Darbvirsma/Desktop

tjip kur ekrani savienojas ?

ja tu par sho tad vinja man netrauce vinji stav blakam

Jau arī kādu laiku mob. aizvieto datoru, nesūdzos.

Runājot par bildi, kura uzlikta. Es tā arī beigās neiebraucu par ko cilvēki tā fano par to Lain, nešķita nekas īpaši interesants

Kas tā par spēli Valkyrie Crusa…?

Valkyrie Crusade

Interesanta?

Laikam jau ir ok, jēga diži nekāda, parasta laika nosišana.

Mmm… Un kā? Steam spēlites iet? :smiley:

Steam praktiski tāpat neaiztieku, dažreiz DX:HR, SS2 un pārējās ir gandrīz tikai ongoing telltale spēles un life is strange. Tāpat gandrīz viss main gaming notiek uz xboxa kad esmu otrās mājās.

Es gan spēlēju spēles tikai uz pc, jo pirmkārt lai nopirktu consoli un tad vēl tik dārgi pirktu spēles… Tik daudz naudas man nav :smiley: Bet uz datora, ja jau ļoti gribas to spēli var pirātot, bet nu ir arī bieži visādas atlaides, kad tiešām lēti kaut ko var nopirkt. Un arī visas šaušanas spēles šķiet ērtākas, bet nu man tas tik šķiet tā, jo ar consoli īsti nemaz neesmu spēlējis

Par cenu ir pilnīgs stereotips. Pats pērku amazon.co.uk vai game.co.uk preowned pārsvarā. Dārgākā ko esmu pircis bija GTA V pre-order, kaut kādi 42ls. Pēc tam jau Red dead redemption GOTY 16eur un Metal Gear Solid HD Collection un telltale spēles.
Pārējais ir par kapeikām. Šovasar FF Lightning Returns 2.75£ jauna, Halo 4- 5eur, L.A. Noire - 1.99£, MGS V GZ - 4.99$ iekš ms sale utt, bet nu laikam aizgājām offtopic

Nu tad jau laikam tiešām palicis par stereotipu. Jo zinu, ka draugs agrāk pirka pa lielām cenām tās spēles.

Tas ir XBoxam… Ar PS4 ir pavisam cits stāsts. Nopirkt spēli 30-50 eiro (tikai spēle). Kad attaisi spēli, tu burtiski jūti, kā tevi appisa. Online neiet, jo nav PSN+ (+50 eiro gadā). Pašu spēli var iziet pa 5h un pārējie “DLC” (+20-50 gameplay stundas) jāpērk un tie ir vēl kādi 70 eiro… Pie tam pati konsole izmaksā ap 400 eiro… Vēl nekad mani nav mēģinājuši tā apčakarēt. Ķipa, mēs tev pārdosim PS4 par 400e, un tu mūms maksāsi 50 eiro gadā, lai būtu vispār jēga no konsoles. Protams, par katru spēli jāmaksā. Daudz jāmaksā, bet neuztraucies salīdzinoši ar “bonusa saturu”, kurš principā ir pamat spēle, tā ir niecīga summa.

Agrāk bija labāk sistēma. Man tomēr patīk vecās labās datorspēles. Nopirku Gothic][ pa 10Ls. Spēlēju mēnesi un uz to brīdi jau iznāk Add-on par 5Ls, kurā es pavadīju vēl vairāk stundas, jo tā, principā, bija pavisam cita spēle…

Un kā ir ar Life is Strange?Pietiekama laba lai tērētu savu laiku tam???

1 Like

YouTubē var iziet…

Ir ok, dialogi var būt cringy, twisti ir norm.

Tagad pa 250 var dabut lietotu, no ps+ nav jēgas ja spēlēsi sp, to pašu bloodborne vai witcher 3 paņem un būs gana ko darīt. Saprotu arī pc, bet nu meh, tāpat vairāk laika pavadīts lineage 2 vai arī emulējot diablo, persona uz mob. PC ir labi ekskluzīvi, bet nu tās jau vecas(pirmie deus ex, system shock utt.). Nav jau forši kā devi pasākuši griezt kontentu no aaa spēlēm, tāpēc tādas pat īsti negribas vairs spēlēt.

i miss them :cry: