Aniimeshop uz Barona ielas

Šodien pamanīju, ka Krišjāņa Barona ielā 23 ir atvēries jauns anime veikals ar pa savam ļoti tiešu nosaukumu Aniimeshop. Paspēju tikai garām ejot pa ašo uzmest aci. Ko varu teikt, plaukti nav piebāzti ar produktiem un lielākoties manu šo un to no pašām populārākajām sērijām. Par cenām un kvalitāti grūti spriest, jo galīgi nepārzinu figūriņas. Bija gan eksemplāri virs 20 EUR, gan virs 100 vai pat 200 EUR.

No interesantā un pie mums līdz šim īsti neredzētā, veikals spiež uz gatcha mantiņām. Priekš viena grieziena būs jāatstāj aptuveni pieci eiro.

Viņu mājaslapa: https://www.aniimeshop.com/
Google Maps links: https://goo.gl/maps/vc3hdCHCqDGyV95w5



7 Likes

Galīgi met novārtā savu vecāko konkurentu Anime-San.lv :D Tas bija rigtīgi pirms mana laika, šķiet Anime-san sāka savu darbību 2008. gadā.

2 Likes

Plus ir arī tas komiksu veikals kur var nopirkt lietas gan no amerikanu gan no japanu subkulturas
Vienīgais ko manu pirmo reizi Latvijā ir tās gatchas

5 Likes

Par Comics.lv arī varētu uzbliezt tēmu, bet es tur sen neesmu bijis un man nav bilžu. :person_shrugging:

Šito labu laiku iekš TT manīju, ne reizi vien esmu manījis…

1 Like

Yup same , vienīgais nav sanācis būt tanī pusē vēl:D
@Rashomeow atkal smējās,ka viņai bail kāju tur spert ar domu ka ir iespēja visu bankas kontu atstās tur xD

Varētu vienīgais bilžu daudz nevajadzēs :D
Tur platība maza,kas ir reāli žēl,jo viņam ir tik daudz ko piedāvāt bet to visu nav iespējams paredzēt un apgriezties tur gandrīz nav iespējams kur nu ja ienāc ar savu somu vispār bails griezties ka neapgāz vai netraumē kādu :sweat_smile:

Ja bankas kontā nekā nav, tad neko ar neatstāsi XD

4 Likes

Big brain.

3 Likes

Mangu un komiksus arī Jankā var atrast, protams tā nav prioritāte tur

Es esmu tur bieži gājusi, pirkusi, no savas puses varu pateikt, ka figūriņu cenas ir lētākas kā citur, es no ediyashop sūtuz jo tur salīdzinoši laba cena, aniimeshop pat lētāk bija, jaunākais pirkums bija Emilia, kuru pirku par 22€, ediya viņa maksāja 30 :D

1 Like

Galīgi neslikti. Labi, ka pie mums ir kāds kas kaut ko zin par cenām. Es nebūdams figūriņu lietpratis, nevaru pateikt, kur pie mums ir tās labākās cenas. :D

Tās, kas maksā ap 200 ir tās cenas vērtas, jo jāņem vērā darbs, materiāli, sīkas detaļas tiek taisītas )

Nu jam, figuriņu krāsošana literal māksla. Ar gaisa pistoli uzšaut make up nevari.

Sveiki, esmu veikala Animeshop īpašnieks.
Atvainojos par manu slikto latviešu valodu, nācās izmantot tulkotāju, jo esmu dānis un joprojām mācos pamata latviešu valodu.

Es esmu daļa no šī foruma dažus mēnešus un domāju, ka ir pienācis laiks iepazīstināt ar sevi.
Es zinu, ka mans veikals tagad ir tālu no ideāla, taču es un mana komanda strādājam pie tā, lai mēs varētu turpināt piedāvāt kvalitatīvas preces par vislabākajām iespējamām cenām.
Man ir pilnas slodzes darbs, tāpēc dažreiz viss nenotiek tik ātri, kā vēlētos, bet mēs galu galā to sasniegsim.

Attiecībā uz skaitļiem mēs varam piedāvāt daudz vairāk iespēju, nekā ir pieejams veikalā, tāpēc, ja cilvēkiem ir prātā kāda konkrēta figūra, droši sazinieties ar instagram vai ienāciet veikalā, un mēs to labākajā gadījumā nogādāsim mājās. cena.

Jaunajā gadā veikalā tiks ieviests arī daudz jaunu lietu. Cerams, ka mūsu Manga sāks ierasties janvārī un daži citi papildinājumi nāks dažu nākamo mēnešu laikā. Mēs arī strādājam pie manga pasūtījumu lapas, lai jūs varētu pasūtīt konkrētus sējumus, kas trūkst kolekcijā.

Es novēlu jums visiem laimīgu jauno gadu un gaidu 2024. gadu ar daudziem jauniem pārsteigumiem. Droši sazinieties šeit vai instagramā, ja ir kaut kas saistīts ar veikalu.

10 Likes

Pat nepateiksi, ka ir tulkots teksts

Atzīšos, šajā konkrētajā veikalā neesmu bijis, vismaz pagaidām, jo anime merch baigi grūti iederās manā rustic interjerā.

Un laimīgu jauno gadu arī tev!!

2 Likes

Deaam…We feel honored by your presence here :)) I have driven past the shop several times, but haven’t had a chance to stop by…This should be my next years resolution then :blush::metal:

And Happy New Year to you too!!!

2 Likes

Tad jau būs jābrauc ciemos. :D Noteikti ziņo, kad kaut kas parādās!

3 Likes

hello I am looking forward to your shop let’s see what you got there! I have question is it your business or our passion? :slight_smile:

Glad you asked. For now it is a hobby. Like I mentioned I have a full time job as well that covers my daily needs and helps fund the future of the store. I do not take any salary myself and I do not plan on taking out money from the company for the next years. The months we have a profit it goes straight back into more offerings in the store and allow us to improve aspects of the store. I have a lot of ideas on my paper so right now it is just about finding the time to execute them so we end up with an Anime store everyone will be happy with. I hope I will get time this summer to go Japan to setup some more deals that would allow us to offer a bit more unique items compared to others.
But already from the middle/end of January we will have some new type of offerings :slight_smile:
If people want to stay updated with what is happening we make posts on tik tok and instagram whenever something big is happening @aniimeshop

LV version:

Prieks, ka pajautāji. Pagaidām tas ir hobijs. Kā jau minēju, man ir arī pilnas slodzes darbs, kas sedz manas ikdienas vajadzības un palīdz finansēt veikala nākotni. Pats algu neņemu un arī turpmākos gadus neplānoju izņemt naudu no uzņēmuma. Mēneši, kad mēs gūstam peļņu, tie uzreiz atgriežas pie lielāka piedāvājuma veikalā un ļauj mums uzlabot veikala aspektus. Manā dokumentā ir daudz ideju, tāpēc šobrīd ir tikai jāatrod laiks to īstenošanai, lai mēs iegūtu Anime veikalu, ar kuru visi būs apmierināti. Es ceru, ka šovasar paspēšu doties uz Japānu, lai noslēgtu vēl dažus darījumus, kas ļautu mums piedāvāt mazliet unikālākus priekšmetus salīdzinājumā ar citiem.
Bet jau no janvāra vidus/beigām mums būs daži jauna veida piedāvājumi :slight_smile:
Ja cilvēki vēlas būt informēti par notiekošo, mēs publicējam ziņas tik tok un instagram ikreiz, kad notiek kaut kas liels @aniimeshop

4 Likes