Kiberpanks un ...?

Spēlējot OW man iepatikās tas, ka pasaulē, kurā notiek darbība ir diezgan augstu attīstīta un piepildīta ar dažādiem robotiem un cilvēkiem, kas ir daļēji mehanizējušies. Ļoti iepatikās tieši tā mehanizēšanās un to, kā viss izskatās kopumā. Mēģināju atrast internetā kā šo “stilu” sauc, bet vairāk par cyberpunk neko nedabūju un problēma ir tāda, ka cyberpunk man nepatīk dēļ tā, ka tas ir pārāk netīrs un skarbs. Tāpēc gribētos uzzināt par to stilu, kas ir OWā un par to, kādi vēl ir šim stili novirzieni utt.

Cyberpunk

Tas, ko vēlos

3 Likes

Domāju , ka uz Anniversary varam gaidīt ko šādu .

2 Likes

Principā, OW varētu noteikti pieskaitīt pie science fiction, kurš zem sevis satur daudzus žanrus - sākot no steam/cyber un citiem pankiem beidzot ar militāri-sociālajiem žanriem un visdrīzāk pie pēdējā “žanra” piederētos OW, pacik notikumi norisinās praktiski militāro konfliktu rezultātā, kuri ja ticēt, radās dēļ cilvēku naida pret robotiem. Principā kaut kas līdzīgs no I, Robot, pirmais, kas nāk prātā.

Bet kopumā OW ir savācies pa mazdrusciņai no visa un radījis samērā ticamu nākotnes vīziju, jo daudzām lietās, kas tiek attainotas, jau mūsdienās eksistē šo lietu priekšteči - sauksim to tā.

4 Likes

OW jautājums ir par to vai mākslīgās apziņas īpašniekam pienākas arī tiesības

1 Like

Kas tad?

OW vairāk pēc futuristic ož. Cyberpunk viens no galvenajiem elementiem, tomēr ir - punk. =_=" Also, tev jāarstējas. Eksistē daudz citas spēles, izņemot OW. xD

Kamēr OW man neapniks, tikmēr citas spēles man neeksistēs xD

2 Likes

Tu esi aprobežots.

1 Like

Man patīk OW un viss

2 Likes

ir jēga atkārtoties? :D

1 Like

Vai tad man obligāti jāspēlē kas cits izņemot OW? :smiley:

Ne, bet, ar nav jābāž savas intereses visiem pēc kārtas, kā kkāds Jehovas liecinieks :smiley:

1 Like

Savas intereses? :smiley: Šis topiks ir par ģērbšās stilu, kas izrādījās, ka ir kkas starp futuristic un nedaudz no citiem žanriem. Pārējie OW topiki radās no tā, ka tika likvidēts OW klaču topiks

Tad iesaku tev iepazíties ar Fandomiem. Itká tavs límenis ļauj veidot fandomus :D

Tas jau būtu tas pats OW klaču topiks, bet zem cita vārda

Tikai, moderātori un administrātori nedrīkst moderēt fandomus, līdz ar to tas netiks izdzēsts :smiley:

Domā apiet modus un adminus? :smiley: Šāda fandoma izveide izdarīs to, ka padarīs OW klačas nepārskatāmas

es neko neapeju. Šos noteikumus ir apstiprinājis viss AF sastāvs uz to brīdi un tie skaitās par nemainīgo konstanti.

Laiks atgriezt OW klačas. Paldies tev par ieteikumu :wink:

2 Likes

I am ready for it .

1 Like