Atlants.lv

Hayy
Karočēee man ir doma likt atlants.lv dažādus darbus, lai nopelnītu vismaz kkādu moņi. Vai kāds no jums vispār ir no turienes pircis darbus vai arī pats licis? Vispār daudz cilvēku no turienes darbus pērk?

Es labāk pats pamokos, nevis maksāju kādam :smiley:

Nope

Es pati arī nekad neesmu neko no turienes pirkusi un arī netaisos :smiley: Tāpēc arī domāju, vai kāds vsp tur kko pērk :smiley:

Labāk mēģini pa tiešo vai caur “spoki elvē- divīti”. To ka tieši kāds tavu darbu nopirks ir viens pret sazin cik. A tādi darbi kā “divītis” - pasūtījuma - ti var būt biežāki un pat patīkamāki. Bet arī tur ir sava konkurence.

Vidusskolā mums bija pāris dunduki, kas arī pirka no atlanta, bet smagi šaubos, ka ar ko jēdzīgu nopelnīsi.

Nē, nu neko “jēdzīgu” man nevajag. Tikai sapratu ka laikam beidzot jāsāk kaut kas krāt, lai ir ko vasarā tērēt :smiley:

Kamēr esi nepilgadīgs vienmēr var uztaisīt tās lielās suņa acis un diedelēt no vecākiem. :smiley:

Tagad jau ar strādā :smiley: (21)

To jau esi arī daru, bet tgd sapratu, ka pēdējā laikā tērēju daudz vairāk nekā vajadzētu :smiley:

Ne no visiem vecākiem var :smiley:

piekrītu :cry:

Tad vajag uzvesties labi. :slight_smile: Izpalīdzi mājā ar darbiem utt.

Tas arī protams vēl ir, bet man tā kā nav ko īsti piedāvāt. :smiley: Bet atlantā varu nosāut 2 zaķus ar vienu šāvienu - izpildīt skolas mājasdarbu un iespējams vēl par to pašu naudu nopelnīt.

Kādēļ tu zaķus gribi šaut? :frowning: :rabbit:

1 Like

Uzvedies cik labi gribi, no tā jau vecāku naudas maka biezums nepalielinās :smiley:

Why not? :smiley:

Mums arī ir jūtas :rabbit2:

1 Like

Cepts zaķis…mmm garšīgi :smiley:

Nolāpītie barbari!