Darbvirsma/Desktop

3 Likes

Prieks meitenes kaut ka par tiru :astonished:

parak tiirs , lkm visu atri paslepa ;D

Aha, tas visas saubigas lietas :smiley:

redz tur ar iconam nav vardi gan jau t as ir mapes ar hentai utt ;D

Tieši ir labi, ja tīrs. :smiley:

Ikonas ir balta krasa :3

Tīrs tikai tāpēc,ka kautko no datoriem sajēdzu. :smiley: Un meitenīte smuka! :3

Balstoties uz nerakstītajiem interneta likumiem, katru apgalvojumu par reālo dzīvi (IRL) jāapstiprina ar pierādījumiem (proof), vēlams jpeg vai png formātā un bez papildprogrammu izmantošanas!

Man ar 5 ikoniņam nepietiek :D

Joprojām izmantoju savu planš- tfu, telefonu. Kā netieku uz liepāju, tā netieku.

psss… portatieive datori… :smiley:

Ja ņemšu no lētā gala, īsti nevarēšu neko uzspēlēt, ja no dārgā - tad daudz naudas aizies : d, draugs piedāvāja braukt pie viņa uz īriju atrādāt, laikam jāsadziedē kāja un jāaizlaiž, tad varētu atļauties normālu portatīvo divreiz nedomājot.

Sakot ,ka pārāk tīrs priekš meitenes tu vēlējies redzēt ko šādu,ja ?? :smiley:

1 Like

Jā, kaut kas tamlīdzīgs :smiley: Man vienkārši māsa lieto mājas datoru kamēr esmu prom un viņa tā piemēslo to desktop, tik īsā laikā…

Es pa 500 paņēmu un man ir ok, kaut ko var uzspēlēt ar, bet galvenais, ka normāli var paskatīties :slight_smile:

nu ja visu tik saglabā un neko lieku nedzēš ārā tad jau ir tā kā ir XD

Viņai visi tie faili, kuri aizņēma gandrīz visu destkopu sagāja zem diviem folderiem…

it ka jau var ta darit bet man ir citi faili kurus ievajagas sat un tad ta ka bazt vinus mape neredzu jegas tadel smuki izkartoju pa visu desktopu

No darba virsmas nekāda labuma, ja pa to nevar samētāt mapītes. Desktops domāts mēslošanai!
@ligalv96, ar Sai zīmē?