Captain Laserhawk : A blood dragon remix

Es pat nezinu īsti ar ko sākt, jo lai gan visa pirmā sezona bija vien 6 epizodes gara, tā bija pilna ar pavērsieniem, WTF-momentiem, nāvēm un nodevībām. Darbība norisās tālajā nākotnē – 1992 gadā un tā ir aptuveni balstīta uz Far Cry 3:blood dragon spēli. Videospēļu, konkrēti Ubisoft izstrādāto, atsauces caurvijas cauri šovam. ASV kā valsts ir kritusi un tās vietā nākusi Edene, vairāku megapilsētu kopa. Pilnīgs kiberpanks. Ēdene ir tehnokrātija kura kontrolē iedzīvotāju dzīvi līdz pat sīkākajai. Tehnokrātija kuras propogandas harismātiskā seja ir Reijmens, kurš šajā stāstā ir imigrants no citas dimensijas un cietis diskriminēts visu savu dzīviun seriāla gaitā piedzīvo pilnīgo nervu sabrukumu kad viņu noņem no ētera un aizstāj ar viņa klonu un ķeras klāt vardarbībai

Diskriminācija patiesība ir liela tēma šajā seriāla, jo Edeni apdzīvo ne tikai cilvēki bet arī cilvēku - dzīvnieku hibrīdi, kas ir izteikti zemāka šķira.
Interesanti šķieta tas, ka lai gan galvenais tēls bij gejs, tā absolūti nebija viņa galvenā rakstura iezīme un pa lielam pārējie tēli un pats stāsts tam vispār nepievērsa uzmanību. Nē, viņu definēja viņa atriebes pārņemtais prāts, naids pret Ēdeni, riebums pret to ka viņš tiek izmantots kā citu šaha kauliņš visu savu dzīvi un nespēja uzticēties pēc viņa bijušā nodevības. And being a complete cybernetic badass.

Kā jau iepriekš minēju seriālā parādās daudz Ubisoft spēļu atsauces. Ir tēli kas balstīti gan uz assasins creed, gan watchdogs, beyond good and evil un splinter cell. Bet saistība ar videospēlēm iet krietni dziļāk. Seriāla sākumā bij ainas kas animētas kā 8 bit spēles, savukārt pēdējās epizodēs tiek apspēlētas low poly grafikas. Ļoti savdabīga mākslinieciskā izvēle bija aizstāt tēlus ar reāliem aktieriem diezgan lēta paskata kostīmos ar pixelart filtru parādot, ka viņi ir nokļuvuši virtuālajā pasaulē.

Ja jau esam nonākuši līdz animācijai…tā ir tik enerģiska, tik daudz sakugas un anime-ismu. Cīņas ainas ir ļoti over the top, bet tas pilnībā strādā šajā over the top pasaulē. Atgādināja trigera klasikas kā space patrol lulaco un kill la kill

Sižeta atklāsts nebūs, ja gribas noskaidrot, kas notiek, būs vien pašiem jāskatās. :blush:

5 Likes

Es kolīdz reklāmas rullītī ieraudzīju Rayman uzreiz norakstīju visu seriālu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kā es nopratu tas ir Suicide Squad tipa seriāls.

Noskatījos šito pirms vairākiem mēnešiem. Ļoti labs, 10/10, iesaku!!

1 Like

kipa, jā tur ir tas viss "jūsu galvā ir implantēti spridzekļi, ja ko darīsiet kas man nepatiks jūs mirsiet " scenārijs, bet ir pāris pavērsieni tai formulai.

bet tas ray man tēls ir šova highlight manuprāt. Bij tik sireāli redzēt family friendly videospēļu varoni šņaucam pulverīti un ēdot suši no kailas govjsievietes savā high rise dzīvoklī

Vakar noskatījos, vizuāli ļoti patika. Mākslas virziens interesants, live action segmenti pat tik ļoti netraucēja, lai gan nevar atbrīvotis no sajūtas, ka tas tiešām bija tikai naudas taupīšanas nolūkos

Pie otrās epizodes sāku rollot acis - atkal revolucionāri tiek attainoti kā teroristi, taču tas bija diezgan labi nospēlēts, jo tur bija divas revolucionārās frakcijas un Alekss bija vienkārši sliktas retorikas piemērs.

Beigu twists tiešām uzķēra, cerams būs turpinājums. Bet ar Netflixu hvz

3 Likes

Savulaik ļoti patika spēle. No viesiem DLC tipa spēlēm UbiSoft, šī pati labāka jelkad.
Tāpēc šis jo interesantāks šķita.

Vispār nebiju pamanījis ;D vai nu tā skatījos vai mana galva vnk to neapazina…

1 Like

Uzmetu aci. Pa lielam neaizķēra, kaut kā seriāls pa manam nerealizēja stilīgā veidā visumu un Ubisoft oriģinālmateriālu. Tāds klišējīgs distopijas gabals, kas ātri lēkāja pa stāsta līnijām. Bija sajūta, ka tajās sešās epizodēs bija mēģinājums sabāzt baigi daudz.

Miksētu mēdiju stils no vienas puses interesanti padarīšana, bet no otras viņi ar to aizstāja cīņu ainas. :D Ja kādam patīk tāds miksēts stils, varu ieteikt ievērtēt. The Guardians of Justice (TV Series 2022– ) - IMDb Tas gan ir specifisks gabals, atkal viens no tiem kas vainu baigi labi aizies, vai arī liksies briesmīgs.

Noskatījos.
Flamin’ gay at the start, bet bija labs.

1 Like