Cyberpunk izaicinājuma balsošana

    1. darbs
    1. darbs
    1. darbs
  • 4. darbs
0 voters

#1.

#2.

#3.

#4.

Balsošana notiek līdz 14.08.2016. plkst. 23:00
Vēlu veiksmi visiem dalībniekiem!

5 Likes

Man interesē, kurš kuru taisija :smiley:

Darbu veidotāji tiks paziņoti reizē ar balsošanas beigām. :wink:

Mani pirmie iespaidi par darbiem.

  1. Darbs šķiet mazliet neveikls, jo kaut kas ar krāsām un asumu nav kārtībā. Arī nejūtu nekādu mecha klātbūtni. :confused:
  2. Gandrīz nepamanīju otro seju, kas ir pie teksta. Krāsas šķiet jaukas, bet kopumā mazliet par tumšu. Uzreiz nāk prātā Ghost in the Shell, kas ir labi, jo darbs šķiet labi ieturēts tēmā.
  3. Līdzīgi kā ar pirmo darbu, zūd sajūta, ka tēma būtu mecha, ja vien neskaita to, ka viņa/viņš ir ietērpta/s metāla aprīkojumā. Gribētos arī vairāk redzēt pašu bg, nevis balto krāsu akcentu. Patīkamas oranžās detaļas, manuprāt, tās labi iederās darbā.
  4. Grūti saprast, kas darīts darbā. No vienas puses atgādina, ka ir uzlikts tas bg, renderis un stikls (+krāsas), bet no otras puses izskatās pēc gatavas bildes, kas ievietots pareizajos izmēros un viss. Ja darbs nonācis līdz balsošanai, tad visticamāk, ka pirmais variants ir pareizs. Darbs liekās vienmuļš un prasās vēl kaut ko klāt. :confused:

Balsi atdošu par trešo darbu. :slight_smile:

Treshais ir no speeles ripped. -.-

ķip? :smiley:

Kas tip? Zinu. :smiley:

Nu nejau 1:1 ripped? Kaut kas taču darbā ir darīts… =_=’’

Varbuut. Bet taapeec labaak patiik 2. un 4. Tur ir pavisam originaals.

Originaalais.

Okey, tad nu padalīšos savos iespaidos par katru no darbiem.
Pirmais darbs man atgādina leģendu par Atlantīdu - tai laikā ļoti attīstīta civilizācija, kura vienkārši ņēma un noslīka. Arī šajā darbā izskatās, ka galvenais tēls pazūd, tiek pavilkts zem ūdens. Ja par tehniskiem elementiem runājam, man traucē tas elements kreisajā apakšējā stūrī - tam tur nebūtu jābūt, un tas izjauc tikai tā jau trūcīgo darba kompozīciju. Arī kontrasts darbā prasījās augstāks, lai galvenais tēls tik ļoti nepazustu fonā.
Otrais darbs man kopumā ļoti patīk tā tehniskā izpildījuma dēļ. Manā skatījumā šis darbs arī vislabāk atbilst dotajai tēmai(iespējams dēļ tiem visiem dzelžiem un aksesuāriem, kas ir darbā). Vienīgā lieta, kas šajā darbā liekās nomācoša ir krāsu trūkums. Fons no galvenā tēla ir labi atdalīts, un panākts darbā dziļums, taču ar to vien nepietiek - ar krāsām arī var panākt gan uzmanības koncentrēšanu uz galveno, gan arī darbu padarīt daudz dinamiskāku un baudāmāku.
Trešais darbs man savukārt asociējas ar Robocop. Zinot, ka exoskeleti mūsdienās jau tiek izmantoti gan rehabilitējošām vajadzībām(cilvēkiem ar kustību traucējumiem), gan armijas vajadzībām, tad šeit es saskatu ne pārāk tālu nākotni, kurā vēl visa pasaule nav tikusi mehanizēta, bet cilvēce ir tikai ceļā uz to. Par tehniskām niansēm nav daudz ko piebilst, viss vairāk vai mazāk ir zolīdi nostrādāts.
Ceturtais darbs mani savukārt īpaši neuzrunā. Vizuāli nolasās kā jaunietis, kurš būtu iesprostots datorā, un kāds mēģinājis izsist ekrānu, lai to atbrīvotu. Traucē arī efektu un lausku slānis, kurš klāts pāri galvenā tēla sejai. Parasti seja ir tā, no kuras visu nevajadzīgo mēģina noņemt nost, lai netraucētu darba uztveramību.

Lai nu kā, ir prieks redzēt, ka autori ir centušies. Šoreiz mana balss aiziet otrā darba autoram. :slight_smile:

Dude, tas jau normāli, ka no tāda stock taisa darbus. :smiley:

Detective skills activate

Pirmais nav ne jausmas

1 Like

Otrais atgādina nightcore vai vocaloid music video background :grin:

1 Like

Pirmajam kaut kas trukst, miglains, to vareja ari uztaisit par efektu, bet seit tas trauce.

Ar parejiem ir vienkarsi 2. un 4. mani, personigi, neuzruna jo man trauce parlieku spilgtas krasas. It ipasi 4. Tiri gaumes jautajums, jo tehniskais izpildijums ir loti labs!

Tatad paliek tresais :slight_smile:

so copy paste wins :grin:

1 Like

Slight pity… Katru darbu salīdzināju ar tā radīto orģinālu, un tikai 4. bija tas kurš bija taisīts no scrap…I liked it alot, you could even try to feel, what the artist was trying to say whit it. :smiley:

Make me a Signature pls :smiley:

1 Like

Kadu parakstu ?

Tipiskais foruma Signature :D Ar mīlīgi kaķiskām lietām. :D

Pēdējais izskatījās tā, bet man nepatika. =.=

Vini visi ir copy -> paste…

Tā jau nu gluži nav gan…

3 Likes