Atlants.lv

Izpalīdzēt mājā ar darbiem tas ir pienākums nevis laba uzvešanās :smiley:

Nop tikai gaļas mīļotāji :smiley:

Mana māsa nedara neko, bet naudu prasa šā vai tā ;D

Nu labi, es laikam esmu barbars… jo man arī garšo :smiley:

Tad trusi vismaz var apēst? :smiley:

A vot tu jau tad esi kanibāls :smiley:

1 Like

Welp… no manējiem vina neko nedabūtu :smiley:-

Truši ir mūsu zvērīgie ienaidnieki, takā atļauja dota

@Jua @Mr_Bunny jfc sākās ar naudas pelnīšanu un beidzās ar trušu slaktēšanu :smiley: :smiley:

1 Like

Manējie jau negrib, bet viņa teiksim tās pašas jaunās kurpes saplēš apmēram pirmā mēneša laikā un nevar nedot naudu…

Ok, ok mana vaina miskuzi

Hahahahaaa… ātri iemācītos neplēst kurpes :smiley:

am a pats esi divīti kko piedāvājis vai pircis?

savulaik biju piedāvājis… bet ilgi tas nevilkās pasākums - drīz sākās brīnīšķgais darbs! uz kuru jāiet 5 reizes nedēļā… un tu negribētu iet, bet saproti - ka izvēles ta nav, jo ir rēķini un… tfu… kaut kā aizrunājos. Bet jā, vienkārši šī pelnīšana iekš atlanta nebūs tik strauja ka gribētos, vai arī pretējā gadījumā tev tu bezmaz vai katru dienu kaut kas jāliek, lai tieši tavam darbam kāds trāpītu virsū.

Piedevām, man viņu vērtēšanas sistēma ir - nesaprotama?! Tāda sajūta, ka viņi met šautriņu - uz kādu ciparu tā trāpīs, tik arī maksās tavs darbs. Iekš spokiem tu zini, saņemsi savu divnieku (- procenti) un viss, attiecīgi uz šo summu tu vari attiecīgi pielikt pūles, bet tur - ieguldīsi visu savu sirdi un dvēseli un … un nekā - novērtēs uz tik mistisku summu, ka galvu kasīs ilgi.

Savulaik pat rakstīju viņiem, lai izskaidro vērtēšanas kritērijus (uzskatīju par zemu novērtētu darbu, nu kā jau visi ^^) - tā arī neko neatbildēja un secinu es vienu - garastāvoklis vērtētājam labs, cena būs ok, slikts - tad arī cena slikta.

Bet lai vai kā - vēlu veiksmi - pilnīgi nopietni un bez sarkasma.

Nu nopietnu un stabilu ienākumu avotu man šobrīd nevajag, jo vēl mācos un vecāki par visu maksā, bet sapratu, ka par daudz sāku tērēt, jo bieži jābraukā vis kaut kur. Tā nu izdomāju kaut kā iekrāt vismaz kaut ko, lai varētu kaut vai mazliet pati nomaksāt biežos autobusu braucienus :smiley:

Nu mēģināšu gan atlantā, gan divītī. Tik jāpadomā, ko varu piedāvāt :smiley:

Part-time job.

P.S Neizlasiju ka stabili pelnit negribi. Vari ari celtniekiem iet paliga.

Nu es neko tādu neatradīšu un, ņemot vērā, ka man ir maz brīvā laika, es nemaz to nevarētu, ja gribu smuku gada vidējo atzīmi :smiley:

Kurā klasē tu mācies?

4-9 klase ņem

pec atminas ja ta nevil esmu pirkusi like kaut kadus 2 darbus vnk sausmigi vajadzeja un neta nekur nekadu dizo info neredzeju ta ka nacas pirkt …
hmm esmu redzejusi/dzirdejusi ka tapat tagad atrodas cilveki kas to dara ,ja pašasm slinkums meklēt vai darīt :smiley: