Cyberpunk: Edgerunners - reti labs kiberpanka pārstāvis

Šoreiz steidzu pievērst visu komūniešu uzmanību kam visai retam - kiberpanka darbam, kas balstīts uz Cyberpunk 2077 video spēles visumu, kas pats savukārt ir balstīts uz galda lomu spēli. Piedevām to veidojusi studija Trigger, kas mums ir devusi tādus darbus kā Kill la Kill un Darling in the FranXX.

Nespoilojot, seriāls ir ieturēts urbāni distopiskās krāsās, tai pat laikā tas ir krāsains un spraigs. Stāsts reāli ir tāds kā vajag un tas galīgi nebeisies labi priekš neviena iesaistītā, kam tā arī būtu jābūt kiberpanka visumā. Seriāls tieši nekādā veidā nepārklājas ar spēlēm, tajā ir daudz atsauces uz vietām un mehānikām, taču spēles zināšanas pilnībā nav vajadzīgas.

Iesaku skatīties angliski dublēto versiju! Seriālā ir ierunāts liels daudzums ar šim visumam izdomātu slengu kas jau nāk no spēlēm. Tas tiešām rada papildus gaisotni. Animācija, mūzika un stāsta gaida arī tur latiņu. Pilnīgi noteikti iesaku visiem, kam interesē kiberpanks!

1 Like

Noskatījos tad, kad viņš iznāca - 2022 Novembrī. Bija ritīgi labs. Man vienīgais bija bik škrobe ar pasing, bet tā bija forši, ka tu nevarēji paredzēt, cik brutāls būs seriāls.