Cyberpunk 2077 atkal tiek atlikts - līdz 10. decembrim

Vakardien Cyberpunk 2077 Twitter kontā tika paziņots, ka spēle kārtējo reizi tiek atlikta. Šoreiz par 21 dienu. Jaunas publikācijas datums ir 10. decembris.

Kā iemesls tiek minēts kvalitātes kontroles nodrošināšana visām 9 spēles versijā, kas tiks publicētas uz dažādām platformām.

Vairums domāja, ka atoma karš ir mīts. Filmu un dažādu konsperologu izdomājums. Taču neviens pat nevarēja iedomāties, ka pasaule ies bojā mirklī, kad gandrīz vienlaicīgi kā koris, simtiem un tūkstošiem piektā punkta īpašnieki, kas bija jau iesvīduši gaidībās par šķietami pašu fantastiskāko mirkli, saprotot, ka tas slīd cauri viņu pirkstiem, viņu sapnis izplēn, iekliedzās pilnā balsī. Klusums un tikai dobja skaņa. Izdzīvojušie to nosauca par Cyberasspain, citi vienkārši centās aizmirst. Taču bija skaidrs - pasaule vairs nekad nebūs kā iepriekš.

P.S. Ja viņi tiešām tik ļoti pārness - malači, nebaidās pārnest un salabot ko vajag nevis izlaists pusjēlu produktu, kā citi dara. Otrs variants - spēlei tomēr ir problēmas un viņi nespēj tās salāpīt.

1 Like

Tas ir labi, ka pārcēla jo man šī tā spēlē ir jānobeidz un 10 decembris ir lielisks datums, lai uzsāktu kauto masterpisfulu.