Kādu labu mangu lasiet?

Yaaaaaaaaaas, oficiāli angliski fiziskā veidā :>

1 Like

Pašlaik parlasu tokyo ghoul

1 Like

Iesakat kaut ko Romantisku. Meitene un čalis, satiekas, iepazītas, drāma, shit happens, beigās…they fuk :sweat_smile:

Ja nopietni, nevaru atrast neko “Western”? Visas mangas ir tādas japāniskas, pārāk virgin un pārāk lēnas vai jēlas plotā. Vēlos kaut ko kur ir labs plots, bet pa vidu vēderu kutinošas attiecības…

Piemēri? Hmm…Varbūt Love in the Mask? Or Dengeki Daisy? Anyway, pārsteidzat mani :))

Laikam nebūs tas ko gribi, bet varbūt.
Love Calendar / ラブカレンダー . 💕

Pamēģini doujinshi, pretty much izpilda visus tavus nosacījumus… it īpaši le fuk daļu XD

1 Like

Hey, that’s pretty good. Thanks c:
Tik vienīgi man viena lieta netīk tur … viņas dēla seja ;d jo tā ir tāda baigi garā, tas zods xd

Yea :]
Vai ne? Laikam tēvā atsities :D bet daudziem tur ir pagarākas sejas izņemot mammu :D

1 Like
1 Like

mm, yaas, this one good. pasen izlasīju un nesen pārlasīju, bet izskatās ka neviens neturpinās angliski tulkot ;< laikam tik 8 chapteri būs iztulkoti vien.

okey, tomēr uzmetu aci un ir 9. chapters, tātad laikam kāds tulkos tālāk ;d

1 Like

Nobiedēji mani te sākumā :D

1 Like

atradu text file kur biju saglabājis, pagāsgad martā izlasīju, tad nu jā, baigā pauze bija.
nesen pamanīju ka updeitots ar 3 lapaspušu 8.5 chapteru, bet tika minēts ka tas tikai lai atdzīvinātu mangu un pievērstu uzmanību.
Bet nu re, laikam tiešām kāds būs paķēris un sāks tulkot ;d

1 Like


Gag manga ar labu humoru par izbijušu jakuza, kurš tagad ir mājsaimnieks. Un labs vīrs savai sievai.

1 Like

Yas :D nesen iesāku pati šo lasīt un deam… kur ir mans yakuzas vīrs? :D

1 Like

Šis ir ok, rudenī būs arī uz ekrāniem.

Japānā… Te tu vari tikai zekus dabūt. :joy:

1 Like

Noooooo… :kowai:

1 Like

2 Likes