labāk nekā es jebkad aprakstītu :clap:t2:

1 Like

Ja Tu domā par aprakstu vietām, tad man kaut kā negribas izmantot esošos, gribas pēc saviem vārdiem pateikt par ko tas ir. Bet baigās baigās mocības izdomāt ko jēdzīgu ;d

Bet nu tur tālāk, tās jau manas domas, kas patika, kas nepatika, utt… Bet ne katru reizi sanāk izteikties plaši. Man ir prātā uztaisīt apskatu par kādu animi un zinu ko baigi varētu teikt, bet tad ir doma par kādu citu un tur ir tukšums xd tik pāris teikumi ka viss ok, nice labi un varbūt šis tas meh. xd
tas kā kuro reiz.

Daudzreiz darbā vai kur esot sāku domāt par to mangu, vai animi vai ko citu, kādu aprakstu varētu likt un savas domas. Bet es jau to nekur neierakstu vai nepierakstu un diemžēl tās pirmās domas iespējams pat ir labākas nekā tas kas šeit manāms. ;d Tad nu nākas pamocīties, tad kad sāku pieķerties tiem apskatiem ;d

Bet nu paldies paldies :relaxed:
pašam ar brīnums, ka sanāk man uztaisīt jēdzīgus apskatus, jo skolā ar domrakstiem gāja drausmīgi, ka 12 klasē pat 2 pēdējos nenodevu un nemēģināju pat rakstīt :sweat_smile::slightly_frowning_face: Bet ne ar tik mangām, citā forumā vienai otrai animei, mūzikas albūmiem dažiem, kādai filmai un pat spēlei bija, bet tas viens spēlei bija sen un izdzēsās :<

Bet ar jāsaka paldies Tev, jo bišk pašpikoju to apskata dizainu no Tevis :smiley:

Bet pamēģini, padomā vairāk, mēģini padomāt kad nodarbojies ar ko citu, jo man piemēram piesēžoties pie pc daudzreiz viss izkrīt no prāta un iestājas slinkums.
Gan jau tev ar sanāktu dikti forši apskati. Tā jau tev tie ir labi. :>

1 Like

Man arī nepatīk tulkot jo bieži vien tulkojums sanāks kaut kāds nesmuks, un tu sāc kaunēties par savām tulkošanas spējām :D Bet dažreiz sanāk kaut ko piedomat klāt :D

Tu vismaz izskaki savas domas :D Manss domas visam ir tādas - 1) tas bija sūds, 2) bija ok un 3) tev tas ir jāredz :D

Oooo… vēl viens kuram latviešu valodā negāja D:

Heh… laikam tagad būs mana kārta špikot no tevis XD

Varbūt pameklē un padomā, varbūt atradīsies kaut kāds no tiem darbiem tuvs sirsniņai un spēsi izteikties vairāk par to nevis tik pāris vārdos ;o
Pamēģini padomāt par šo to kad darbojies ar ko citu nevis pie pc vai telefona. varbūt sanāks.

Latviešu valoda nebija vienīgā xd :<

mm. nav slikta doma ;o cerams ka šis viss radīs tevī iedvesmu :slight_smile: … tik nepaņem visu coppy paste pls ;D

Ja kas es arī baigi piedomāju pie dizaina, vairākas reizes liku klāt un nost tās strīpiņas un atstarpes un čakarējos līdz samierinājos kā būs jēdzīgi ;D
Un arī saistībā ar tiem attēliem ko sākumā redz. Es mēģinu atrast tādus jēdzīgus un kvalitatīvus, nākas staigāt pa visādām adresēm ;d Šim piemēram cover bildes tik var dabūt jēdzīgas ja zin kur mangu lejuplādēt, jo tādā kā kissmanga tur cover bildžu nav. Sākumā no amazones dabūju švakas, bet tad ļoti labas no vietas kur varēja lejuplādēt mangu, laigan pat pārāk labas, pārāk lieli faila izmēri. Bet izveidoju gifu vienā adresē no tiem coveriem, baigi čakarējos, bet sanāca jēdzīgi. Bet nu tomēr nākas izmantot linku nevis augšuplādēt, jo faila izmēri pa lieliem ;d varētu samazināt bildi un tad izmēri samazināsies, sanāca, bet man tomēr gribējās likt lielāku bildi ;d

Man arī nepatīk teikt savas domas īsti :D so yea…

Ohhh… jūtu ka te ir vēl viens kas priecājās ja dabūja kaut vai sekmīgu :D

Awww… man un es gribēju pilnīgi visiem topikiem likt tavas domas par Love Calendar :D ok stulbs joks ;D

Kissmangā ir dažas mangas ar labiem coveriem bet viņas arī ir jāmāk atrast :D

Es neteiktu ka priecīgs, bet drīzāk atvieglots ;d

iespējams, tas jau kā kurai mangai. Laigan man ir aizdomas, ka tādām nesenāk pēdējos gados tulkotām varētu manīt cover bildes un pārējos, ka vecākām iespējams trūkst un nav, jo veci faili, zuduši interneta dzīlēs, varbūt.

1 Like