Aniimeshop uz Barona ielas

Howdy!
I have a little question if you have any Jojo’s Bizarre Adventure stuff? :)

Right now it is limited for 2 reasons one is due to stuff available for us and 2nd is due to pricing. Most Jojo figures will end up with a pricetag above 60€ which most people are not willing to spend.

We do however have a Jojo lottery with various prices tickets cost 14€. Also we just started getting Manga the first few volumes of Jojo is there and we can get other volumes if people need it :)

Tātad ieradās pirmais Manga sūtījums. Tas bija tikai neliels sūtījums, lai redzētu, cik daudz vietas tas faktiski aizņem. Tātad jau ir veikts cits pasūtījums, kas, iespējams, ieradīsies februāra sākumā :)

Sveiks! Droši uztaisi Sasveicināšanās topiku, lai varam tevi iepazīt!
Ceru, ka šeit pavadīsi lieliski laiku :grin::metal:

1 Like

Šodien pavadiju labi daudz laika centrā ((pret savu gribu)) un pirms devos mājup, pirmo reizi iegriezos AniimeShop! :star_struck:
Klāsts diezgan labs! Nebiju gaidijis ka izvēle būs tik liela. Ir gan figūras gan cits merch no daudziem mainstream un arī mazāk poulāriem anime. Ir gan POP-UP parade, gan PRIZE, gan Nendos. Solid 8/10! Priekš average anime fan pilnībā apmierinoš sortiments! ^^
Ja meklējam kaut ko “iespaidīgāku” tad pagaidām liela izvēle diemžēl nav. Scale figūras protams ļoti maz un tās kuras tirgo nav superīgās cenās, jo visticamāk sūtītas par pilnu cenu, nevis kad lielajiem izplatītājiem ir atlaides. :sweat:
Piemērs: AmiAmi dotajā brīdī 1/4 scale figūras daudzas par 16000-19000YEN, kas ir +/- 110€! Protams vel shipping un muita, bet sūtot daudz mantu tas izlīdzinās. Īstais brīdis papildināt veikala plauktus! :pray:
Bet kopumā - noteikti vērts aiziet pašam un izvērtēt! Katram tomēr sava gaume un velmes kad runa iet par mīļako waifu vai husbando, kuru vēlētos sev plauktiņā vai uz galda~
PS: Apkalpošana pēc manas pieredzes laba. Bija kādi 5 klienti veikalā kad iegriezos. Meitene un vīrietis abi bija laipni un atsaucīgi! ^_^
PSS: Sev nopirku šo Miku, jo cena bija ļoti laba un BiCute produkti vienmēr iepriecina ar kvalitāti un to ka izmanto reālu audumu priekš stockingiem! :sparkling_heart:


7 Likes

Tātad vīrietis biju es īpašnieks. Un es atceros, ka jūs piestājāt un mūsu īso sarunu. Es piekrītu attiecībā uz mēroga skaitļiem un augstāku izmaksu skaitļu iespējas pašlaik nav lieliskas. Tas ir 2 iemeslu dēļ. 1 tie aizņem vietu un parasti tos ir grūtāk pārdot tādā valstī kā Latvija 2 ir dārgi uzglabāt veikalu ar mēroga cipariem, un šo naudu labāk tērēt citur. Tomēr tā ir lieta, pie kuras mēs strādājam. Nākamajos mēnešos mūsu vietne tiks atjaunināta ar precēm, un mēs tajā sāksim piedāvāt daudz vairāk mēroga figūru. Tas arī nozīmē, ka mēs varēsim piedāvāt skalas skaitļus par labākām cenām no mūsu tīmekļa vietnes, kas būtu diezgan tuvu tām, kas izmaksātu to iegūšana no Japānas. Vienīgais mīnuss ir tas, ka piegādes laiks, ja nav krājumu, būtu 2–3 nedēļas. Es ceru, ka lielākā daļa no šiem pašreizējiem plāniem tiks izpildīti līdz martam. Kā arī pārsteigums gaidāms janvāra beigās/februāra sākumā.

Un paldies par atbalstu :slight_smile:

3 Likes

Ja runājam par Latvijas tirgu, tad jūs būtu pirmie kas apsver tirgot 1/4, 1/6, 1/7 figūras par loģisku ciparu. Jo pilnīgi visas Latvijā piejamās alternatīvas ir neizdevīgas. Es pats pasūtot un maksājot piegādi + muitu, vienmēr ietaupu 100-200€ ((ja ne vairāk)) salīdzinoši ar jebko Latvijā pieejamo un pat Eiropā! Lielākais Eiropas figūriņu pārdevējs ir Vāciešu ‘‘Figuya’’ un tam ir nereāli uzgristi cipari.
Vel laba alternatīva ir šis veikals no Spānijas: https://www.global-freaks.com/en/
Esmu no viņiem pat sūtijis pāris lietas, jo uzcenojums ir max 50€ un viņiem pre-orders ir pieejami daudz ilgāk nekā lielajos izplatītājos! :smiley:
Bet pat pie viņiem ir tomēr lietas kam ir neloģiskas cenas.
Piemērs: Original Character RASETHUHIME -SAKI- M-edition figure| LESLyzerosix| Global Freaks
Tirgo par 549€ ((+16€ piegāde)) šo figūru, kura NAV pilnā versija, bet gan versija ar vinekāršotu palikti.
Lūk no AmiAmi, kas ir pa tiešo no Japānas un viens no lielākajiem izplatītājiem: https://www.amiami.com/eng/detail/?scode=FIGURE-150257
Tā pati figūra, bet PILNĀ versija, ar detalizēto palikti par 343€
Kopā ar piegādi un muitu sanāk +/- 485€
Tātad sanāk ka pērko Eiropā:

  1. es pārmaksāju 80€ :disappointed_relieved:
  2. dabūnu nepilno versiju :rofl:
  3. un gaidu 3 mēnešus ilgāk :sleeping:
    :melting_face:
    Bet jūsu veikalā ši problēma patlaban nav. Visām figūriņām ir reāli normālas cenas. Pat vienīgā 1/4 skalas figūra no ‘‘Kuma Kuma Bear’’ ir loģiskā ciparā, salīdzinoši ar izplatītājiem! Tā turpiniet un es domāju ka notiekti viss izdosies. Ar prieku gaidu kad e-veikals būs darba gatavībā ~ :+1:

Šajā gadījumā es domāju, ka jūs par zemu novērtējat piegādes un importa maksas. Domāju, ka tas būtu tuvāk 510€ kopā izmēra dēļ. Bet, runājot par 1/4 vai 1/5 skalas skaitļiem, nav tik vienkārši izdarīt labas cenas. Šajā gadījumā mēs, visticamāk, varētu to pārdot tikai par 525 €. Un atkal vienmēr būs vēlāka ierašanās. Šis skaitlis nebūs pieejams līdz augustam.
Bet ja mēs runājam par 1/7 cipariem, tad jā, mēs varam konkurēt ar Japānas veikaliem.

2 Likes

Lielās lieldienu akcijas

3 Likes

Paldies, ka norādījāt.

Visām Lieldienām ir papildus 15% no visām precēm. Tas vienkārši neparādās, kamēr preces nav ievietotas grozā.
Joprojām strādāju pie tīmekļa vietnes, tikai nedaudz aizņemts ar savu pamatdarbu, tāpēc es nevēlos tik ātri. Bet tas ir funkcionāls, un katru dienu tiek pievienoti jauni vienumi :blush:

1 Like