Animaji veikals Origo

Vietējam veikalam animaji.lv tagad arī ir fizisks veikals Origo pirmajā stāvā. Tas atrodas netālu no ieejas pie kuras ir Vapiano restorāns, iestarpinājies starp Laimas un Lāču saldumu veikaliem. Paspēju vien pa ašo ejot garām uzmest aci. Uz atklāšanu veikalā priekšā bija kaudze ar baloniem un kosplejeriem.

Figūriņas, figūriņas un vēlreiz figūriņas. Lielāko daļu plauktu vietas aizņēma tieši figūriņas. Otrā preču kategorija veikalā varētu būt apģērbs kā krekliņi un hudiji. No tā ko piefiksēju, cenas sakrita ar interneta veikala cenām. Vai tās ir labas vai nē, nemācēšu teikt.

Mani kā cilvēku kas nav daļa tirdzniecības industrijas tiešām pārsteidza šī veikala ambiciozitāte. Īpaši svinīga atklāšana un vēl piedevām veikals Origo. Negaidīju gan!

5 Likes

Intresanti :))

1 Like

Šodien biju aizgājis uz turieni. Veikals izvēlējās sev dažus ļoti populārus seriālus un piepildīja sev ar to visu telpu. Bet kopumā tās miniatūras kas tur bija izskatījās kvalitatīvi.

1 Like

Biju aizgājusi paskatīties. Plaukti lielākoties ir pilni ar figūriņām pa fandomu plauktiem. Tā kopumā ļoti krāsaini un forši.
Interesē nedaudz praktiskā izdzīvošana ikdienā veikalam. Uz svētkiem varētu būt ok jo meklē dāvanas, bet es nevaru iedomaties ka katru dienu tiek pirktas figūriņas. Ja vien internetveikals nav tas kas uztur fizisko veikalu, jo tomēr tur ir daudz vairāk izvēle.
Es laikam gribētu ikdienišķākas preces kā japāņu saldumi u.c, jo savādāk tas ir speciāla stila veikals.

Es ceru ka ikdienā darbinieki nesaņems dīvainus komentārus no pārējās publikas kas nezin neko par subkultúru vai anime. Es varu iedomāties apmulsumu cenās vai figūriņu apģērbiem vai nez ko - tomēr pirmais stāvs kur ir daudzi cilvēki. :D



3 Likes

Sen nav Rīgā būts, kaut kad jāielec vilcienā apskatīties. Man ar interesē biznesa plāns, strikti uz figūrām dzīvot būs grūti un īres/energo cenas noteikti nav zemas.

2 Likes


Es biju uz atklāšanu, veikals man patika :D nopirku Tuxedo Mask figūriņu

12 Likes

too mainstream aka viss mainstream stuff ir un underground vispar neka, so mid for me. Atleast I bought Sasori figurine I guess, tas otrs veikals, kas ar kkur centra ir, man daudz vairak patika

Ar underground lietām veikalu pie dzīvīvas baigi nenoturēs

1 Like

neviens neteicaa ka visu vjg, vnk vismaz kko, a tur tiki viss boring mainshit for normies

1 Like

Men wants just some spice in life.

2 Likes

Anime merch man galīgi neinteresē. Velk tik uz figūrām. Šis veikals ((vismaz pēc tā ko redzu e-veikalā)) ir tēmēts ~70% merch un ~30% figūres. Kas nebūtu slikti, ja tās figūras nebūtu tik garlaicīgas. Pat mainstream anime un mangai ir milzīgs klāsts opciju. Viņi ir paņēmušu viss sterilākos variantus. Ir tak tagad tik daudz labu un lētu brendu, kā POP-UP, Tenitol, BiCute, etc. Cerams ka būs lielāks klāsts nākotnē! :sweat_smile:

Sanāca ieskriet. Dizainiski, ejot garām baigi piesaista acis.

No figūriņām visvairāk iekrita acīs one piece lietas. Kkads mad max stila frenkijs, mihawk smukā action pozā un kids ar savu robotroku. Bet nu frančīžu daudzveidības nekādas

Pārdevēji pieklājīgi, sveicina iau pa gabalu

1 Like

Paldies! Tu man ietaupiji braucienu uz centru :joy:

Viņiem ir popup sērijas figūriņas, no Konosuba tur ko vien vērti :D Kazuma, Aqua

1 Like

Best girl Wiz nemanīju

Viņas gan nav :sweat_smile:

Vari iečekot viņu internetveikalu.

Man liekas tas veikals ietur “skataloga” konceptu kur tu paksaties vizuālo daudzveidību un tad internetveikalā skaties vairāk ko detalizētāku.

Bizness laikam viņiem iet baigi labi…jo akropolē arī veikalu vērs vaļā

Drīzāk jau lielas naudas investīcijas.

Ziema viņiem varēja būt laba. Bet es domāju, ka modelis mainās. Kādā brīdī cilvēki sāk saprast, ka viņi maksā par 20–30% vairāk nekā citi anime veikali pilsētā. Es personīgi pazīstu daudzus cilvēkus, kuri tur nebūtu gatavi spert kāju.
Īpašnieks ir vietējais uzņēmējs, kuram tirdzniecības centros ir vairāki veikali. Daži cilvēki, kas viņu pazīst, man teica, ka ieradās pie mums pagājušajā vasarā un gandrīz mūs nokopēja, kas bija diezgan acīmredzams no viņu preces atvēršanas brīdī.
Tomēr tas ir kauns, jo viņu mērķis nepārprotami ir pelņa, kamēr mūsu mērķis bija izveidot pārsteidzošu veikalu ar pieejamām precēm anime faniem un manga cienītājiem. Arī mūsu plāni ir diezgan lieli attiecībā uz gaidāmajām lietām, taču liela daļa no tā tiek atlikta, jo mēs nevaram panākt, lai ieņēmumi tiktu virzīti uz priekšu, un man nav visdziļākās kabatas, lai to īstenotu. Es domāju tajā iesaistīt māsu, bet tajā pašā laikā man nav īsti vēlēšanās jaukt biznesu un ģimeni. Tāpēc mēs kopumā neesam pārāk priecīgi par situāciju, bet tajā pašā laikā mēs turpinām virzīt uz priekšu savus plānus.

1 Like