Ore Monogatari!

#Ore Monogatari!!

https://myanimelist.cdn-dena.com/images/anime/13/69455l.jpg

Nosaukums angliski: My Love Story!!
Sinonīms: Ore Monogatari!! My Story!!
Žanrs: Comedy, Romance, Shoujo
Epizodes: 24
Izlaišanas datums: Apr 9, 2015 to Sep 25, 2015
Studija: Madhouse

OP:

ED:

spoilers AHEAD!!
Esiet brīdināti!

Apraksts:

Savas uzbūves dēļ, Takeo Gouda neizskatās pēc vidusskolēna dēļ kā bieži notiek pārpratumi, bet viņam blakus vienmēr ir viņa labākais draugs Makoto Sunakawa, kurš palīdz tos atrisināt. Takeo sapnis ir satikt kādu meiteni, kas viņu iemīlētu, bet tam nepalīdz tas, ka viņa izskats un personība atbaida meitenes, kā arī tas, ka Sunakawa (Suna) ir viens no pievielcīgākajiem puišiem. Bet viss mainās, kad viņš satiek Rinko Yamato, kuru viņš vilcienā izglābj no apčamdītāja. Tālāk jau seko visu trīs, kā arī citu interesantu tēlu, ikdienas dzīve pēc šī notikuma un kā Takeo un Rinko attīsta savas attiecības tālāk.

Sižets: 9/10

Jāsaka, ka sižets bija diezgan paredzams, bet tam palīdz tas, ka abu attiecības tiek noskaidrotas jau pirmo divu epizožu laikā, kas savā ziņā paglābj seriālu no ierastajām klišejām par to kā abi galvenie mīlnieki nespēj viens otram atzīties līdz pašai pēdējai epizodei. Un, lai gan romantisks stāsts, jāsaka, ka vairāk atgādināja situāciju komēdiju, kas pavisam noteikti nav mīnus, bet tieši plus, jo tas padara romantiskos aspektus daudz maz reālākus un iespējamākus. Priecē arī fakts, ka Suna ne tiek astāts novārtā par labu Takeo un Rinko attiecībām, bet tieši pretēji - viņš vienmēr viņus atbalsta un palīdz viņiem.
Protams, šovā neiztikt arī bez citu pāru savešanām. Kas varbūt tiek nedaudz atstātas nomaļus un tas atstāj nedaudz pliekanu garšu mutē, bet tajā pašā laikā ceļš uz tām ir pietiekami labi uzrakstīts, lai tās neizskatītos vienkārši iespraustas starpā kā atslodzei no galvenajiem varoņiem.

Animācija: 10/10

Animācija ir daudzveidīga, bet pamatā krāšņa. Ir pievērsta ļoti liela uzmanība sīkām detaļām, kuras brīžiem pat uzreiz nevar pamanīt. No sākuma var šķist, ka animācija ir nedaudz uzbāzīga savā izpildījumā, bet pie tās ātri pierod.

Tēli: 10/10

Tēli un viņu savstarpējās attiecības ir tas, kas nes šo šovu.
Takeo ar savu masīvo miesas uzbūvi un drosmi, kā arī savu vienkāršību, ir puišu varonis, taču meitenes no viņa baidās. Arī Rinko draudzenes no sākuma baidās no viņa, bet atmaigst pēc tam, kad viņš viņas izglābj no briesmām.
Rinko iemīlas Takeo no pirmā acu skatiena pēc tam, kad viņš viņu vilcienā izglābj no izvirtuļa. Viņai patīk cept kūkas un cepumus un viņu ļoti iepriecina tas, ka Takeo tās vienmēr sauc par izcilām pat, ja vienreiz nejauši viņa sajauca cukur ar sāli un izcepa sāļus cepumus. Vēlāk sērijās Yamato uztraucas par savām attiecībām ar Takeo, jo uzskata, ka viņš esot ļoti populārs starp meitenēm, ko viņš pats vienmēr noliedz. Līdz pienāk brīdis, kad tomēr parādās vēl kāda meitene, kas atzīstas Takeo, bet viņa tiek atraidīta, nostiprinot Rinko pozīciju kā main girl.
Sunakawa ir abu atbalsts un Takeo labākais draugs. Taču bieži vien viņš tiek uzskatīts par Rinko puisi, jo viņš ir daudz izskatīgāks par Takeo. Suna arī ir diezgan apķērīgs un spēj labi nolasīt situācijas un cilvēkus, kas viņam palīdz iekdienā. Vienīgais iemesls, kādēļ viņš vēl nav attiecības ir tāpēc, ka visas meitenes, kuras viņam atzinušās, ir aiz muguras aprunājušas Takeo.
Kopumā visi tēli ir gana interesanti, bet visvairāk priecē tas, ka pārmaiņas pēc neviens no viņiem nešķiet (vismaz no galvenajiem) viendimensionāls. Suna varbūt tikai nedaudz. Arī, tā saucamās, ekstras ir gana interesantas. Zēni ir tipiski zēni, kamēr meitenes ir tipiskas meitenes, bet, kad arī starp viņiem sāk veidoties attiecības, tad attiecīgi arī mainās viņu raksturojums.

Gala rezultāts: 10/10

No sākuma ieliku tikai ‘9’ šim seriālam, bet pēc tam padomāju, ka ir ‘10’ vērts, jo neviens šovs līdz šim nav spējis man justies tik silti ap sirdi kā šis. Ore Monogatari!! ir patiešām sirsnīgs un jauks seriāls ar labu humoru un pilnvērtīgiem tēliem. Kad iesāku skatīties, gaidīju, ka tas būs parasts romantiskais seriāls, bet biju pārsteigts cik ļoti iegrimu šajā stāstā. Jā, varbūt Ichigo 100% (kas arī ir Madhouse ražojums) stāsts ir nopietnāks un labāk sarakstīts no romantiskā aspekta, kopumā Ore Monogatari!! nevienā brīdī nešķiet garlaicīgs vai kā kartona izgriezums (nedaudz pārspīlēju, bet tādi momenti tiešām bija maz un reti).
Pavisam noteikti iesaku tiem, kas vēlas paskatīties ko jauku, jo šis šovs neliks vilties. Protams, neesmu pārliecināts vai aukstsiržiem tas būtu pa spēkam ko tādu noskatīties, bet hei! Varbūt tas sasildīs arī Jūsu sirdis kā tas sasildīja manu.
Ja tas ir kāds rādītājs, tad šis ir tikai otrais šovs, kuram desmit gadu laikā, kopš skatos animi, esmu ielicis ‘10’.

4 Likes

Es gribēju ko teikt, bet…tu jau visu pateici ko domāju :S Ja vienīgi nedaudz unreal momenti un notikumi. Bet tas tā. Tas jau visur ir.

1 Like

njoo!.. tu mani apsteidzi! :'D
Es reāli gribēju taisīt par šo anime apskatu…
Pie tam… nav kur piebilst, jo tu esi pateicis visu ko es domāju par šo anime :sweat_smile:

Man personīgi šī anime ir viena no manām mīļākajām. Super sirsnīga un mīļa! :sparkles:

Neesmu redzējusi animi, tomēr viens no retajiem aprakstiem pēc kura rodas vēlme noskatīties.
:green_heart:

Jau sen biju rakstiijis, ka taisiishu aprakstu par sho, tikai nebija iisti kad liidz galam noskatities. :stuck_out_tongue:

1 Like

Ir vērts! ^^

1 Like

Nja loti forsa anime

omg! mums sakrīt viedoklis par šo darbu! tik kawaiiii!!! K.gan es tieši sākumā gribēju likt 10, jo uzskatīju, ka tā ir parodija par romance XDD omg, es tā nosmējos sākumā, domājot, cik tā ir absurda, bet stāstam attīstoties iemīlēju to romantismu, par kuru tik gardi smēju, tiešām ļoti baudāms, sirdi sildošs darbs, ko cilvēciskai būtnei ir vērts redzēt, lai justos jauki.

1 Like

Man vajadzeeja tikai 5min, lai paardomaatu. :D

1 Like

It’s sooo inicent😻

1 Like

Manas acis mani māna? 10 no 10 !? Esmu dzirdējis daudz laba par seriālu, taču ar tik labu atsauci saskaros pirmoreiz.

1 Like

Katrs viedoklis ir subjektiivs.

1 Like

Tad Tu neesi redzējis manu vērtējumu MAL - arī 10 esmu ielikusi :smiley:

Diemžēl neesmu MAL stalkers. :smiley: